Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-09 11:26:31

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok ?

Gondolkodok egy ilyen vásárlásán xTAB-700dc vagy egy ZEST D740 melyik a jobb vétel ?

Másik kérdés xTAB-700dc tudja az A2DP ? és ha igen akkor dvix nézése közben várható e hogy akadni fog a hang ( Xperia P akad Mx player-t használva )

Igazából film nézésére kell.

Joe

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#352) tjb007 válasza Joe.36 (#351) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindenképpen előbbi, nagyobb a kijelzőfelbontás és a SoC is erősebb.

(#353) Tsigu


Tsigu
csendes tag

kelzsoca, érdeklődöm, van infód a fórumban közzétett ROM az frissebb a 20130317-es végződésűnél? Ha rootolom a készüléket, utána el tudom venni a root jogot? Vagy csak ROM frissítéssel? Köszönöm válaszod!

(#354) icemad válasza krisa21 (#322) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a .estrongs mappa (filekezelő szerint) több mint 760gb... Persze én sem tudok semmit telepíteni. Most próbáltam visszarakni a gyári rendszert, de a kártyacsere nem áll vissza... Nekifutok mégegyszer...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#355) kelzsoca válasza Tsigu (#353) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez az utolsó friss szoftver.

A root nem jár garanciavesztéssel, vagy miért szeretnéd elvenni?

(#354) icemad

A gyári szoftver mindent gyári állapotra állít vissza, próbáld meg az upgrade helyett a restore gombbal, akkor egy formázást is végez a flashelő alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#356) Vedro válasza kelzsoca (#350) üzenetére


Vedro
tag

Köszi a választ, még két kérdésem volna, először is, érdemes-e a gépre venni fóliát, vagy a kijelző nem nagyon karcolódik, illetve, hogy miért van az, ha újraindítom, akkor mindig visszaáll az alapértelmezett billentyűzet (swift-et használnám)?

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#357) Tsigu válasza kelzsoca (#355) üzenetére


Tsigu
csendes tag

Ha root joga van a gyereknek, törölhet mindent, amit nem szeretnék. Igazából csak egy játék adatai szeretném áthozni egy telefonról, utána elvenni a root jogokat. (Gondolom nem úgy megy,mint a linuxnál....) felteszem az 1.1es verziót,aztán majd meglátjuk mi lesz. Köszönöm a segítséged!

(#358) j.dani95


j.dani95
csendes tag

Pontossan hol találom meg a kompatibilis modemek listáját?

(#359) tjb007 válasza j.dani95 (#358) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt: [link]

(#360) _seth_


_seth_
veterán

Van olyan tok amibe pont passzol ez a tablet? Gondolok itt arra, hogy eléggé hosszú de keskeny darab.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#361) Melack válasza _seth_ (#360) üzenetére


Melack
veterán

Párom egy Trust márkájú tokot vett nekem a MediaMarktban, abba tökéletesen belefekszik. Neki meg anno rendeltünk egy univerzális 7'-os tokot eBayről, abban is jól fekszik az övé.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#362) _seth_ válasza Melack (#361) üzenetére


_seth_
veterán

MM-ben nézelődtem ma de mind szélesebb volt a gépnél, de lehet volt olyan amit észre sem vettem :)
A microSD normális ha kilóg a gépből egy picit?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#363) kelzsoca válasza _seth_ (#362) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy picit kilóg, de az rendben van, 70dci-nél meg pont ennyivel van beljebb. :D

https://vertigostore.eu

(#364) _seth_ válasza kelzsoca (#363) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor oké :) Xtab 70i-m volt már abba pont passzolt, a fiókból bedobtam egy 2 gigásat a tabletbe és már arra jutottam, hogy lehet a memkari nagyobb, valami teljesen felirat nélküli darab de akkor nincs gond vele :)
Felment rá a frissítés is így akár a belső tárhely is elegendő lenne úgyis csak dokumentumok vannak rajta.

[link] Egy ilyen tokot rendelek hozzá, pár dolcsi csak, eldobom ha nem válik be :)

Zárképernyőre van valami trükk, hogy a digitális óra utolsó számjegye is látható legyen? Függőleges állásban nincs vele gond de vízszintesen ki van takarva.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#365) tjb007 válasza _seth_ (#364) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha a rendszerbetűméret csökkented, akkor nem fog kilógni.

(#366) _seth_ válasza tjb007 (#365) üzenetére


_seth_
veterán

Igaz, köszi!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#367) tamas0721 válasza _seth_ (#360) üzenetére


tamas0721
tag

Hali !

Én ezt a tokot vásároltam:
http://www.aqua.hu/wayteq-xtab-70dci--bortok-209937.html/?search_termek=wayteq

(#368) Melack


Melack
veterán

Helló! Nálam a root nem megy. Superuser frissít, de nem ad root jogot. Hol a hiba?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#369) kelzsoca válasza Melack (#368) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbáld meg SuperSU-val, letölt-indít-su bináris frissít, és kész is.

https://vertigostore.eu

(#370) _seth_ válasza tamas0721 (#367) üzenetére


_seth_
veterán

Azóta már visszavittem a tabletet, a kijelzőnek szörnyen kicsi a betekintési szöge, álló képnél nagyon zavart és nekem olvasásra kellett volna, sokszor álló helyzetben, kár érte, hogy nem raktak bele egy jobbat.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#371) Melack válasza kelzsoca (#369) üzenetére


Melack
veterán

Telepítés sikertelen. Folyamatosan.
Gyári szoftver van rajta, gondolom a legfrisebb.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#372) Simba86 válasza Melack (#371) üzenetére


Simba86
senior tag

unlock root-tal csináltam, azzal sikerült az előző táblámat is rootolni ;)

(ha ez a név tilos itt, akkor bocsánat és lehet törölni!)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#373) kelzsoca válasza Melack (#371) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor nem az a szoftver van rajta valószínűleg, a wayteq oldaláról frissítettél, vagy a gyárilag telepített szoftverrel használod a készüléket?

https://vertigostore.eu

(#374) Melack válasza kelzsoca (#373) üzenetére


Melack
veterán

Gyári szoftver, ahogy kaptam . Gondoltam az a legfrissebb ,ha már júniusi a gép :-$

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#375) kelzsoca válasza Melack (#374) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, nem az a friss, hanem ami a WayteQ weboldalán van kint, szerintem frissíts rá.

https://vertigostore.eu

(#376) Simba86 válasza kelzsoca (#375) üzenetére


Simba86
senior tag

szia!

amit legutoljára belinkeltél (04.23-án), az ez a szoftver?

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#377) Melack válasza kelzsoca (#375) üzenetére


Melack
veterán

xtab-700dc_v1.1.zip - erre gondolsz? Mert akkor ezt leszedem, és újrarakom a tabletet csütörtökön. Időm éppenséggel lesz rá.

(#378) kelzsoca: pedig már éppen belaktam a tabot :(((

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#378) kelzsoca válasza Simba86 (#376) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, az van fent a gyártói oldalon is.

https://vertigostore.eu

(#379) Simba86 válasza Melack (#377) üzenetére


Simba86
senior tag

próbáld rootolni az általam javasolt programmal, utána csinálj titaniumos mentéseket, és mehet az update ;)

szerk: tudom, azért írtam, mert láttam, h "belakta" már és hogy adott esetben ne kelljen elveszítenie minden beállítást :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#380) kelzsoca válasza Simba86 (#379) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel frissíteni fogja, ott már nem lesz gond a root-al.

https://vertigostore.eu

(#381) Melack válasza Simba86 (#379) üzenetére


Melack
veterán

Mostmár inkább frissítem, és majd utána állok neki mentegetni.
De az mitől van, hogy a gépen lévő szoftver nem rootolható, a honlapról letölthető viszont igen?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#382) kelzsoca válasza Melack (#381) üzenetére


kelzsoca
félisten

A szoftverben található su bináristól függ.

https://vertigostore.eu

(#383) Melack válasza kelzsoca (#382) üzenetére


Melack
veterán

Ok.
Akkor egy másik kérdés: a tableteken miért van szinte alapértelmezetten root lehetőség? Most a telefonokból indulok ki, az ott ugyebár erősen nem kívánatos dolog :S

(#384) kelzsoca: nagyon szépen köszönöm az infókat!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#384) kelzsoca válasza Melack (#383) üzenetére


kelzsoca
félisten

Általában elő van készítve root-ra a készülék, de az alapból nem működik, ezért kell frissíteni a su binárist, ami valamiért az első szoftvernél nem működik, így a root sem fog.
Kínai tabletekbe általában belekerül.

https://vertigostore.eu

(#385) j.dani95 válasza tjb007 (#359) üzenetére


j.dani95
csendes tag

Köszi :D

(#386) j.dani95


j.dani95
csendes tag

Szerintetek a ppsspp emulator menne gond nélkül?? Szeretnék még hozzá egy vezeték nélküli gamepadot meg ha már rajt van az a micro hdmi akkor így szeretném használni :D Szerintetek megoldható?? Mert még ez tart vissza hogy megvegyem...... Ha ez jó bepisilek majd az örömtől :D
Előre is köszi :D

(#387) Melack


Melack
veterán

Az xTab-100 tesztjében volt egy Fuse nevű szoftver. Az vajon kijön a kisebb tabokra is?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#388) tjb007 válasza Melack (#387) üzenetére


tjb007
nagyúr

fuso lesz az, és a jövőben érkező WayteQ tabletek mindegyikén rajta lesz már (azt mondjuk nem tudom, hogy ha jön egy 1280x800-nál kisebb felbontású azzal mi lesz, mert ennél kisebb felbontáson nem megy).

(#389) Melack válasza tjb007 (#388) üzenetére


Melack
veterán

Reméltem, hogy visszafelé is megkaphatjuk. Jó lett volna. MindigTV alkalmazás sem akarja az igazat a tabon :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#390) Simba86 válasza Melack (#389) üzenetére


Simba86
senior tag

a magyar adók mennek az spb tv-vel is, igaz nem olyan minőségben, mint a mindigtv-vel, de mennek ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#391) Melack válasza Simba86 (#390) üzenetére


Melack
veterán

Nekem a mindig TV sem megy - vagy csak én nem értem, hogy mitől kellene mennie.
Az SPB TV az legális? :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#392) Vedro


Vedro
tag

Hello, felraktam a CWM recoveryt, a fórum elején linkelt romot, rootoltam a táblát, megcsináltam rajta az sd-external_sd cserét (16gb class10) eddig rendben is volnánk viszont a fifi jel kicsit gyengébb lett az új rommal, illetve valamiért az Asphalt 7 (eredeti play-es) nem tud kapcsolódni a nethez (A network error has occured. Would you like to try again? ekkor retry-re nyomok, és ujra ezt írja ki.) Valakinek valami ötlete lenne esetleg, hogyan oldjam meg a problémát?

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#393) Vedro


Vedro
tag

A netes probléma megoldódott, most próbáltam létrehozni az external sd-re egy mappát és nem engedi, ez miért lehet (esfm root jogokkal azt írja, mappa létrehozása sikertelen), lehetséges emiatt nem indultak el a játékok sem, illetve az miért csinálja, hogy a swift klaviatúrát beállítom alapértelmezettnek, és visszaáll mindig a guglisra újraindítás után?

[ Szerkesztve ]

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#394) Simba86 válasza Melack (#391) üzenetére


Simba86
senior tag

ha nem lenne az, akkor sztem nem lenne a play áruház kínálatában ingyenesen letölthető ;) (vagy tévedek? :) )

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#395) Melack válasza kelzsoca (#384) üzenetére


Melack
veterán

A Superuser legalább hajlandó elindítani a SU bináris frissítését. A másik egyből kilép. Igaz, a Superuser meg a Downloading new binary résznél tököl... Mennyire gyorsan kellene ennek lefutnia? Update: rootchecker szerint van root, a Superuser viszont nem reagállt semmire. Ilyet se tapasztaltam még :S

(#394) Simba86: életemben nem hallottam róla, de megnéztem este, letöltöttem, de a MindigTV nekem jobban bejött. Az élő műsort azon is tudom nézni - a régiek visszanézésére még nem jöttem rá. :B

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#396) kelzsoca válasza Melack (#395) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fent van már a friss szoftver, vagy a régivel szenvedsz?

https://vertigostore.eu

(#397) Melack válasza kelzsoca (#396) üzenetére


Melack
veterán

Ma reggel feltettem a legújabbat, és cca fél perce írta ki, hogy "Done". Nem tudom, mi tarthatott neki eddig, de végre meg van vele. :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#398) Vedro


Vedro
tag

Legyetek szívesek segíteni, mert egyedül nem tudom megoldani a problémát.

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#399) Roland60302


Roland60302
csendes tag

Helló !

vettem egy wayteq xtab 700dc tabletet 2 napja.
18 órára rá kiégett egy sor pikszel .
kicserélték nagy nehezen egy másikra,a másikon játszottam egy játékkal és elment a kép és a hang
és nem lehet bekapcsolni sem.

NEM TUDOM HOGY MOST MITÉVŐ LEGYEK. :F :F :F :F :F

(#400) Melack válasza Roland60302 (#399) üzenetére


Melack
veterán

Vidd vissza, ezt is cserélik.

Mondjuk ekkora peched nem lehet, hogy kettő ilyet is kifogsz :F

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.