Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomiBone


TomiBone
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kellene hordoznom gyakran a gépemet (csak a házat!!), és ehhez keresek valami "házhámot" :) .

Ez nagyon pofás kis darabnak tűnik, de sehol nem lehet kapni (Ausztráliából meg lehetne rendelni... :D tripla postaköltségért, mint amibe a cucc kerül.) Nem ragaszkodom feltétlenül tehát ehhez a márkához, de valami hasonlót keresek. NEM táskát, mert az bonyolult, az ilyen hámot talán le sem venném a házról.

Házat sem akarok cserélni (tudom, hogy van fogantyús), és a használj notebookot kezdetű épületes tippektől is kíméljetek meg ;) .

Előre is köszi a válaszokat!

(#2) Pompi válasza TomiBone (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az Ausztráliás dolgot az ebayen találtad? Mert ott van egy ausztráliai forrás, 40 dollárért, és a szállítás is 40 (tehát nem 3x annyi, mint maga az item). Az ausztrál dollár 150 forint környékén van, tehát durván 6 ezer a cucc, 6 ezer a szállítás, plusz pár száz forintnyi vám és 20% áfa, tehát ~15k-ból lenne meg a cucc. Nem kevés, de ha nincs más alternatíva és kell...

Feel Good Inc.

(#3) TomiBone válasza Pompi (#2) üzenetére


TomiBone
tag

Igen, az e-bay-en találtam. Köszi a pontos számolást, nem akartam itt részletezni, de ha alaposan megnézed, 15 dolcsi a cucc + 40 dollár a postázás (az USA-ba). Na, sacc/kb. az egyéb költségek (postaklt., vám) a cucc árának tripláját teszik ki. :) De köszi, rendes tőled, hogy csekkoltad az ibéjen. :K

Na, szóval nem ragaszkodok az ilyenhez, de már lassan ott tartok, hogy műanyag, teszkós ruhaszárítókötélből csomózok egy ilyet :D :D :D....

[ Szerkesztve ]

(#4) Pompi válasza TomiBone (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igazad van bocsánat, elnéztem az árat! Így viszont csökken az összköltség ~11e forint környékére.

Feel Good Inc.

(#5) TomiBone válasza Pompi (#4) üzenetére


TomiBone
tag

Tudom, de akkor sem érzem arányosnak, hogy a 15 dolláros cuccra még több mint negyvenet ráfizessek. Nem hiszem el, hogy itthon (vagy legalább Európában) nem lehet kapni ilyet vagy valami ehhez hasonlót! :o

(#6) TomiBone válasza TomiBone (#5) üzenetére


TomiBone
tag

Na, valamilyen francia cégnek írtam (nem pixmania), hogy mennyiért küldik Mo-ra..... talán.... :B

(#7) TomiBone válasza TomiBone (#6) üzenetére


TomiBone
tag

Hát nem válaszolnak... emberek... sehol semmi? Semmilyen házcipelő berendezés nincs? :U

(#8) trassher


trassher
addikt

Hello

Ez nem felel meg?

Redmi Note 7

(#9) Pompi válasza trassher (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ránézésre még jobb is, mint a Xaserbag szerintem....

Feel Good Inc.

(#10) trassher válasza Pompi (#9) üzenetére


trassher
addikt

Szerintem is jobb a kialakítása és az ára sem vészes

Redmi Note 7

(#11) TomiBone válasza trassher (#8) üzenetére


TomiBone
tag

Köszi a linket, a felső képen lévő cuccok jónak tűnnek. De teljesen "fedett" táskát meg nem szeretnék. Lehet, elmegyek, és megnézem élőben. Köszi a linket. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.