Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warcraft3tft

Hozzászólások

(#101) LucifeI2 válasza Sn00k (#98) üzenetére


LucifeI2
őstag

Megéri :P

(#102) ollie válasza nofreenick (#100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A patchekben benne vannak a köv. részek, szal hacsak nem valami nagyon régi verzióval nyomod, akkor máris fel vannak installáva a köv. részek (összesen 3 részes). És persze ingyenes.

***

(#103) nofreenick válasza ollie (#102) üzenetére


nofreenick
aktív tag

amikor felraktam a tft-t akkor 1.07-re váltott most ezt mutatja... akkor töltsek le patch-eket, vagy login-oljak online játékhoz? (akkor is letölti mint a wow vagy a dow?)

hányas a legfrissebb patch?

(#104) hitman,


hitman,
őstag

Valaki tudja e,hogy a kani szerveren lévő DOTA pályákon melyik a 2 legjobb hős kezdőknek?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#105) Sn00k


Sn00k
veterán

Én amit nem értek, hogy az Orc shaman-nál, a PURGE varázslatott, miért nem lehet bill.-re konfigúrálni... (custom keys-ben)

Pl: megadom neki a W, nem jó, és más bill-t sem fogad el rá:(((

A többi kiosztásom hiba nélkül müxik, de nem vágom ez miért copat...

3njoy the Lif3

(#106) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Lett egy EIZO T962-es monitorom. Ennek 20col a látható képmérete, de a w3 csak 18-19colt használ belőle, és ezt kitolja jobbra. Nm találok sehol olyan menüpontot, ahol ezt állítani klehtene, pedig a szintén Blizzard játék wow-ban van. Ha valakinek van valami ötlete, vagy hasonló gondja, akkor írjon. Köszi

(#107) Tib_


Tib_
csendes tag

Dotazik itt valaki?

.

(#108) LeC válasza Tib_ (#107) üzenetére


LeC
addikt

hajjaj
dotA vazze :DD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#109) Tib_ válasza LeC (#108) üzenetére


Tib_
csendes tag

ennel egy picit jobban fejtsd ki hogy mit akartal sugallni ;)

.

(#110) L4D1K


L4D1K
őstag

Áloha!
Kéne 1 kis segítség. Felnyomtam a gépre a W3-t, viszont a progi nem indul, sőt ha beteszem a lemezét nem a play game, hanem az install game ikon van a menüben.
Vezérlőpultban utánna nézek, ott sincs telepítva. OMG!!! Csináltam 1 gyors lemeztöredezettségmentesítőt, azt végre elindult, de kihagyott minden videót-intrót...
Próbáltam B-netről patch-elni, de hiba miatt nem csinálja és a videóra panaszkodik.
Többször próbálkoztam, eddig semmi. Nem új cd, többször volt már telepítve/leszedve, de most csinál először ilyet és nagyon dühít. Remélem vki tud vmilyen okosságot mondani. Nagyon kéne. THX előre is..

# ANTAL Tuning #

(#111) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem tudtok valami, jó kis oldalt ahonnan lehet leszedni w3tft 2v2 replayeket

Leszámítva: battlenet, replays.com, replays.net, war3.replays.hu

3njoy the Lif3

(#112) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Keresek w3+tft párost, GW2006 csere.

(#113) _stick_


_stick_
őstag

Ismeri valaki ezt a map-ot? [link]
Találtam egy kis flash játékot ([link]) és el kezdett érdekelni. Letöltöttem, feltettem, kipróbáltam. Nem rossz-nem rossz. Kiváncsi lennék, ki meddig jutott. Illetve, kinek melyik torony jött be. Nekem eddig a cannon tower valamilyen elemttel vegyítve vált be, csak egy szint után már kevés -> 46-47 hullámnál nagyon durvám elvéreztem. És 60 van összesen. :Y

(#114) Tepi csávÓ válasza Sn00k (#111) üzenetére


Tepi csávÓ
csendes tag

Ezeken az oldalakon többé kevésbbé minden fent van. De ha hozzávesszük a sorolt oldalakhoz a : wcreplays.com -ot és a wc3l.com -ot akkor ezen mindent megtalálsz. Én a helyedben inkább azzal probálkoznék hogy a 2v2 tournament replayeket tölteném le ott vannak jók és minden héten legalább van 2db 2v2 tour.

(#115) gabor128


gabor128
aktív tag

Üdv!

Az eredeti warcraft3:Frozen Throne játékban van egy bónusz champagne. Egy medveszerű csávóval kell menni, akinek van egy medvéje, meg malacot is tud varázsolni. A pálya elején be kell menni egy orc faluba. Asszem a hőst úgy hívják hogy durotar. A pályán sok champagne-t kell teljesíteni.
Asszem ebből mindenki tudja melyikről van szó.
NA. Ez a küldetéssorozat nem teljes. miután a meglévőt végigvittem, akkor kiírja, hogy lesz majd folytatása.
Ez lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy ha kijött a folytatása, akkor azt honnan lehetne megszerezni?


Ill. érdekelne még egyszemélyes champagne térképek, de nem battlenetes, vagy multiplayeres. tudtok ilyen oldalakat, ahonnan ilyeneket lehet tölteni? :F

(#116) gabor128 válasza gabor128 (#115) üzenetére


gabor128
aktív tag

upsz

(#117) Zoli329 válasza gabor128 (#115) üzenetére


Zoli329
addikt

Azt hiszem 2db további pálya van már. blizzard.com sztem. :) 3 pályát játszottam vele, ha minden igaz. Mármint Durotar-al

(#118) gabor128 válasza Zoli329 (#117) üzenetére


gabor128
aktív tag

Üdv!

Nézegettem már a blizzardot eleget. A blizzard.com-on van egy összefogláló a játékokról, onnan lehet ugrani különböző helyekre, ahol csak térképek vannak, ezeket le lehet tölteni. Elég sok országból ide pakoltak fel mindent. Így több száz térkép van. Most nem tudom mindegyiket megnyitogatni és megnézni, hogy éppen mi. Emiatt kérdeztem meg, hogy tudja-e valaki, hogy pontosan honnan lehet letölteni. Egy direkt link vagy ha valaki elküldi, az is jó. (Durotar további küldetései)

Egyébként a champagne-ok kiterjesztése w3n, nem w3x. Ezt külön mappába kell rakni, hogy felismerje.

[Szerkesztve]

(#119) gabor128 válasza gabor128 (#118) üzenetére


gabor128
aktív tag

UP

Vki tud segíteni?

(#120) ollie válasza gabor128 (#118) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miről beszélsz? A bonusz kampány folytatása kell? Akkor csak tedd fel a legújabb patch-t.

***

(#121) gabor128 válasza ollie (#120) üzenetére


gabor128
aktív tag

Úgy érted ez majd aktiválja a többi részt?

Honnan lehet leszedni?

(#122) gabor128


gabor128
aktív tag

OK. Megtaláltam.

(#123) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok, meg lehet valahogy oldani, hogy a játék 1680x1050 felbontásban fusson?

® visions created with passion

(#124) Myx


Myx
csendes tag

Sziasztok!
Az a problémám, hogy az embereknél miután mondtam a Peasant-nek, hogy mit építsen, nem tudom neki megmondani, hogy mit tegyen miután befejezte, mert abbahagyja az építést és elkezdi csinálni, amit másodszor mondtam (Például menjen fát szedni.) Ezt elfeknél és orcoknál meg lehet csinálni. Replay-en már láttam, hogy másodlagos parancsot adtak, szal biztos, hogy meg lehet csinálni. (vmi programmal vagy vmivel) Ha valaki tud segíteni, lécci írjon!
Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv:
Myx

(#125) Sn00k válasza Myx (#124) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja ez engem is érdekelne... :U

3njoy the Lif3

(#126) Worker


Worker
aktív tag

Ha kerdeseitek vannak wc3 temaban, irhattok pm-et, megprobalhatok segiteni, tobb eve dota-zok, meg egyeb custom mapokat tolok (de mostansag mar nagyon ritkan) + tobbszor kijatszottam a kampanyt (alap + kieg).

Pl vki kerdezte, h meddig tudunk eljutni element TD-ben. Tudok kuldeni replayt, amint legnehezebb szinten kb 250 ronaldot (uccso level, egyre erosodo ellenfelek -> nem fogynak el) sikerul legyurni. De az uccso levelig keves taktikai erzekkel sztem nem olyan nehez eljutni, anno vagy 2x ''vegigvittem'' es nem erdekelt tovabb...

A DotA mar mas teszta ;)

[Szerkesztve]

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#127) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok van itt olyan ember köztetek akinek le van magyarítva a game és tud vele a kani.hun játszani mert akkor az jelezze legyenszíves,technikai segítség kellene.
Előre is köszönöm!

üdv.;)ocee

Mr.Brightside

(#128) CyberDave válasza Pocee (#127) üzenetére


CyberDave
tag

Wörki a War3 szakértő! Mióta kiléptél a DtD-ből nem is beszeltunk, nemhogy 1v1eztünk volna. :(

(#129) Pocee válasza CyberDave (#128) üzenetére


Pocee
senior tag

Szia!

honnan léptem ki?
ismersz vagy én ismerlek?

Mr.Brightside

(#130) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Valaki letudná írni, hogy vista alatt hogyan tudnám működésre bírni war3-at? Kompatibilitást hiába állítottam be.

ezt a hibát dobja

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#131) Mozso26 válasza K3NZO (#130) üzenetére


Mozso26
senior tag

Nekem simán megy vistán(32-bit). Valamit el*urtál. Tedd fel ujra.Nem kell állitani semmit.

[ Szerkesztve ]

(#132) K3NZO válasza Mozso26 (#131) üzenetére


K3NZO
senior tag

fel sem tudom telepíteni! Berakom a cd t és még install előtt ezt a hibát dobja. :(

"Per aspera ad astra"

(#133) Mozso26 válasza K3NZO (#132) üzenetére


Mozso26
senior tag

Törölj le mindent, még a könyvtárát is kézzel, utána probáld meg.
Tehát elöször uninstall majd delete.

[ Szerkesztve ]

(#134) K3NZO válasza Mozso26 (#133) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nincs semmi mappája, mert el sem kezdi a telepítést. Ergo nincs mit letörölni :(.

"Per aspera ad astra"

(#135) K3NZO


K3NZO
senior tag

Egy vista install megoldotta a problémát.

"Per aspera ad astra"

(#136) Mozso26 válasza K3NZO (#135) üzenetére


Mozso26
senior tag

Durva, örülök neki hogy sikerült. :C Nekem is a kedvenc játékom mindmáig a War3ft. Föleg multiba.

(#137) K3NZO válasza Mozso26 (#136) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én csak multiban nyomom :). Nekem a nagy kedvencem a Battlefield volt dehát az nem muzsikál valami szépen laptopon ígyhát maradt war3 :). Ha bnet en jársz keress meg nyomunk valami 2v2 t vagy ilyesmit :). Ezen a néven ( K-E-N-Z-O )megtalálsz majd vegyél fel friends-be :)

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#138) Mozso26 válasza K3NZO (#137) üzenetére


Mozso26
senior tag

Okay nekem több acc-om is van: Batman27 és Tibicsoki. 2v2 akár most is ha megtaláljuk egymást.A Batman és a Tibi vel is van rankom habár nekem legjobban az Ffa megy. Hogy tudlak fölvenni barátnak? A játék ezen részére még nem volt idöm. :B

[ Szerkesztve ]

(#139) Mozso26


Mozso26
senior tag

Gyere föl a hun-1 chanelra most ha tudsz Batman vagyok

(#140) K3NZO válasza Mozso26 (#139) üzenetére


K3NZO
senior tag

Sajna tanultam, de majd sűrűbben leszek. Az illető nevén kell jobb klikk és akkor add to friend list vagy ilyesmi. Már nagyon rég nem játszottam enm rémlik de majd akkor megpróbállak én felvenni téged :).

"Per aspera ad astra"

(#141) K3NZO


K3NZO
senior tag

Ne legyen már halott ez a topik !!!

U.i.: AT-társat keresek privi ha van kedved játszani :).

"Per aspera ad astra"

(#142) Flashback


Flashback
addikt

hahó mindenkinek. Mi egy kis csapat vagyunk 3-6 fő. Játékosokat keresünk. TS-ünk van. Kizárólag UMS-re: Battletanks, akár Dota, TowerDef... ... Elérhetőségek az adataimnál!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#143) Sn00k


Sn00k
veterán

HI ALL!!

Valaki megtudná mondani, mitől van, hogy mostanában hiába kreálok gamet w3tft cg- alatt, nem jön be egy árva lélek sem... :F

Köze lehet annak, hogy mosmár MOBIL internetett használok pontosan (T-mobil, USB sticket) ?

:F

3njoy the Lif3

(#144) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Frozen throne rpg mapokat keresek lehetőleg jó sokáig tartsanak:)Olyanokra gondolok mint az open legends.Köszi :R

(#145) Fary86


Fary86
csendes tag

üdv emberek!
Azt szeretném megtudni hogy létezik e valamiféle patch, amivel tudom a játékot 1920*1200-ba játszani vagy legalább 1650*1080-ba? Előre is köszi a segítséget!

(#146) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

A Frozen Throne-hoz kell az alapjáték?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#147) kovsol válasza piadex2 (#146) üzenetére


kovsol
titán

igen kell

más: nem enged fel battle.net -re és a honlap se jön be. Valakinek hasonló gondja van?

(#145) Fary86
nem tudok róla, sok barátommal szívunk ezzel :(

(#136) Mozso26:
nekem is a kedvencem, én már 1.04 óta tolom battle.net -n és szeirntem az 1.14b -ben volt utoljára jó a ladder :( utánna kinyirták, onnantól mindenki lépheti a szinteket kedve szeirnt csak kitartás kell akkoriba még ilyen level 18-20 között mozogtam soloban és az már rank 700-800 körül volt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#148) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Van egy kérdésem: windows 7 alatt fut-e a játék?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#149) piadex2 válasza piadex2 (#148) üzenetére


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Fut, de a videobejátszások alatt a videok bal oldalán két vertikális sárga csík vibrál.
Ötlet?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#150) K3NZO válasza Fary86 (#145) üzenetére


K3NZO
senior tag

Itt a megoldás a szélesvásznú képernyő beállítására:

Sart menu/ run/ es beirod regedit .
majd elindul egy progi ,
megkeresed ilyen úton (bal oldali fa stukatúrában) : HKEY_CURRENT_USER > Software > Blizzard Entertainment > Warcraft III > Video

Majd következőket keresd meg :

Állítsd át decimalra, majd add meg a felbontást neki:

resheight = 1280 (ide a felbontásodat írd be)
reswidth = 800 (ide a felbontásodat írd be)

Right click > Change > select "decimal" > fill in new value

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warcraft3tft
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.