Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Mennyi ennek a minimum gépigénye?

(#52) nofreenick válasza Darth_Revan (#51) üzenetére


nofreenick
aktív tag

Minimum requirements:
· Processor: 700 MHz
· Memory: 256 MB
· Video: GeForce MX2 or later
· 500 MB of free space

ez a .net-es verzióé (ami ugye már nem megy), de sztem a koreaié is ez lehet...

(#53) nofreenick


nofreenick
aktív tag

emberek! a koreai változat továbbra is ingyenes! regisztrációs segédlet: [link]
gyertek erősíteni a magyar közösséget :)

(#54) nofreenick


nofreenick
aktív tag

nagy itt a tolongás :))

szóval úgy néz ki megint lesz 1 nemzetközi WarRock: [link]
május valamikortól indul a béta teszt

(#55) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Most kezdtünk el játszani haverral (újra) a warrock-al. Csak 2 magyar a sok angol, német meg spanyol között elég egyedül érzi magát, így olyanokat keresünk, akik esetleg érdekeltek egy kis közös játékban, plussz ventri v. TS. Ált. du. 4-6 körül szoktunk játszani.
Aki úgy gondolja, hogy érdekli, az az info-mban válogathat az elérhetőségek közül.

Aki nem ismerné a játékot és erre tévedt:
Leginkább a CS és a BF2 ötvözetének mondható. Class-rendszer, vásárolható fegyverek, amiket nem körökre, vagy örökre veszünk meg, hanem 3-30 napra.
3 játékmód van benne: Mission, Infantry, Vehicle. Előbbi a tipikus Seed & Destroy, a középső a BF-ből ismert conquest mód, de csak humvee-k vannak benne járműként, utóbbiban pedig mindenféle jármű (tankok, relülőgépek, stb.) is használható és a pályák méretei is sokkalta nagyobbak. A www.warrock.net -en [link] lehet ingyen regisztrálni és a szükséges alapjátékot és a full patch-et (~544MB) leszedni.

A hírekben az áll, hogy lesz egy ingyenes és egy fizetős része is, ''ahogy ez manapság igen divatos''. Aki nem csak az öldöklésért szerzett dínárokat, hanem a bankszámláján lévő összegből is hajlandó befektetni, az még durvább fegyvereket és páncélzatot vehet magának (amint kinnt a teljes verzió).

[Szerkesztve]

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#56) Cypher7


Cypher7
tag

Szevasztok!

Régebben játszottam vele még a beta időszakban és most, hogy hallottam megjelent gondoltam kibróbálom, hogy mit hoztak ki belőle. Viszont hiába akartam belépni a régi useremmel nem működött. Akartam regisztrálni egy újat viszont akkor ezt írta ki:

Your registration info could not be processed. Please try again.

Miért van ez?

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#57) phare


phare
aktív tag

Szerintem veri a Counter Strike-t csak ez ingyenes. Csak az a baj, hogy állandóan lelőnek. :O

Gyertek, próbáljátok ki a játékot, töltésétek le minél többen és regeljetek én három napja (mióta letöltöttem a játékot), csak ezzel jáccom. :C

Nagyon jó móka, a Valve meg pukkadjon meg a fizetős játékaival.

(#58) phare


phare
aktív tag

Szeretném megkérdezni, mit jelent az Explosive játékmód. A fegyverek mellett egy bomba is van nálam, de nem tudom mit kell felrobbantani.

(#59) Dj. FreeBoy válasza phare (#58) üzenetére


Dj. FreeBoy
csendes tag

Szia!

Én nagy rajongója vagyok a WarRock-nak. most már lassan 3 éve nyomom és nem tudom megunni. Igaz én a Koreai WarRrock-al kezdtem (eredetivel ami soha nem volt beta).
De mióta az international nem beta csak ott játszom már mivel ott nincs lagg.
nos a CQC-ben az explosive mod, az egy gyors kispályás mód. milyen nickel játszol általában? és melyik szerveren? én a Londonon vagyok szinte mindig. nos a Bombát csak a sárga csapat tudja letenni, és a zöldek tudják hatástalanítani, értelem szerűen ha leteszi valaki és valamelyik zöld hatástalanítja akkor a sárgák veszítettek. ha a sárgák meg tudják védeni hogy ne hatástalanítsák akkor a zöldek veszítettek. pályától függ hová kell letenni. ha szétnézel akkor látni lehet a bomba jelét és hogy hány méterre van. ha valaki letette akkor egy piros pontot kell keresni ami csipog. csak egy bombát lehet letenni. én mmovar nickel játszom. ha fentvagyok a serveren akkor tudsz privát üzit is küldeni, ha ugyan azon a serveren vagyunk, amit akkor is megkapok ha játszom vagy ha csak várakozok. a követező képpen tudsz ilyet küldeni.
shift+Á abból lesz egy '' jel. ami után a nicket és utánna az üzenetet kell irni.
Pl.: ''mmovar hello merre vagy?
a billentyűzetkiosztás sajnos csak angol és nem lehet átállítani. ezért tudod a shift+Á val előhivni. én játszom ma is napközben és legfőképp esti órákban hajnalig.. ;) keresheted még bence93 at is vele szoktam nyomulni. de ha ismered a team speak-et akkor van egy server amin szoktunk beszélni játék közben. ha érd akkor majd a server adatokat elküldöm legközelebb. nos. most ennyit megyek és nyomom egy kicsit. :)) csumi a játékban a nickneved majd add meg azt kereslek privatban amikor privatot ir valaki akkor az zölden jelenik meg, ja mégvalamire jó a privat. ha priossal kiirja hogy nincs loginolva ilyen játékos akkor még nincs fent vagy másik serveren van. na majd talizunk. vagy keressél közben most már tudod a nickem. bye.

-= Gigabyte GA-M56S-S3 - AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ - Kingmax KLDD48F-B8KB5 - Asus EN8600GT (256) =-

(#60) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Hali!

Elég nagy gáz van :S . Régen én is játszottam a warrock-kal persze nem voltak nagy sikerélményeim no de...de nem ez a lényeg. Azóta volt teljes winyó format, letörlődött a warrock, stb...azóta mostanában jutottam el odáig, hogy letöltsem, hiszen lassú a net, és éjszakánként töltök, meg most jutott eszembe... :) . Szóval a régi accountom már nem él...pedig 7-es voltam!...Szóval most beregeltem egy újat, status: Active és amikor be akarok lépni a gamába akkor mindig Invalid Passoword :F . Ez két napja volt, azóta csináltam másikat is az se jó...Mi lehet a probléma? :O Segítsetek!

(#61) Rent


Rent
senior tag

letoltottem most az uj configomhoz, es vista 64bit alatt kifagy eleg surun fekete kepernyo es lehet ujrainditani a gepet

mi lehet a hiba? semmilyen mas jateknal nincs problemam

config: m2n-e, 2gb ram, 7900gs galaxy, stb
os: vista 64bit

(#62) BruTaLG válasza Rent (#61) üzenetére


BruTaLG
csendes tag

Kérdésedre a válasz: VISTA :F talán

[ Szerkesztve ]

(#63) BruTaLG válasza Dj. FreeBoy (#59) üzenetére


BruTaLG
csendes tag

Csak egy pici korrigálás nem kötekedés.
A korea 2005 12 havában indult a koreai is és a nemzetközi is szerintem.
A koreai wr is volt béta és most jár a 3. verziónál a végleges változat, de ezt is folyamatosan változtatják.

[ Szerkesztve ]

(#64) Rent válasza BruTaLG (#62) üzenetére


Rent
senior tag

vista 64bit, 32bit, xp64bit

minddel fekete keppel kifagy. csak a warrock mas nem. mi lehet a bibi?

(#65) BruTaLG válasza Rent (#64) üzenetére


BruTaLG
csendes tag

Mikor fagy le? és melyik verzió a koreai vagy a nemzetközi?
Ha játék közben akkor csak a videókártyára tudok gondolni(melegedés.rosz meghajtó ...).
Ha még a pályák töltése közben a vége felé akkor tuti meghajtó gond.
Vista alatt még nem próbáltam de nekünk fut xp32 és xp64 alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#66) Rent válasza BruTaLG (#65) üzenetére


Rent
senior tag

7900gs Super galaxy 600/1600, semmilyen mas jatek nem fagy, warrock alatt 60 korulire melegszik mig crysys alatt kozel 100fokra, de ennel a kartyanal 110fokig nincs maglassulas.

regi configgal nekem sem volt gond, viszont mas jatekok nem fagynak, ezert csak warrock lehet a hibas, crysis hibatlan. :D

(#67) fpeter07


fpeter07
veterán

Ha jól látom 100 rang van a játékban
öhöm... kb 3 óra után még mindig 1-es rangom van ;)

(#68) fpeter07


fpeter07
veterán

Medic kit 2-t lehet valahonnan szerezni?

(#69) Gerisz


Gerisz
addikt

Nem szokott valaki nyomni ezzel a játékkal?
Csinálhatnánk valami csapatot vagy brigádot akik játszanak
mert hányingerem van a csalóktól
és a másik nickem prémiumja se védett meg, sőtt valaki játszott vele és elköltötte a pénzem
ennyit a biztonságról

(#70) GrandeP válasza Gerisz (#69) üzenetére


GrandeP
őstag

Nagyon tele van mindenféle vaszkalap paraszt kocsog csalókkal... és az a legszomorúbb h senki nem tesz semmit...

HA jobban megnézed ott a szemed elött, (mielött belépsz egy pályára) reklámozzák h honnan lehet letölteni csíít progikat...

Ilyen ezelött nem volt...ha vki csítelt nem kérdezték meg h kidobjuk-e, azonnal ment az ip/nick ban...

Én se játszottam közel 1-1,5 évig, napokban rákaptam újra és hát gusztustalan!!! Felháborító...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#71) GrandeP válasza Gerisz (#69) üzenetére


GrandeP
őstag

JA egyébként vannak klán oldalak... google val kereshetsz...

Akiket én eddig kérdeztem azok mind olyan nagyképűek voltak mint az állat, olyan szabályok...
Pl az egyiknél: "nem lehet a haveroddal csetelni játék közben!" Aztán miért nem?
vagy fizetni nekik h játszhass és hasonlók...

Régen a nyuuz.hu csinált szobákat ahová csak jelszóval lehetett belépni ott kemény bannolások voltak csalók ellen, minden más szabad volt.. pl megbeszélni csapaton belül h merről támadjunk vagy egyéb...

Kelllene egy kis reform a rendszergazdáktól vagy vmi, mert így nagyon eltűnik a játék szeretete....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#72) Gerisz


Gerisz
addikt

Jah tegnap 1.5 óra próbálkozás után letöröltem a picsába a játékot.
Elegem lett, hogy bármelyik szobába beléptem tele volt buznyákokkal.
Tesó beleült a kocsi, beült mellé a gyerek és mondta Tesónak menjen ki lőni ő vezet.
Vezetett is falon mindenen át. kegyetlen

[ Szerkesztve ]

(#73) superfinest válasza Gerisz (#72) üzenetére


superfinest
tag

Az igaz hogy nagyon sok a hacker.
De valamilyen szinten át lehet lőni a falon és van anti-cheat!
;)

(#74) fpeter07 válasza Gerisz (#72) üzenetére


fpeter07
veterán

ez a war rock, én nemtom hányadik levelig bírtam, de hogy az unokám érte volna el talán a 100. levelt :) a játék bugos, cheater paradicsom kell ennél több? :D

(#75) accreus


accreus
csendes tag

:F hello hol lehet a játékra regisztrálni ??
:Y :W :W :W :W

(#76) superfinest


superfinest
tag

Na nézzétek erre fogadni merek nem tudjátok a választ.
Miért van ez!
kép

meg ez

(#77) sagesz93 válasza superfinest (#76) üzenetére


sagesz93
addikt

Hello!
Én már ősidők óta wr-ezek, lvl 40 vagyok perpill :)
Ezt pedig asszem ugy lehet orvosolni hogy a vezérlőpultban valami betükészletet átkell állítani angolra!!
Nekem vistán nincs ezzel problémám. :C
Most már nem hackerparadicsom a wr, nem is bugos, egy kicsit laggosabb de nemgáz, teljesen játszható!
Akinek kell help nyugodtam keressen privátba, bevezetem a wr világába :)

(#78) superfinest válasza sagesz93 (#77) üzenetére


superfinest
tag

Nem!
Ott nem lehet mert csak a betű fajták vannak és nem lehet velük semmit csinálni.

(#79) fpeter07 válasza sagesz93 (#77) üzenetére


fpeter07
veterán

lvl40? :Y én anno kb lvl 4-ig játszottam :D

(#80) sagesz93 válasza fpeter07 (#79) üzenetére


sagesz93
addikt

:DDD volt néhány premiumom, nameg kb 1,5 év játék... nemnehéz felvinni :D
Nekem egy haver írt valamit, abból kb ennyi esett le nekem, sry ha nem tudtam segíteni.
A lvl 40-es karim: [link] van rajt g36c_d retail :) ugye ez örök fegyvert jelent az engineer kasztnak, medic-be medic kit 2-t, assault,sniper,heavy-ba smoke gránát a 8. slotba :) :C

[ Szerkesztve ]

(#81) macy


macy
addikt

Sziasztok. Én most tettem fel a játékot. Privát szobát nem lehet benne csinálni?

(#82) sagesz93 válasza macy (#81) üzenetére


sagesz93
addikt

privát szobát csak premiumosok tudnak csinálni... elég sok minden premiummal érhető el (pl. 5-6-8 slot, jobb fegyót, szobanév, egyebek...) érdemes befektetni.

(#83) macy válasza sagesz93 (#82) üzenetére


macy
addikt

Értem, köszi.

(#84) superfinest


superfinest
tag

Hi!
Ma volt egy olyan jelenet amikor azt hittem, hogy beszarok.
Battle Groupban:Jelenet:
Vadászgéppel neki mentem az ellenségnek mind a 2-en felrobbantunk, de én előbb robbantam fel és a vége miatt pont ezen múlt az egész meccs.
Veletek történt már ilyen?

(#85) metaxa12


metaxa12
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy m.o -on hozzá tudok-e jutni valamiféle retail kódhoz? Régóta foglalkoztat a téma de sehonnan nem tudok szerezni.. Külföldi oldalról pedig nem szívesen rendelek.. Köszi a válaszokat további szép napot.

(#86) Zyzuuu


Zyzuuu
csendes tag

Hi.
Olyan kérdésem lenne hogy AI_AW snipert csak gold premiummal lehet megvenni vagy jó a silver,bronz is ? arra gyúrok csak nem akarok fölösen venni premit ha nem tudnám megvenni vele.
Ty

zyzuuu

(#87) sagesz93 válasza Zyzuuu (#86) üzenetére


sagesz93
addikt

prémiummal lehet, onnatól már tökmindegy melyikkel.

(#88) Zyzuuu


Zyzuuu
csendes tag

Áhh ezer köszi :) és lenne még,hogy lehet full hülyeség de valamerre olvastam hogy ha akarsz venni prémit ( még nem vettem amint meglesz lv16 veszem) akkor kell elvileg valami kód játék dobozáról. hogy ez kell-e ésha igen valahonnan lehet-e szerezni.
ésha nem túlnagy kérés leírnád vagy küldnél egy linket ahol valaki veszi mert csak selytem hogykell de szeretnék biztosra menni
előre is köszi =)

zyzuuu

(#89) sagesz93 válasza Zyzuuu (#88) üzenetére


sagesz93
addikt

a prémiumot online tudod venni.
Van egy retail pack, ami egyfajta collector's edition(gyüjtői változat) a játékból, és ezen van egy retail code, ami ad egy kasztba örök fegyvert, a többibe gránátot(medicbe medic kit 2-t), és 3 hónap prémiumot.[ezeket 8. slotba, ez a retail m.o-n nem kapható, én amerikából rendeltem]
Szóval ez más.
Venni valahol itt kell: http://www.gamersfirst.com/marketplace/

[ Szerkesztve ]

(#90) Zyzuuu


Zyzuuu
csendes tag

Ezer köszi :D amint meglesz lvl veszem=)

zyzuuu

(#91) sagesz93 válasza Zyzuuu (#90) üzenetére


sagesz93
addikt

awm nem olyan jó fegyver ám
ja most már ai_aw a neve.
a psg jobb.
Vagyis nekem az jött be.
Igaz ha nagy mapra mész(urban vagy batle) akkor awm jobb, mivel nem visz lejjebb a golyó.

(#92) Zyzuuu


Zyzuuu
csendes tag

Jahm mondták de nekem bejön videókból nézve.. az álmom aw50f lenne de aztmeg fogalmam sincs hogyan lehet szerezni gondolom g1 credit vagy akármi meghogy mekkora lvl kell hozzá. szóval maradok ai_aw -nál és köszi minden helpet :DD

zyzuuu

(#93) Zyzuuu


Zyzuuu
csendes tag

Na hát eléggé megszívtam ugyebár 1 hétig csak EXP-eztem mint barom és nemtudom megvenni a prémit nekem kártyám nincs..és ismerős sincs akinek lenne. szóval fölösen kockultam :(( :W

zyzuuu

(#94) Zyzuuu


Zyzuuu
csendes tag

Hi.
Ha valaki maga vett már prémiumot,tudja hogy kell és tud is megvan hozzá mindene és segítene venni nekem akko írjon privát üzit ott részletesebben megbeszélnénk, ty

zyzuuu

(#95) ocalibra


ocalibra
csendes tag

Sziasztok!

Egy ismerősnek van ezzel a gaméval egy kis gondja:

XP 32 bit
4 giga RAM
Celeron D 346
Asus P5L-MX
Raden HD 3870 512MB DDR4

Szerintem ezzel a konfiggal nagyon szépen kellene mennie, nem? Neki pedig sajnos akadozik a game:( Nem tapasztalt vki hasnolót? Legújabb drivert is most raktam fel neki, és semmi változás.

Van ötletetek?

Köszi!

(#96) sanadreas


sanadreas
csendes tag

talán ujra kéne rakni a gépet vagy a játékot mert nekem is volt már ilyen ezzela játékkal és az oprendszer ujrarakása segitett

(#97) ocalibra válasza sanadreas (#96) üzenetére


ocalibra
csendes tag

Ok, köszi! Bár a gép elég friss telepítésű, és eléggé rendben van, szal valsz a game lesz újrarakva! Kíváncsi vagyok. Amúgy a Splinter Cell is akadozik, de más game rendben megy, ahogy kell.

(#98) sagesz93


sagesz93
addikt

Valaki játszik még ph-n a játékkal?
Most újra rákaptam, kezdtem is egy új accountot mert a réginek néhány dolgát elfelejtettem(prémiumot akartam rá, ehhez kellettek volna).
Jó lenne látni néha magyart is. :)

(#99) beji


beji
tag

Sziasztok!
Régi Warrockos játékos vagyok.Annyit kérdeznék hogy hogyan lehet dínárt szerezni vagy váltani?

(#100) KROK640


KROK640
veterán

Te jó ég... tényleg olyan is volt, hogy volt ilyen játék. 2005 őszén-telén toltam sokat. Szerintem úgy 2006 óta be sem léptem. Vajon milyen lehet most? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.