Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meklod


Meklod
tag

Erről hallotatok már valamit,esetleg valaki próbálta?? [link] ez a játék oldala,ahol lehet ingyen tölteni a gamét,miután regisztráltál...

(#2) Archer


Archer
őstag

Kipróbáltam. Hasonló a Battlefieldhez, persze sokkal leegyszerüsítettebb. A grafika tűrhető, a motor is egész gyors. Ingyenes a cucc, megéri leszedni, nincs 200 mega.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3) Meklod


Meklod
tag

Kipróbáltam én is...nemrossz,de erősen béta jellegű még a cucc...pl.:kasztonként csak egy fegyo van,pedig ott van a többinek is a menű, a sqadok még nincsenek kidolgozva + a képeken láttam helikoptereket meg repcsiket és Battlefield méretű pályákat,de sajnos még ezek sincsenek benne! Ha ezeket beleteszik,akkor egész jó kis játék lehet belőle..amugy a grafika nemrossz,még a fizikán és a sebzésrendszeren van mit javitani...a legjobb benne viszont,hogy teljesen ingyenes! :C

(#4) Archer válasza Meklod (#3) üzenetére


Archer
őstag

Hát ilyen kicsi pályákon biza eléggé háttérbe kerül a taktika(sajnos) és az egész átmegy DM-be.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5) mobal


mobal
MODERÁTOR

jó lenne ha futna :F :( sajnos valamiért szar. értsd elindítom és valami más felbontá, 60hz frissítés pedig a driverben beállítottam ,hogy minden felbonztáson a 85hz az alap. ua a bajom a knight onlineval :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6) Out válasza mobal (#5) üzenetére


Out
addikt

nalam is volt ilyen problema a knightonlinenal, de megoldottam, ha gondolod a knightonline-os topikban megbeszelhetjuk :o)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7) nofreenick


nofreenick
aktív tag

senki nem játszik ezzel a game-val? én is kipróbáltam tegnap, és sztem is érdemes letölteni... van még mit csiszolni rajta, de már most is élvezhető! nosza!

(#8) AMD-s


AMD-s
tag

Ez a regisztráció nem egyszerű dolog.Help! :F :R

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#9) nofreenick válasza AMD-s (#8) üzenetére


nofreenick
aktív tag

ööööö... kb 5mp-et vett el az életemből... még vissza sem kell igazolni mailban... konkrétan mi a problémád? :F

(#10) AMD-s válasza nofreenick (#9) üzenetére


AMD-s
tag

Hová mit kell írni?Írd már le lépésenkét,fentről lefelé,mert az angoltudásom enyhén szólva kicsit hiányos.THX. :R

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#11) nofreenick válasza AMD-s (#10) üzenetére


nofreenick
aktív tag

ezmostkomoly? :F

najó:
-ID - azonosító, ezzel és a pw-al fogsz belépni
-Nickname - ez lesz a neved a játékban
-Password - jelszó :)
-Confirm password - jelszó még1x
-Name - neved
-E-mail address - létező ímélcím
-Birth - születési dátum
-Gender - nemed
-Security Question - biztonsági kérdés (ha elfelejted a jelszót)
-Answer - fentire a válasz
-Address - Címed
-Country - Ország
-phone number - telszám
-I would like to receive newsletter on Warrock - akarsz-e hírlevelet kapni

confirm

remélem nem szivatásból irattad le velem :U

(#12) AMD-s válasza nofreenick (#11) üzenetére


AMD-s
tag

THX sikerült már töltöm is. :R

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#13) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Tölteném énis..de ez a 20-25KB/s-es letöltési sebesség eléggé karcsú nekem... :(

///

(#14) AMD-s


AMD-s
tag

Mikor kiadja a szerverek listáját,akkor hiába kattintok kettőt oda ahol tolni akarom mégsem indul el,pedig van hely a szerveren.Addig kattintgatok míg valahova be nem enged,de ez így nem jó.Hogyan kell konkréltan csatlakozni? :F

[Szerkesztve]

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#15) nofreenick válasza AMD-s (#14) üzenetére


nofreenick
aktív tag

gondolom mert zárt partikba akarsz belépni (szürkék)... fehéret keress, azok nyitottak, ezen belül is a play amin éppen folyik a játék (ha van hely be tudsz lépni), vagy wait ami még várja a játékosokat...

(#16) AMD-s válasza nofreenick (#15) üzenetére


AMD-s
tag

THX :R

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#17) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Egész pofás kis game... szerintetek LAN-ban lehet nyomni?
Meg lesz magyar normális szerver? (Mert eléggé laggol nekem, néha kiirja, h gond van a netkapcsolatommal.) Láttam egy G***st*rosat,de az 8/8 volt épp. Eléggé sokszor voltam Server Master, de ahogy észrevettem csak 2 pályán lehet eddig tolni,meg egy 3.-on de azt én nem tudtam választani a 32-es játszmánál.... Nekem bejött a game, főleg h ingyenes, nem warez cucc, reméljük sok embernek fog tetszeni és gamelni :)

///

(#18) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már én is töltöm köszi a tippet srácok,de kinek éri meg egy ijet ingyen csinálni :F elég nagy kölcsége van fentartani egy szerverparkot, vagy egy idő után fizetős lesz?

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#19) Juve válasza kisza25 (#18) üzenetére


Juve
aktív tag

Ha belegondolsz elég nagy konkurensei vannak ennek a játéknak és gondolom így próbálnak meg nevet szerezni maguknak. továbbá ez még koránsem teljes játék, hisz sok minden hiányzik még. De úgy gondolták, hogy amíg fejlesztik tovább a gémet addig kidobják az ingyenes versiont.....és azokból a tapasztalatokból is sokat tanulhatnak.

(#20) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Pontosan...
Amúgy szerintem egész jó, ahhoz képest, hogy béta. Igaz, volt olyan h belementem motorral a tankba és a tank elrepült... de hát ezen is finomítani fognak sztem... Csak az a fránya ping... nem bírok megbarátkozni vele :(

///

(#21) Archer


Archer
őstag

Én a célzással nem vagyok kibékülve. Nem számít, hogy az ellen milyen messze van, csak nagyjából rátartom a célkeresztet, lövök, aztán ki is feküdt(persze ezt csak képletesen értem).

[Szerkesztve]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#22) AMD-s


AMD-s
tag

Én sem estem hasra.Vissza az Amerikas Army-ra.Ez meg uninstall. :O

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#23) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Ha frankón kiegészítik én nyomni fogok vele...addig meg kap egy szeletet a vinyómból :)

///

(#24) pheaton


pheaton
csendes tag

tudja valaki mitöl lehet h mindig azt a választ kapom ha be akarok lépni egy szerverre hogy hiba a net beállitásokban 10060. ???

''én csak az utat mutatom neked kell járnod rajta''

(#25) BlueSkyBoy


BlueSkyBoy
tag

Letöltöttem a gamet ilyen Battelfield feeling de a célzás nem annyira frankó egy egész tár kell hogy a csávókám kifeküdjön de hátha ezt finomitják még mert akkor elég jó game lessz :DD

"When you play the Game of Thrones, You win or die!"

(#26) Pikkolo^^ válasza BlueSkyBoy (#25) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem kell egy egész tár, csak éppen addig lősz amig áll a faszi és ez megtévesztő, ugyanis nem rögtön dől el.

(#27) deadguy


deadguy
aktív tag

Kellemes, de mintha laggolna ezerrel :) a pingem a csillagokban valahol.

(#28) Pikkolo^^ válasza deadguy (#27) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, 200-300 körüliek a pingek.

(#29) nofreenick


nofreenick
aktív tag

up ennek a jókis gaménak... ne hagyjuk lecsúszni...

rajtam kívül más nem játszik vele? aki még nem próbálta érdemes 1 pillantást vetni rá...

(#30) Pikkolo^^ válasza nofreenick (#29) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én mostanában hanyagoltam, már unom a jelenlegi pályákat.

(#31) Cucuka12


Cucuka12
tag

Honnan tudom ezt a Warrockot leszedni? :F Előre is köszi

Crysis versus Far Cry 2

(#32) nofreenick válasza Pikkolo^^ (#30) üzenetére


nofreenick
aktív tag

unod??? én szinte kizárólag az EMBLEM-en nyomom hónapok óta :DDD

Cucuka: tényleg csak 1 kicsit kéne olvasni, h megtaláld...

(#33) Kanczy


Kanczy
veterán

lehet,hogy nálam van baj,de semmit nem akar elfogadni se ID-ként se nickname-ként.. :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34) Cucuka12 válasza Kanczy (#33) üzenetére


Cucuka12
tag

Ok

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Crysis versus Far Cry 2

(#35) nofreenick válasza Kanczy (#33) üzenetére


nofreenick
aktív tag

regisztráltál nick-et magadnak a honlapon?

(#36) Kanczy válasza nofreenick (#35) üzenetére


Kanczy
veterán

hát ez az,hogy nem tudok,mert amikor be akarnék regelni,akkor semmit nem fogad el nicknek és name-nek se... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37) nofreenick válasza Kanczy (#36) üzenetére


nofreenick
aktív tag

regeltem neked, az adatokat küldöm priviben, meg asszem mailt is kapsz róla a vipmailes címedre... ;)

tényleg nem fogadta el elsőre sem az ID-t sem a nick-et, de miután 1enként rányomtam az availability-re akkor available-t írt rá, és utána elfogadta... :F

(#38) Pikkolo^^ válasza nofreenick (#37) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem káromkodás lett az id-mert nem fogadta el amiket beirtam :)

(#39) Dj. FreeBoy


Dj. FreeBoy
csendes tag

Sziasztok látom páran azért használjátok a warrock-ot.
De ugy vettem észre hogy ti a nemzetközi béta verziot találtátok meg, ami aztilleti sajnos.
De az eredeti koreai az nagyon jó. nem ilyen szutyok mint a nemtzetközi.
Itt egy link a magyar klanoké. [link] itt megtaláltok minden infot, sőt ti is jelentkezhettek a magyar klánba.az oldalon megtaláljátok a regisztrációs segédletet is. Nos most mennem kell de még jövök azt segítek akinek szüksége van rá. :C

-= Gigabyte GA-M56S-S3 - AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ - Kingmax KLDD48F-B8KB5 - Asus EN8600GT (256) =-

(#40) nofreenick válasza Dj. FreeBoy (#39) üzenetére


nofreenick
aktív tag

lehet én maradtam le vmiről, de kb feb vége óta nem tudok belépni az acc-ommal... :F

(#41) -=ADR=- válasza nofreenick (#40) üzenetére


-=ADR=-
csendes tag

igen mert te a international-al játszol. azt meg irták is hogy megköszönik a béta tesztet de feb 28. bezárják a kapukat elvileg fizetős lessz.
de a koreai ami az eredeti és sokkal több pálya van benne stb. az nem lessz soha fizetős. regelj oda mert sokkal jobb és pláne hogy akik internationálon voltak azok döntö része már átregelt oda.

Ja és mégvalami a koreaiban az a jó hogy nem lehet cheatelni mint a internationálon, hisz az tele volt csalókkal. erről ennyit. éppen azért jó ez a játék hogy legyőzhető vagy és nem cheatel nyomják... na sok szerencsét.

egyébként Dj. FreeBoy voltam csak ez a új nickem itt a PH-n. továbbra is ajálom a többieknek a http://warrock.cjb.hu oldalt mert ott minden infot megtaláltok amit meg nem, nos... vegyetek fel msn-re és ott a többit a többieknek. .... na kb most ennyi csuumi

المعرفة مثلما هو

(#42) nofreenick válasza -=ADR=- (#41) üzenetére


nofreenick
aktív tag

köszi :)

(#43) -=ADR=-


-=ADR=-
csendes tag

nincs mit. :C

egyébként változott a napokban a dolog. sajnos a regnél. igaz kismértékben de mégis jelentősen. eddig a regisztrációs adatok kitöltésének végén, mint sok regisztrációnál, be kell irni egy számsort ami ősszezavarva látható. gonolom találkoztál már ilyennel. na most ez koreai karakterekre cserélődőtt sajnos. szal igy nehezebb lett annyival hogy keresni kell olyan karaktereket az oldalon mint amiket be kéne írni. és copy paste modszerrel megoldani. :F

Na de ha ez neked nem megy. akkor nekem van egy pot regem ami azzal a névvel van regelve hogy ADRHUN még nem játszottam csak csináltam ugymond biztonsági okokból. arra nincs szükségem. ha érdekel és megfelel neked ez a nick, és van msn-ed vegyél fel a partnerek közé. msn cím: bendi.bela@freemail.hu és a továbbiakat ott megbeszéljük.
Remélem tudtam segíteni. :DD

المعرفة مثلما هو

(#44) nofreenick válasza -=ADR=- (#43) üzenetére


nofreenick
aktív tag

este leszedtem a klienst, a 7végén megpróbálom a reget... mindenképpen a saját nick-emet szeretném használni... a magyar oldalon elég jól le van írva minden, remélem az elég lesz... ha mégis gond lesz, akkor felveszlek msn-re... :R
nem tom miért nem lehet 1 angol verziót csinálni a honlapjának :F

(#45) -=ADR=-


-=ADR=-
csendes tag

Nos igen maileztünk eleget már a nexon-nak az angol verzió miatt. És hát igérték hogy lessz, csak kérdés mikor. egyébként msn-re amúgy is felvehetsz ha gondolod. ősszehozlak a többi klan taggal is.
Ja a magyar oldalon, az okosságok alatt van egy patch, töltöképek stb. azt érdemes leszedni mi csináltuk, és anol lessz a game. sokminden benne lesssz és átláthatóbb.

المعرفة مثلما هو

(#46) -=ADR=-


-=ADR=-
csendes tag

up!

المعرفة مثلما هو

(#47) nofreenick válasza -=ADR=- (#45) üzenetére


nofreenick
aktív tag

http://warrcok.cjb.hu/ -> 404-es hiba
A keresett oldal vagy fájl nem található! :(

(#48) -=ADR=-


-=ADR=-
csendes tag

az account elkelt :U de többen is jöhetnének játszani.. up

المعرفة مثلما هو

(#49) AMD-s


AMD-s
tag

Javítva van már ,vagy olyan szar mint 3 hónapja? :F

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#50) nofreenick válasza -=ADR=- (#48) üzenetére


nofreenick
aktív tag

mostmár megy a connect többnyire (eleinte nem nagyon akart csatlakozni), letöltöttem a 2.02-es patch-et (grat a fordítóknak), meg a nexon plugint-is...
amúgy sokkal jobbak a ping-ek mint a .net-es változatnál...

kereslek majd bennetek msn-en, a klánhoz csatlakozás ügyében...

1 kérdés: fegyvereket, stb csak real pénzért lehet vásárolni az item shop-ban, v esetleg kapok vmi creditet ahogy az accom lépkedi a szinteket? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.