Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Xbox one Controller - PC Win 7 Probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gosudevil


Gosudevil
újonc

Sziasztok!Egy problémához kérném az ötleteiteket szeretnem az xbox one controllerem csatlakoztatni a PC m hez Win 7 64bites OPrendszerem van! Kis keresgélés után letöltöttem a drivereket innen:

http://wccftech.com/xbox-controller-pc-drivers-download-courtesy-major-nelson/

Lépésröl Lépésre követtem ahogy ajánlották :
1.Telepitsem a driver-t
2.Ujrainditás
3.Csatlakoztassam a controllert USB n a géphez
és elvileg abba kéne hagynia a villogást a kis xbox jelnek eggyet rezegnie kéne és késsz is !
Természetesen nekem nem lett jo a drivert felteszi ha megnézem az Eszközkezelőben
Ott ki irja , hogy Microsoft Xbox One controller nem azt hogy ismeretlen eszközt mint mondjuk elötte viszont egy sárga kis felkialto jel van melette rákattintva az eszközállapotnál meg ezt irja:
A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja inicializálni az illesztőprogramot. (Kód: 37)
Aztán elkezdtem még nézegetni videokat ki mit ajánl egy srác azt mondta hogy neki sem müködött a kontroller akarhanyszor ujratette stb , letöltötte a windows updateket amik nem voltak újratette a drivert és sikerült neki , megcsináltam ugyan ezt leszedtem mind a 169 updatet eltartott egy jo ideig leszedtem újratettem a drivert a controllerhez és még mindig semmi , ugyan azt írja ki! a lehetö összes ötletet amit találtam a youtubon beleértve másik kábellel . másik USB portba stb , kiprobaltam de maradt a kód 37
>.>!
Várnám az ötleteket hátha valami kimaradt kérlek :D :W
Előre is Köszönöm!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Xbox one Controller - PC Win 7 Probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.