Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) reelc válasza ProEvoFan (#99) üzenetére


reelc
veterán

Csak hozzászólok. :(

Nem találtam.
ARPG-k esetében előfordulhat, hogy jóval később lesz teszt, ha lesz. Nem egy népszerű műfaj.
Láttam olyat, aminél a megjelenés után 5 nappal, más oldalon 3 héttel, harmadik oldalon több, mint 2 hónappal volt teszt. Szerencsés volt mert multiplatform volt.
Másik esetben: Majdnem 1 hónappal később, majdnem 3 hónappal később, 9 hónappal későbbi magyar nyelvű tesztbe akadtam bele.

Mivel ez Warhammer, lehet érdemes az ezzel foglalkozó oldalakat is felkutatni a találatok között, nem csak a konkrétan játékos oldalakat, bár lehet akkor járnánk a legjobban, ha pl. Peace írna egy tesztet. :)
Illetve az is szerepet játszhat abban, hogy még nincs teszt, hogy amelyik oldal cikkezett a bétáról, lehet úgy gondolja, hogy "levan tudva".

Egy ismerősömnek megvan a játék, nála láttam és faggattam kicsit. PC-s verzió.

Íjásszal játszott. A harcok gördülékenyek voltak, a főbossok kellően szemetek. Jó a hangulata a játéknak (a Warhammert nem ismeri amúgy). Nagyon tetszett neki, hogy végre nem kell agyalni benne, csak hentelni, kicsit Diablo 3 érzés ebben a tekintetben. A grafika is hozza amit kell. Jó a színvilág, eléggé darkos (nem Torchlight szerű világos - meseszerű).

Az egyik legnagyobb problémának a questelést hozta fel, sok ismétlődő helyszín volt. Azt nem tudom, teljesen ugyanazok a pályák voltak, vagy kisebb módosításokkal?
Illetve azt, hogy nem segít a játék. Pl. a cuccok Blessingelésénél, mi mit csinálna.

A mérleg pozitív, várja a hamarosan befutó ingyen kontentet tartalmazó patchet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.