Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Szar X 7 :(

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Havi elsô adagnak ez teljesen jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) oriic válasza Wesder (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Controlt most már be fogom fejezni :D

Live-Die-Respawn

(#4) Wesder válasza oriic (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Èrdemes. Sokadik vègigjàtszàsra is azt mondom hogy jó jàték. Talàn 3 vagy 4 vègigjàtszàsom volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) eL Geri válasza oriic (#3) üzenetére


eL Geri
őstag

Alap megvolt, de most jó lenne a kiegészítőket lenyomni benne... (de sose jutok gép elé :W )

(#6) eL Geri


eL Geri
őstag

A Control esetében hogy is van? Külön van a Series verzió? Figyelni kell majd a letöltésnél, hogy melyiket töltöm? Vagy a megfelelő géphez a megfelelő verziót tölti mindenképpen? Valamint ugye a One-on toltam az alapjátékot, akkor azért a Series verzióban is meglesznek a mentéseim?

Egyszerűbben kérdezve:
A Control külön kiadást kapott a next gen-re, vagy csak ingyenes (és oda vissza átjárható) update-et? Nekem az előbbi rémlik :(

[ Szerkesztve ]

(#7) Wesder válasza eL Geri (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Külön kiadàst kapott. Az Ultimate Edition a Series verzió.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Neurotoxin válasza eL Geri (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Tavaly vásároltam meg az Ultimate-et (csak ez a kiadás tartalmazza a currentgen [ ;] ]frissítést, ahogy Wesder is írta), csatoltam egy képet, hogy az én könyvtáramban hogyan jelent meg, telepítéskor a Series verziót pipáltam be. Most az uborkaszezonban én is végigjátszom a kiegészítőket.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.