Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Már 1 hónapja elérhető az új (v11) Media Player XP-s bétája eredeti Windows felhasználóknak: [link].
Kinek mik a tapasztalatai róla? Sebesség, hangzás, médiatár? Ez utóbbi funkció, bár jó lenne, az eddigi verziókban eléggé hasznavehetetlen volt. A külsőt leszámítva nem sok változást tapasztaltam eddig, a beállítások panel ugyanaz, a menüben sem láttam újdonságot. Világmegváltásra nem számítottam, de azért ennél több újítást elviseltem volna.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Benmartin válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Benmartin
senior tag

én általában ezeket a funkciókat nem használom mivel nincs sok zeném ami viszont tetszik hogy egyre több formátumot támogat az audiograbbere 9-nél még csak wma 10-nél már mp3 is van 11-nél wma wmapro mp3 wav ez tetszik benne nem kell külön grabber.
ja meg persze vistás design.

(#3) kovsol válasza Benmartin (#2) üzenetére


kovsol
titán

eddig is nagyon sok formátumot támogatott

na most töltöm megnézem milyen

ehh leszedni engedte csak felrakni nem :( csak 32 bites winen akar elindulni

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#4) moonman válasza Dilikutya (#1) üzenetére


moonman
titán

pedig van újdonság, lásd kétirányú mobilszinkronizáció, az új médiatár szerintem szuper lett (media sharing stb.), aztán wma pro, aztán hd-dvd playback support...

(#5) kovsol válasza moonman (#4) üzenetére


kovsol
titán

szia
azt nem tudod van-e 64bites versioja ?

May the Force be with you!

(#6) vili13 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


vili13
őstag

Szvsz jobban néz ki, de tényleg semmi változás, leszámítva az ismert problémák nem csekély listáját: [link]. Az meg rendben is volna, hogy eredeti Windows kell hozzá, de az eredetiség igazolása internet kapcsolat nélkül lehetetlen (hogy rohadnának meg MS-ék), az pedig nem biztos, hogy mindenhol adott... :(( (Net nélkül nem érdemes ezek után eredetit használni?!)

(#7) Benmartin válasza kovsol (#3) üzenetére


Benmartin
senior tag

a grabbere miért támogatott volna sok formátumot? a 9-es csak wma-ba tudott konvertálni.

(#8) ollie válasza vili13 (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már bocs, de csak a letöltésnél ellenőrzi, hogy eredeti e a windowsod. És ha letölteni internet nélkül akarsz, akkor már régen rossz. :D

***

(#9) moonman válasza vili13 (#6) üzenetére


moonman
titán

WMP11-nél letöltésnél kell hitelesíteni, telepítésnél már nem.
hogy rohadnának meg.

(#10) vili13 válasza ollie (#8) üzenetére


vili13
őstag

Tévedés. Letöltésnél is ellenőrzi, de próbáld csak meg telepíteni ezután egy net-mentes gépre. Ekkor közölni fogja, hogy nem tudja ellenőrizni a windows eredetiségét, és ezzel kilép.

(#11) Benmartin válasza vili13 (#10) üzenetére


Benmartin
senior tag

fel lehet telepíteni én kicsomagolnám és mondjuk megnézném benne az update.exe-t ;).

szerk. Te mióta dolgozol ingyen másokért? Amúgy meg az MSN egy ajándék azért nem kérnek semmit ezt elfelejtitek?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#12) moonman válasza vili13 (#10) üzenetére


moonman
titán

[link] hát ez meg hogy lehet?

amúgy itt még letöltéshez sem kell validálni: [link]

(#13) Benmartin válasza moonman (#12) üzenetére


Benmartin
senior tag

[link] itt sem kell nekem legalábbis egyből tölti.

vili szerintem az ie7betaval keveri össze.

kevertem a linket. bocs. :B

[Szerkesztve]

(#14) vili13 válasza Benmartin (#11) üzenetére


vili13
őstag

Igen, kicsomagolva felrakható.
(Na de hogy az MSN ''ajándék'' és ''ingyen''?! :Y )

(#15) vili13 válasza moonman (#12) üzenetére


vili13
őstag

Olyan gépre gondoltam, ami eleve nem volt a windows telepítés óta netre kapcsolva, így soha nem tudott mindenféle WGA hulladék települni rá. Azon nem megy.

(#16) derossi válasza vili13 (#14) üzenetére


derossi
aktív tag

karácsony még messze van :DDD

[Szerkesztve]

(#17) VladimirR válasza vili13 (#15) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem sokkal egyszerubb lenne leirni, hogy billgecc egy kocsog buzi, a microsoft a pokol helyi kepviselete, a wmp meg egy halom fos, a windoze-zal egyutt, mint hogy magyarazkodsz itt ossze vissza, mikor ramutatnak, hogy nincs igazad, meg ramutatsz, hogy egy beta programnak jo sok hibaja van

juteszembe, az msn is ingyenes, mindossze egy, alig eszreveheto reklam van benne, de a wmp-ben (ami szinten ingyenes) meg az sincs

menj, dobald a szart mashol
koszonom

[Szerkesztve]

(#18) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kissé zavaró, hogy amikor beolvastattam a zene mappámat, csomó helyen elcseszte a médiatár a már meglévő borítókat, és rosszakat töltött oda (read-only az neki kutyafüle amúgy?). Ha valami lemezt nem talált meg, de a rajta szereplő egyik nóta szerepel máshol, akkor azt a borítót rakta be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) moonman válasza vili13 (#15) üzenetére


moonman
titán

ez egy virtual pc telepítés utáni első boot állapotában mentve.

(#20) moonman válasza Dilikutya (#18) üzenetére


moonman
titán

ki kell kapcsolni, hogy update media files új információk alapján.
readonly az micsoda?

(#21) Dilikutya válasza moonman (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az mp3 mappákba eddig a boritókat a Media Player szedte le (csak amit ő jelenit meg), és ez a korábbi verziónál jól működött. Viszont, hogy a már meglévő borítókat és albumadatokat ne írja felül, read-only, azaz írásvédett az összes zene. Viszont a 11-es béta erre magasról tesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) moonman válasza Dilikutya (#21) üzenetére


moonman
titán

NTFS-en kábé semmi hatása a readonly attribútumoknak, a jogosultságokkal kell játszani. de mondom, ha nincs megengedve neki, akkor nem nyúl hozzájuk.

(#23) vili13 válasza moonman (#19) üzenetére


vili13
őstag

Akkor nem tudom, pontosan mi okozta a gondot az érintett gépen; a környezetemben én sem tudtam reprodukálni. Lehetséges, hogy nem jogtiszta xp volt, de ugyebár ezt net nélkül nehezen ellenőrizhette... Mindenesetre az IE7-nél megismert telepítés közbeni ingyenes, ajándék WGA ellenőrzés ebbe is belekerült.

(#24) moonman válasza vili13 (#23) üzenetére


moonman
titán

hát IE7 telepítése internet nélkül ugyebár megkérdőjelezhető, ezért ő ellenőrzi.
(nem ingyenes? :) )

WMP 11-nél azt még elképzelhetőnek tartom, hogy a köztudott FCKGW-... kulccsal telepített rendszereket alapból szortírozza.

(#25) Dilikutya válasza moonman (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, ér-e úgy valamit, de az előbb leszedtem a WMP 11-et, majd net nélkül újraraktam. Nem panaszkodott semmire. Sőt, az eredetiségvizsgálatnál az IE7b sem panaszkodott, csak ott kell neki a net, ahol a frissítéseket tölti le telepítés közben. Amúgy nem tudom, mit kell felháborodni, ha egy böngésző netet igényel telepítés közben... net nélkül úgy sincs értelme feltenni:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Dilikutya válasza moonman (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van még hatása, jópár program van, ami nem tudja a read-only fájlokat felülírni, sőt csak ilyet láttam eddig, most a WMP11-nél tűnt fel, hogy mintha belepiszkálna ebbe.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) Steven válasza moonman (#24) üzenetére


Steven
addikt

az ie7 és a wm is felmegy csak ki kell kapcsolni a netet

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#28) Benmartin válasza Steven (#27) üzenetére


Benmartin
senior tag

ja a crackelt kicsomagolt lehet amúgy nem.

(#29) derossi


derossi
aktív tag

engem az érdekelne hogy mi a ráknak telepítette az Itunes-t,még használni se lehet... :O

(#30) Dilikutya válasza derossi (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

iTunes? :F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) moonman válasza derossi (#29) üzenetére


moonman
titán

mármint az itunes-t? a media player? telepítette?

(#32) Dilikutya válasza moonman (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

Te sem találkoztál vele?:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) derossi válasza moonman (#31) üzenetére


derossi
aktív tag

igen az itunest.a magyar nyelvű mediaplayer11 telepítette telepítés közben.elég érdekes mi?én se értem.

(#34) moonman válasza derossi (#33) üzenetére


moonman
titán

biztos én nem értek hozzá, de 110%-ban biztos vagyok benne, hogy a Windows Media Player 11 nem telepít Apple terméket a gépre.

(#35) Dilikutya válasza derossi (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is feltettem a magyar WMP11-et, de iTunes-t véletlenül sem akart feltenni. Nem gondolod, hogy kissé abszurd, hogy miközben telepíted az MS médialejátszóját, egy konkurens lejátszó is települ? Valamit csúnyán benéztél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) derossi válasza Dilikutya (#35) üzenetére


derossi
aktív tag

akkor megcsinálom újra a telepítést azt lefényképezem okés? :DDD

(#37) derossi válasza derossi (#36) üzenetére


derossi
aktív tag

nah jó tele voltam vírussal(13db) :DDD
most hogy eltávolítottam őket már nem telepítette :DD

(#38) Dilikutya válasza derossi (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

A vírusnak ehhez semmi köze. A WMP11 egész biztosan nem rakta fel az előbb sem az iTunes-t. Nem rakta, mert nem rakhatta. Nem lehet hogy mostanában telepítettél QuickTime Playert, és a vele együtt felrakott iTunes csak most tűnt fel?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) derossi válasza Dilikutya (#38) üzenetére


derossi
aktív tag

nem.na minegy hadjuk.. :)

(#40) Calogero


Calogero
addikt

Hol lehet azt kikapcsolni hohy ha indítom a wmp11-et akkor ne jelenjen meg a következő ablak?

''Köszöntelek a NERO programban''

(#41) Calogero


Calogero
addikt

UP

(#42) moonman válasza Calogero (#40) üzenetére


moonman
titán

nero fast-cd burning plugint kapcsold ki.

(#43) Zso2


Zso2
őstag

Csá emberkék hogy finoman mondjam jól ki@aszott velem a 11 , meert nem akar feltelepedni,mert rákeresett a neten és azt irja ki hogy nem legális a winem.
Ez ne m is lenne baj ha visszatudnám rakni a 10 est de nem tudom mert nem engedi.
Mit lehet tenni a winreinstalon kívűl , hogy eltüntessem ezt a betegséget a gépemről?
Már a regeditből is kiszedtem amit találtam de nem megy fel a 10 meg a 9 sem.
És net nélkül sem sikerült telepíteni saját magam kicsomagolva sem.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#44) ragazzo válasza Zso2 (#43) üzenetére


ragazzo
őstag

Nekem is hasonló a problémám.Nekem legális winem van, és a 11 beta angol nyelvűjét sikerült felrakni,de a magyart nem engedi.A telepítés közben mindig megáll.Hibát nem nagyon ír ki, csak egy linket dob, ahol megnézhetem mi lehetett a hiba.Nem tudom hogy rakjma fel, pedig jobb lenne a magyar beta.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#45) kovsol


kovsol
titán

64bites winhez még mindig nincs ? :(

May the Force be with you!

(#46) bebar


bebar
aktív tag

Nálam ment a frissítés a 10-esről, Netkapcsolattal!

(#48) polip


polip
addikt

sziveim!

nálatok nem csinál olyat, hogy a bezár gombra nem történik semmi? :)

legális xp-m van...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#49) Integra


Integra
titán

lekaptam az angol 11 beta standalone installt, de az itt olvasottak alapján asszem megvárom a finalt inkább :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) VladimirR válasza Integra (#49) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor sosem latod meg a csillagokat ;p (egyebkent nem ertem, miert ragaszkodik a 11-eshez, mikor az oldalba elvileg a 6.4-es van beleembeddelve (ez milyen szep szo))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.