Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fasirTTT

    őstag

    Hát, nem tom...mindenki csakk arról p0f@'zik, hogy az angolok leírták magukat, mert most ezen a meccsen nem szerepeltek úgy mint a selejtezőkön....ez tény, de ebben a csapatban több van. Szerintem Capello a kezdő 11-et el kurta
    kapusnak nem rossz Green, de az a baki nem kellett volna
    bal szél A. Cole jól védekezett, és kényszerítőzött. Terry rátapadt az emberére és nemféltette magét. Na de most mellette ki legyen :F , King vagy Charrager azt én nemtom, szerintem charrager kicsit lassú.G. Johnson jól játszott, egy igazi támadó szélső hátvéd, ez látszott is a meccsen, igaz többet volt már majdnem elől mint hátul. középpályán Gerrard és Lennon nagyszerű volt, Lampardot sokat nem láttam, de sok jó passza volt. De én Milner helyett A. Colet játszattam volna. Rooney 1. félidőben nem csinált sok mindent (igaz, mert nem kapott labdát) de második félidőben annál többet(látszott is), habár Heskey megtette amiért beállította Capello, független attól szerintem végig Crouch-nak kellett volna játszania.
    higgyétek el srákok, hogy lesz ez a csapat is jóbb. :R
    Argentínokat senki nem támadta, hogy ahhoz képest, milyen emberek vannak a csapatba (mert egyénileg sokal jobbak az emberek, mint angoloknál) gyér volt a fuszbal... és a Jenkik erősebbek mint a Nigériaiak. Főleg a védekezés terén.

    szal angolok ott lesznek a toppon :K

    Ja és az Angol - Jenki meccs igen is izgalmas volt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés