Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SAJT


SAJT
tag

No, most csináltamk először ilyet és nem sikerült:
mp3-ból Winamp codec-ével megcsináltam a wavot. wavot mentettem a vinyómra. Utána Neroval kijelöltem a HDD-t mint forrást, felírtam a wavokat Audio Cd opció alatt lemezre, amelyen végül CDA kiterjesztéssel szerepelnek a fájlok. Audio Cd-ként felismeri a rendszer, jelzi a track-eket pontosan, de NEM SZÓLAL MEG A ZENE :(((

H a egyszer HDD a forrás, akkor minek jelöl ki olvasási sebességet az írómra??
3 lemezem már rá ment, próbáltam ésszerű beállításokkal, de nem megy...

A tanácsotokat kérem. Hogyan lesz nekem HDD-ről wavból írt megszólaló audio cd-m??? :O

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#2) Hege


Hege
tag

Hali!

Kicsit feleslegesen bonyolítod a dolgokat :) MP3ból is meg tudod írni audióba.Nem kell előtte kitömni wav-ba. ( Idő és hely igényes! ) Egyszerűen kiválasztod,h audio CD-t akarsz irni,aztán belehúzod az MP3-at amit ki akarsz irni és már mehet is a burn.Na, de a problémára visszatérve ...

HDD-ről és Wav-ból is menni kellett volna a dolognak!Viszont én is tapasztaltam már ilyet. Nem tudom mi okozza,de bizonyos mp3-at nem lehet kiirni audio-ba.Gondolom a tömörítésnél b@sztak el valamit :) Nekem pl. a FIVE album olyan,h mp3-ban sirályul szól,kitömöm wav-ba sirályul szól viszont audio-ba sem mp3-ból sem wav-ból nem tudom kiírni.Főlírja az író minden gond nélkül és le is lehet játszani a számokat, de csak a nagy csönd van :( Szerintem nálad is ez lehet a helyzet.Nincs mit tenni!Meg kell szerezni máshonnan az mp3-at ( ami talán hibátlan ) és azt megpróbálni kiírni!

Udv.:Hege

(#3) guest


guest
veterán

Talán a mintavételezési freki nem 44.1 kHz azoknál az MP3-aknál...

prohardver vendég

(#4) cssz


cssz
csendes tag

Hülye ötlet, de az is egy lehetséges hiba, hogy amikor a Winamppal csinálod a wavot, esetleg le van véve a hangerő 0-ra, és ezért csak a csend van a wavokban.

cssz

(#5) guest


guest
veterán

Valoban hulye otlet :)

prohardver vendég

(#6) SAJT


SAJT
tag

Köszönöm az 5leteket!

Megcsinálom mp3-ból direktbe, és Winampon át még 1X +figyelek a hangerőre is, bár amennyire emlékszem legalább 50%-on szólt a cucc...

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#7) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Töltsd be az MP3-at Sound Forge-ba és mentsd el WAV-ba. A Winamp nekem is b*szta már el a WAV file átvételét, ez biztosabb módszer.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8) GeorgeTerror válasza Agyzuzo (#7) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Audiokábel össze van dugva?
Mellesleg a soundforge 5 (asszem) tartalmaz burn opciot is :) Ami azért nem rossz csinálsz egy mixet akárhogyan, burn aztán viheted a kinaji piacra eladni :P

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#9) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Hali,
Nem lehet, hogy az mp3ba másolásvédelem van beépítve? Hallottam már ilyesmiről...Én zenét az XPhez kapott MediaPlayerrel írok, de ilyen gondot még nem tapasztaltam. Nektek is ki lehetne próbálni!
Zsinór

(#10) SAJT


SAJT
tag

Honnan tudom letölteni ezt a Sound Forge-t?

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#11) emvy válasza SAJT (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

A Sound Forge kb. 100 mega, 1ébként ha nagyon nem találod szólj.

while (!sleep) sheep++;

(#12) hi


hi
tag

Ajaj, en szivtam egyszer ugyanigy, hogy megprobaltam 5db cd-re ugyanazt, de az en esetemben vegul kiderult, hogy mind az 5 masolat jo volt, csak a szamitogepemen nem lehetett lejatszani valamiert. Azonban a hifiben a masolatok tokeletesen szoltak !!! Miutan a windowst ujraraktam minden ok volt.
Szerintem jo lenne meghallgatni egy hifiben az elaltazottnak velt lemezeket...

(#13) SAJT válasza hi (#12) üzenetére


SAJT
tag

Há bázzeg...!!! :))

Frankón szól a hifi-ben!

A gép az semmit nem játszik le hallhatóan, nade a HIFI.. a hifi az frankón vágja:)) !!!

Köszönöm, köszönöm!
Nagy a boldogság most piciny szívemben!

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#14) ponthu válasza SAJT (#1) üzenetére


ponthu
csendes tag

Nem néztem hogy irta-e már valaki de néroban tudsz egyböl mp3-ból audio cd-t irni (kisebb a hiba lehetöség)
Össze van kötve a cd olvasod a hang kártyáddal?(néz bele a gépbe és keres egy vékony szürke kábelt ami össze köti a cd-t a hangkártyával)
De lehet hogy egy kicsit túl gyorsan irtad a cd-t és meg zavarodot az adat és kihagyot egy két bitet és ezért nem tudja olvasni a cdt semmi!
Ha lehet akkor legfeljebb 4-szeresen irj audiot v. lassabban
Ja és még valami mivel akkarod lejátszani Winamppal?
Ha igen állitsd visza a kimenetett az eredeti kimeneti forrásra mert ha winampban konvertáltál lehet hogy elfelejtedted?
(mijen gyorsan pörög a számláló??)
Remélem minden ok lesz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.