Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79914) Hkriszt


Hkriszt
csendes tag

Sziasztok!
Visszaolvastam, de nem értek semmit. Gond van és nem tudom megoldani, segítsetek kérlek. Tegnap frissítettem a windowst. Az eredmény egy fekete hátterű, alap gombos, semmivel sem működő, nulla zombi üzemmódú gép.
Vissza tudom állítani valahogy?
A frissítés közben ez jött ki, amit itt is olvastam, ezek a lehetőségek.
https://answers.microsoft.com/hu-hu/windows/forum/windows_10-update/windows-10-rendszer-friss%c3%adt%c3%a9s/161bca4e-7ad4-4645-8d5f-b607679bf5a5

csináltam egy rendszervisszaállítást és ez lett a vége. Nem tudom újratelepíteni sem, a biosba nem tudok belépni. És itt véget is ért a tudomány. Persze tök fontos dolgok vannak rajta, nagy szívás lenne, ha elveszne.
A képen látszik, egyszer be tudtam lépni így a D meghajtóba, de nem tudom, hogy csináltam, és ott is egy csomó minden nem látszódott, amit tudok, hogy rajta van.

Tudna valaki segíteni? Köszönöm szépen!

(#79930) Hkriszt válasza jokeph (#79917) üzenetére


Hkriszt
csendes tag

Frissítettem, igen, közben csinálta azt, amit képen mutattam. A pendrive nem látható ha bedugom.

Semmi gond nem volt eddig. Fel volt telepítve és ment. Kb ennyit is értek hozzá. Itt az eredeti jogtiszta de azt sem tudtam elindítani.
Lementeném a háttértárat, de sajnos nem tudom, hogy kell. Van külső vinyóm is, de amikor bedugtam, semmi.. csatolok egy képet, hogy mi jelenik meg, ez is jobb egérre. Minden csak jobb egérrel jön fel. De semmi nem működik.A netre sem kapcsolódik, sem wifivel, sem vezetékkel. A lomtárra azt írja: nem létező tokenre való hivatkozási kísérlet. a bal alsóban az a négyzet egyáltalán nem reagál. Szóval semmi nem működik.
Az adatok megvannak máshol is, csak extra macerás újra összeszedni, és holnap dolgoznom kéne.

(#79932) Hkriszt válasza #86564352 (#79919) üzenetére


Hkriszt
csendes tag

Köszi, megvannak az adatok, talán egy kettő olyan, ami nincs elmentve, de a többi visszakereshető, csak extra macerás sajnos. Sajnos nem jutok be még a biosba sem, a cd-t sem indítja el, a pendrivet sem. :(

(#79933) Hkriszt válasza Zoz (#79920) üzenetére


Hkriszt
csendes tag

Na most történt valami.. :D

Mutatom:

(#79936) Hkriszt válasza Hkriszt (#79933) üzenetére


Hkriszt
csendes tag

Hát most nem nyúlok hozzá. Egyébként meg gyűlölöm a windows 10-et. Egy fos. A 7 sokkal jobb volt.

nem kellett sokat várni, közben megjött ez:

Ilyet még soha nem láttam. Mit tegyek?

(#79952) Hkriszt


Hkriszt
csendes tag

Nah..hát valahogy visszakeveredtem ugye a frissítés utolsó szar fázisához,ahonnan meghalt a gép. Aztán próbálkoztam, majd könnyes búcsút ejtettem a gép adatainak és most úgy néz ki, újra tudom telepíteni a gépet.

(#79974) Hkriszt válasza sirzollee (#79967) üzenetére


Hkriszt
csendes tag

Én is így jártam. Most telepítem újra.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.