Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  wifi beállítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) 1982gabesz


1982gabesz
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van ,hogy nemrég vettem egy okostelefont Samsung S advance-t...

És itthon nem tudom beállítani rajta a wifis netet....

A routerem anno be lett állítva ,úgy ,hogy csak 3 asztali gép menjen róla...

Na ezt a beállítást és listát meg is találtam sőt a telefonnak a Mac címét is megtaláltam és hozzá sikerült adni a routeren a cim listába...
de amikor a telon akarok csatlakozni akkor nem megy mert valami ip cím ellenörzést ír ki és nem csatlakozik...

De bármerre megyek és ha van jelszó nélküli kapcsolat vagy akár a munkahelyemen simán tudok netezni wifi-n keresztül....

Ha valaki tudna valamit javasolni ,hogy itthon mit kéne még beállítanom azt meg köszöném

Üdv
Gabi

(#2) club1 válasza 1982gabesz (#1) üzenetére


club1
veterán

Van egyszer a telefonodnak topicja. Aztán van wlan-os kiemelt topic is. Ilyenkor nem hozunk létre újabb topicot, mert egy pillanat alatt tele lenne a fórum egyszer használatos topicokkal... :W

(#3) Mcpipa


Mcpipa
csendes tag

Helo sziasztok olyan probléma áll fent hogy egy kolléga kihozott németbe egy acer3050-es gepet es nem érzékeli a hálozatot ami wifin keresztül jön de más gép pl.:hp-s+asus az igen. Ilyenkor mi a teendő,ja atheros kártya van benne és xp op-rendszer.kérem segítsen valaki.
Előre is köszönjük

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  wifi beállítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.