Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) albert8 válasza Atke (#5299) üzenetére


albert8
addikt

Nekem is jöhet 1 :) am csak azért kérdeztem, mert ha már megrendelted akkor nem aktuális
Nem egy nagyon fontos, inkább ezt használnám

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5302) beteg válasza Atke (#5299) üzenetére


beteg
őstag

én pü-ben jeleztem tegnap, de még nem válaszoltál
most elküldtem még 1x
:R

Csak futni kell!

(#5303) Atke válasza beteg (#5302) üzenetére


Atke
senior tag

jogos, elnézésedet kérem :R
ment pü

(#5304) beteg válasza Atke (#5303) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#5305) beteg


beteg
őstag

Megjöttek a csatik :C
Vettem 7végén kábelt is. 10 métert. Még kérdezte is az eladó, hogy biztos elég lesz?? Mondtam, hogy jaja, csak a házba lesz :D
Na most méricskélem és rájöttem, hogy a 10 méter még a vga-hoz is ép hogy elég :DDD Kell még legalább 40 de inkább 50M... Hihetetlen, hogy eszi a kábelt egy ház!!

Csak futni kell!

(#5306) albert8 válasza beteg (#5305) üzenetére


albert8
addikt

SAját csatikat csinálsz vagy minek a kábel?
vagy nem inkább kábelharisnyára gondolsz? :D ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5307) Atke válasza beteg (#5305) üzenetére


Atke
senior tag

Persze. ha akarsz egy 24 pin hosszabbítót ami mondjuk 50 cm az ugyebár 24*50, ami 12 méter(+ a többi)
Mielőtt belekezd valamibe az ember, érdemes 2x-3x számolni/mérni...
Volt hogy meg akartak kövezni mikor mondtam hogy egy táp komplett harisnyázásához nem elég 10m, hanem 25-30 minimum, ha nagyobb akkor 40-50 :)

(#5308) beteg válasza albert8 (#5306) üzenetére


beteg
őstag

Valami sima mezei fekete csatikat rendeltem. A kábel azért kell, mert milliméterre pontos hosszúságúakat szeretnék és még egy kis trükköt is bele szeretnék vinni. Persze, harisnyázom is.

Atke: Tök igazad van, csak én sajna nem vagyok ennyire tudatos :DDD nem ártana néha gondolkoznom is :)

Közben ránézett a párom. Azt mondja, hoyg túl színes lenne. Ajaj. Gondolhatom át az egészet :O :)

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#5309) jones965


jones965
Modder

(#5310) SkyS1gn válasza jones965 (#5309) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Köszönöm szépen!! :R :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5311) Bulitt válasza SkyS1gn (#5310) üzenetére


Bulitt
őstag

Grat. Neked is és albert8-nak is korábbról :R

(#5312) zuchy


zuchy
őstag

Máma megint próbálgattam fotózni. Először kint akartam de ami helyet találtam az nem jó, mert nem sarok. Ráadásul a szél is lengette a hátteret. Meg a plexi nagyon tükröződik. De azért csináltam két képet, viszonyításnak. Aztán bementem, most sokkal több fény jutott be, mert világosabb volt. Néhány fotóból kilóg az egész, ez azért van mert kisebb gyújtótávnál nagyobb blendét tud használni, ezáltal több fényt tud beengedni. Ami kilóg meg simán le lehet vágni. [link]

Holnap esetleg megpróbáljak kint találni valami jó helyet? Feltéve ha nem lesz szél és a nap is valamennyire süt. Benti jobb képek nem lesznek, ennyit tud a gép.
Ja meg ledes képeket azért nem csináltam mert ahhoz sötét kell valamennyire, azzal meg ugyanott vagyok mint ahol régebben.

Cris99: Gratulálok! :)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#5313) jones965 válasza zuchy (#5312) üzenetére


jones965
Modder

Egy dolgot nem értek.
Ha már csináltál hátteret a gépnek a fotózáshoz, akkor miért ilyen pozicióban fotóztál, hogy a kert látszik javarészt?
A gépet kellett volna úgy fordítani, hogy homogén legyen ezáltal a háttér.
Tudom hogy macerás, de ezt mindenki így csinálja. Az elkészült képek minősége is jobb lett volna.
A kinti képek sokkal jobbak lennének mint odabent. Ha nincs megfelelő eszközöd, nem tudsz olyan kiexponált képet készíteni, mint odakint ugyan azzal a géppel.

(#5314) SkyS1gn válasza zuchy (#5312) üzenetére


SkyS1gn
félisten

amúgy énis még a hétvégén akartam rendesebb képeket de már midegy is :)

bika gép :K

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5315) zuchy válasza jones965 (#5313) üzenetére


zuchy
őstag

Pici az asztal... Lelógna róla az eleje. Ha meg beljebb tolnám hátul leesne. Az étkező asztalt meg nem akarom kivinni ráadásul az ovális. Holnapra kitalálom.
Ha az sem lesz jó hagyom a fenébe.

PC-STYLE.hu

(#5316) jones965 válasza zuchy (#5315) üzenetére


jones965
Modder

Megcsinálsz egy frankó gépet, és a fotók miatt akarod hagyni a fenébe?

(#5317) zuchy válasza jones965 (#5316) üzenetére


zuchy
őstag

Majd nézegetem én. :D

Keresek valami nagyobb falapot azt ráteszem az asztalra. Úgy már lehet forgatni. Csak legyen viszonylag jó idő.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#5318) BioNiCMaN válasza jones965 (#5316) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Az asztal a baj, nem a fotó. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#5319) Bulitt válasza zuchy (#5312) üzenetére


Bulitt
őstag

Jók a képek ismételten, de ha a háttér vászont tartó bútor elem, külön van az asztaltól, akkor az asztalt forgathatod a gép alatt, annak megfelelően, hogy akarod a gépet forgatni :) Egyébként meg csak egy nagyobb bútor kell a háttér számára :K

(#5320) Ramses07 válasza SkyS1gn (#5310) üzenetére


Ramses07
Modder

Nagyon szép kis gép!! :C :C

Life is short, ride hard!

(#5321) zuchy


zuchy
őstag

No megcsináltam a kinti képeket. Ezek a módosítatlanok, ha jók akkor majd még dolgozok rajtuk, kis kontraszt meg a kilógó részek levágása nem ártana. Csináltam kis és nagyobb gyújtótávon is képeket. [link]

PC-STYLE.hu

(#5322) SkyS1gn válasza zuchy (#5321) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A belsőről nem akartál?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5323) jegenye77 válasza zuchy (#5321) üzenetére


jegenye77
addikt

Grat!Nagyon tetszik a házikó!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5324) zuchy válasza SkyS1gn (#5322) üzenetére


zuchy
őstag

Belsőről? Nem értem, vannak képek arról is. :) Ledesek már vannak, mint mondtam ahoz félhomály kéne, úgy viszont már vannak képek.

jegenye77: Kösz, bár szerintem már nagyon unjátok a képeimet. :D

PC-STYLE.hu

(#5325) albert8


albert8
addikt

Esetleg a pc style vezetősége tudna egy nagy felbontású pc style logot/feliratot csinálni vagy adni? :) esetleg megmondanátok hogy tudnék csinálni?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5326) aero. válasza albert8 (#5325) üzenetére


aero.
veterán

Mekkorába kell?

(#5327) albert8 válasza aero. (#5326) üzenetére


albert8
addikt

Minél nagyobb annál jobb :) 1920x1080 hasra ütve

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5328) aero. válasza albert8 (#5327) üzenetére


aero.
veterán

[ Szerkesztve ]

(#5329) albert8 válasza aero. (#5328) üzenetére


albert8
addikt

köszi :R Ezt át tudom valahogy szinezni?
fehéret szeretnék :B
No problem, megvan

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5330) tomyoy


tomyoy
senior tag

érdemes most betérni a lidlibe

nyiknyiknyiknyik

(#5331) Gerisz


Gerisz
addikt

5@$ több képet a hirdetésbe, a tápról is ahol a Corsair logó van, látszódjon minden apró gyönyörű részlete. Megérdemli!
Adtatok már el ilyen egyedi gépet?

(#5332) Ramses07


Ramses07
Modder

Helló mindenki! :)
Van valakinek eladó fekete 24 pin-es csatija??

Life is short, ride hard!

(#5333) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

ha már így felhozták az üzletet
Szolnokon keresnék CPU 8pin és alaplapi 24 pin kábelhosszabbítókat, harisnya nem kell és fekete csati nem muszáj

(#5334) 5@$ válasza Gerisz (#5331) üzenetére


5@$
aktív tag

a héten lesznek műtermi képek, majd akkor;)

Telefon:0670-2094610

(#5335) Gerisz válasza 5@$ (#5334) üzenetére


Gerisz
addikt

Király!

(#5336) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

kicsit off, de azért megkérdezem hátha
valaki lakik közel a pcgear bolthoz? kellene 2 kábel de a posta +1500ft-jával már nem vagyok kibékülve, helyben viszont nem tudom megvenni
annyi lenne a dolga hogy utalom neki a kábelek árát meg a postát, ő meg feladja nekem postán a cuccot sima levélként
kb. ennyi hiányzik ahhoz hogy kész legyen a projektem meg a festés, szóval nagyon megköszönném :R
ha valaki elvállalná az kérem dobjon egy pü-t :B

(#5337) 5@$ válasza DiceBlade (#5336) üzenetére


5@$
aktív tag

milyen kábel kell?

Telefon:0670-2094610

(#5338) DiceBlade válasza 5@$ (#5337) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

8pin cpu és 24pin hosszabbító, lehetőleg fekete csatis

(#5339) Atke


Atke
senior tag

előre is bocsi,hogy ide írom, de akinek esetleg nem küldtem pm-et az tudja, megjött a pin remover

Bocsi az offért

(#5340) Gerisz


Gerisz
addikt

Nem tudom leszedni teljesen a festést a kondikról.
Elhalványulni elhalványul viszont nem jön le. Mostam Isopropyllal, sebbenzinnel (ez hozta a legjobban), acetonos körömlakk lemosóval (ez szinte semmit nem hozott). Nem voltam türelmetlen egy kondit öt percig "dörzsöltem" fültisztítóval. Géppel nem akarok neki esni, örülnék valami tapasztalatnak.

(#5341) Atke válasza Gerisz (#5340) üzenetére


Atke
senior tag

Szerintem valami "durvábbal" dörzsöld. pl konyhai papírtörlő. A fültisztító henger alakú,szerintem ott elveszti az erejét, így nem dörzsöl olyan erősen, meg puhább is...

(#5342) tomyoy válasza Gerisz (#5340) üzenetére


tomyoy
senior tag

kromofág :U de azzal nagyon óvatosan....

nyiknyiknyiknyik

(#5343) 5@$ válasza tomyoy (#5342) üzenetére


5@$
aktív tag

LOL:DD elottem a kèp ahogy locsolja:DD

Telefon:0670-2094610

(#5344) Gerisz válasza Atke (#5341) üzenetére


Gerisz
addikt

Rögtön elázik és szétmegy. Próbáltam ruhával is de tényleg csak halvány lesz, de el nem tűnik. Elég sok kondi is van rajta a fene megeszi, de megcsinálnám akár mennyi idő is, csak sikerülne. Ráérek.

tomyoy: kromofág hmm... az nincs, de nem akarom, hogy elcseppenjen :)

5@$: lemosom benne ecsettel.

múlt héten láttam egy ezüst x5-öt félig lemosva kromofággal, lehet Ő előbb a kocsin próbálta, nem a kondin.

yútyúbon van videó ott azt írja, hogy acetonmentes körömlakklemosóval csinálta kb 2perc egy kondi.

[ Szerkesztve ]

(#5345) Bulitt válasza Gerisz (#5344) üzenetére


Bulitt
őstag

nagyon finom vizes csiszoló papír :)

(#5346) Gerisz válasza Bulitt (#5345) üzenetére


Gerisz
addikt

Nem nem, azt nem fogom megcsinálni. Már gondoltam, hogy a dremellel és polírozó pasztával megpróbálom, de az is összeken mindent, nem csak a tisztítást végzi el.

(#5347) Bulitt válasza Gerisz (#5346) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem gépi, Kézi :) Fogsz egy csík csiszoló papírt. Egy pöpet víz neki, majd szépen a kondi köré tekered és csúsztatod.

[ Szerkesztve ]

(#5348) Gerisz válasza Bulitt (#5347) üzenetére


Gerisz
addikt

Értem én, még van is itthon, meg köré sem kellene tekernem csak a tetejére van írva, de ilyen "durva" módszert nem akartam. Mondjuk belegondolva lehet nem szenved annyit a kondi mint a fültisztítós dörzsöléstől :)

van is itthon 800-as 1200-as 2000-es.

(#5349) Atke válasza Gerisz (#5348) üzenetére


Atke
senior tag

1200-as szerintem elég, a 2000-s után mozaik tükörnek is használhatod majd a lapot :)

(#5350) Ramses07 válasza Atke (#5349) üzenetére


Ramses07
Modder

"2000-s után mozaik tükörnek is használhatod majd a lapot"
Az tuti :C :D

Life is short, ride hard!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.