Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xidex


Xidex
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy X200-as chipsetttel elátott Cross-fire képes alaplap. Nos van egy 6600-as kártyánk, müködni fog vele single?

(#2) Balinov válasza Xidex (#1) üzenetére


Balinov
félisten

szvsz igen,
nálam épp a fordítottja műxik kifogástalanul.egy Geforce6100+ nfoce 410 lapban csücsül egy x600pro/xt és megy faszán.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) Xidex válasza Balinov (#2) üzenetére


Xidex
csendes tag

Igen, de az Nvidia már régóta gyárt chipset-et, az ATi csak most kezdte, így elég valószínű, hogy előfordulhatnak kompatibilitási problémák.

(#4) Balinov válasza Xidex (#3) üzenetére


Balinov
félisten

ez így van,azért mondtam ,hogy szerény véleményem szerint,mivelhogy az én eseten épp a te kérdésed fordítottja...kompatibilitási trolléma meg lehet nvidida-nvidia-nál is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) nRu3 válasza Xidex (#1) üzenetére


nRu3
addikt

mennie kell, az nvindia-s lapokon sem irják hogy csak nvidia kártyákal müködik, a lapoknál csak a sli-nél van különbség, ott csalk saját chipsetet szeret.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#6) bolondember válasza Xidex (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

persze, h működni fog, azzal nincs gond...

pikáns lesz viszont az ATi és NVIDIA logó egymás mellett a tálcán... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) nRu3 válasza bolondember (#6) üzenetére


nRu3
addikt

miért az ati lapok oda nyomják a tálcára?
mert most sincs NVIDIA ATi logó egymás mellett a tálcán

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#8) NitemaN


NitemaN
tag

Én is most veszek crossfire lapot, de egy x1800xl lesz benne :DDD ...késöbb 2 :DDD

''Auribus frequentius, quam lingua utere.'' Duplán igaz.

(#9) bolondember válasza nRu3 (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hmm, megfogtál - viszont havertevénél NF2+9600Pro kombónál ott volt...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) nRu3 válasza bolondember (#9) üzenetére


nRu3
addikt

volt nekem is nf2 ati kártyával, valami rémlik de rég volt már.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11) Zull


Zull
senior tag

A pic-e az pci-e, a chipset csak tivábbítja az adatot, azt hogy milyen kari adja az adatot, azt le sz*rja.

(#12) Atlantis


Atlantis
veterán

Azt hiszem a kérdés meg lett válaszolva. Mielőtt OFF-ba és flame-be menne a topic, zárom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.