Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Az a helyzet, hogy adott 2db játék, mind a kettő ISO-ban (vagyis .bin-ben) van winyón. Alcohollal virtual CD-ről telepítem, és mind a kettő a második BIN kb felénél valami olvasási hibával leáll. Az ISO-k jók, mert barátomnál jó. Win2k + SP4 van fent egy AMD-s gépen amit ha alapra állítok mindent (BIOS-ban), akkor is csinálja..
Segítsen valaki! Nem találkoztatok ilyennel? Plz! :(

(#2) iwu válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


iwu
addikt

de, pont ma délelőtt...az iso sírt, kiírtam, korongról meg felment...

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#3) Kuznyikov válasza iwu (#2) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Na ezt még nem próbáltam. De majd ma kiprószálom, kösz. Valami más ötlet esetleg? Nem nagyon bízom benne, hogy megjavul. Barátomnál is W2k van, és nála müxik... :(

(#4) L3zl13 válasza Kuznyikov (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ugyanaz az Alcohol verzió?
Más virtual CD progival esetleg?

Aki hülye, haljon meg!

(#5) erdoke válasza Kuznyikov (#3) üzenetére


erdoke
titán

Az Alcohol öl, butít, nyomorba dönt! :D
Próbáld meg esetleg Daemon Tools-zal.

A legjobb aláírás a héten

(#6) Kuznyikov válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Nem tudom.
Még nem próbáltam. (ki fogom ezt is)

(#7) Kuznyikov válasza erdoke (#5) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Az alkohol gyönyörbe dönt! :D
Honnét tudnám a legújabb daemont lehúzni?

(#8) erdoke válasza Kuznyikov (#7) üzenetére


erdoke
titán

cdgrab.hu

A legjobb aláírás a héten

(#9) Rox válasza Kuznyikov (#7) üzenetére


Rox
tag

Ez a 3.41-es verzió, eddig még minden isoval működött:
[L]http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=2190[/L]

(#10) Kuznyikov válasza Kuznyikov (#7) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Megvan, találtam egy 3.41-est. Az jó vajh, új?

(#11) erdoke válasza Kuznyikov (#10) üzenetére


erdoke
titán

Az most a legújabb.

A legjobb aláírás a héten

(#12) Kuznyikov válasza Kuznyikov (#10) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Kösz. :D Ez igen, 1mp-es difi...

(#13) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Jut eszembe, ha az alcohol virtual CD-je miatt van a dolog akkor mivel írjam ki? Alcohollal szoktam, de nem lenne esetleg a kiírt is rossz, ha nem bír az ISO-val sem? Vagy ez más? Szóval mivel írjam? Ha daemonba beteszem és CD-ről CD-re választom az úgy jó? De akkor is, melyik író progival...

(#14) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Valaki?

(#15) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Senki? :) (de gyorsan csúszik le egy-egy topic ott bal oldalt...)

(#16) Gh0sT válasza Kuznyikov (#15) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem is volt ilyen gondom, de Damon sem oldotta meg. Ki kellet írnom és úgy működött... Neroval.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#17) pedrohsi


pedrohsi
tag

én akkor jártam így ISO/BIN-el amikor DCn hoztam le, félig lejött, majd a folytatás előtt töredezettségmentesítettem. jól el is ****ta

(#18) I_Am


I_Am
veterán

A bin kiírására a legjobb progi amivel készült. CDRWIN. (http://goldenhawk.com)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#19) L3zl13 válasza I_Am (#18) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem volt már vele gondom. Pedig az egyik kedvenc progim, de volt valami mixed módú CD amit nagyon nem bírt anno.
Azt Fireburnerrel oldottam meg.
Nero is ismeri a bin/iso-t.

Aki hülye, haljon meg!

(#20) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

:(
Nem ok sehogy! Azistenit már! Se daemonnal, se kiírva, se zsír uj XP-vel nem akar feltelepülni!!! :( Már csak az lehet szerintem, hogy tényleg rossz a fájl, mert mindig ugyanugy/ott áll meg...
Majd azt még megnézem egy ismerősnél, hogy ha odaviszem a vinyót, ő fel tudja-e telepíteni.
Ennyi, azért kösz mindenkinek.

(#21) lac019


lac019
tag

Hmm. Nállam is volt hasonló gond daemonnal. Van három game binben. Az első telepítése ment daemonnal, a második csak kiírva cd-re tudtam intallálni. A harmadikat meg úgy se. Win98se van fent, installer 2 fenn van. DE!! Winxp-s gépnél elindult az install a harmadik game alatt (itt már cd-ről kiírva próbáltam). Most kipróbálom, hogy más gépen, ahol win98se van ott fut e a 3. játék installja. Egyébként az is lehet hogy a CD, DVD rom bizonyos programokkal kiírt bineket nem ismeri fel normálisan. Szóval, a haverodnak ugyanolyan a op.rendszere?, ha igen, akkor talán másik meghajtóval kéne próbálkozni. na, ennyi :)

(#22) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Még egy tipp: megesik hogy az eredeti CD-n voltak gyárilag hibás szektorok, mint a védelem részei. Ilyenkor előfordul, hogy ISO-ból játszva tökéletes, kiírva viszont rossz. Értelmesebb crackerek ezt megemlítik a mellékelt .NFO-ban. Szvsz nézz bele hátha írnak valami értelmeset, esetleg ajánlanak valami íróprogramot.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#23) lac019


lac019
tag

Még valami. Minden fölöslegesen futó alkalmazást zárj be(internet explorer, winamp stb.) Csak azért mondom, mert XP-n is csak így ment fel, meg írták is külön infóban. Talán nállad is ez a gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.