Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  "VR6-Fan" és "Macka" ellenesek klubja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

ÜDv minden kedves partizának!

a téma adott, ide várok minden olyan partyzán névvel címmel(cím csak azért kell hogy tudjam hogy az ország melyik részére ne menjek mert még a 100kgs 198cms K1 bajnokok a külön ellenünk kiképzet 50kgs kutyáikat rám engedik) szóval akinek van gerince arra hogy felválálalja hogy unszimpatikusak vagyunk neki azt tegye meg itt és most, nem a fűben lapúlva féreg modon.

mod remélem nem törlik, Rovernak is megengedték

(én nem vagyok 198cm nem is k'-eztem és nem vagyok 100kg szóval akinek nem elég a netbe burkolozva az ide jöhet és megteheti Érden ha van mersze, Macka nevében nem nyilatkozom, annyit mondhatok róla hogy 176cm és 84 kg, a testi jellemőiről majd Tom5 koléga beszámol amint elfogadta Macka iwiw bejelölését.

u.i.:bármi féle problématokat itt jelezzétek, tényleg ne féljetek nem harapok...

(ja és ha elégé össze melegszik az itteni csoport szerintem válaljuk Mackával hogy csinálunk nektek egy találkozot)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#2) Macka


Macka
veterán

Akkor csapjunk a lecsóba, vagy csapjatok Belénk!!! Üsd-vágd, VR6-Fan&Macka nem az anyád..... :DD

(#3) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Ti kik vtok? PH-n fenn vtok? Komolyan nem vagom, ez vmi szivatas? Mű-nick? Kamu? :DDD
Életemben nem lattalak titeket... ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#4) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

mindig mondtam, hogy részegen nem szabad fórumozni

(#5) VR6-Fan válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


VR6-Fan
veterán

az a kérdés hogy melyik fél a részeg :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#6) Macka


Macka
veterán

Mindenkinek aki erre jön ki kell fejtenie, hogy mi a baja velünk.... Szóval Nektek segíthetünk valamiban?

(#7) Alvin_ti4200 válasza VR6-Fan (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

hát nézd, én jelenleg dolgozom, szóval osszál-szorozzál:))

Szerk: megyek is vissza cikket írni, csak muszáj volt postolnom ebbe az IQ Fighter tinédzser party topikba:)

[ Szerkesztve ]

(#8) Macka válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


Macka
veterán

Most mi rosszat tettünk??? Én nem vagyok tynedzser.... :O

(#9) Boxer001


Boxer001
veterán

Mindkét ürge egy szemét állat. ;] Ok: csak. Viszlát. ;]
macka
Én nem is gyúrok. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

closed topik-e vagy?

én értelmét nem látom, de ha Ti jót szórakoztok, akkor az már valami!

"Engedjük a fiatalokat kibontakozni!" :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) Macka válasza Boxer001 (#9) üzenetére


Macka
veterán

Vigyázz, gyúrok én is..... :DDD

(#12) Macka válasza bolondember (#10) üzenetére


Macka
veterán

Van egy mögöttes tartalma eme topiknak... Csak az érintettek nem jönnek erre... Neked szolgálhatok jóvátétellel? :F :R

(#13) bagyulajuve válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


bagyulajuve
addikt

túl helyesen írnak ahhoz h részegek legyenek :))

Resistencia eterna

(#14) VR6-Fan válasza bolondember (#10) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hidd el a poénos hangvitel mögött kemény szerelmek állnak... amik apaltalanok, vagy nem bizonyítottak, ezt a topikot nem azért nyitotam hogy mindenki itt röhögjön cska hogy kiderüljön kettönk számára hogy ki annyira gerinces hogy a PH! elött felvállalja azt hogy unszimptaizál velünk, én 1-2 napig nyitva hagynám hogy aki ellenszenvet érez velünk szembe az ide leírhassa megbeszélhessük kúlturált keretek közt. ha nem jelenkezik 1-2 napon belül senki akkor természetesen zárható, de akkor meg ne legyen a hátunk mögött köpködés mert lett volna alkalma...

bagyulajuve:helyes írásom rajtam kivüli okok miatt ilyen, igen egy szánalmas analfa-béta vagyok!

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#15) Motion_Blur válasza VR6-Fan (#14) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"én 1-2 napig nyitva hagynám hogy aki ellenszenvet érez velünk szembe az ide leírhassa megbeszélhessük kúlturált keretek közt"

És ezt itt, egy hardverfórumon kell megbeszélni? Nem értelek benneteket komolyan. Vagy netán közellenségek lennétek?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16) bagyulajuve válasza VR6-Fan (#14) üzenetére


bagyulajuve
addikt

pont azt írtam, h nincs vele gond :U , az enyém rosszabb ;)

Resistencia eterna

(#17) VR6-Fan válasza Motion_Blur (#15) üzenetére


VR6-Fan
veterán

egyes kollégák állítása szerint mi nagyképű, kis főnőkük vagyunk akik azt hiszik hogy mindent megtehetnek, és hogy jó páran vissza jelezték az illetönke hogy mélyen egyett értenek vele, ergo egy kisebb, nagyobb csoport ellenségei vagyunk...(de még most se jelentkeznek.)

bagyulajuve:akkor elnézést tudod ez a sok indulat ami bennem dúl :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18) Achill3uS


Achill3uS
veterán

lol :D VR6-Fan nem ugy ismerlek, hogy ennyire elvetné valaki a súlykot nálad, hogy igy kelljen megoldani, ez a topic egy vicc szvsz, ahogy megláttam már röhögtem :D de nyilván teis tudod (és Macka is), ki(k)ről / milyen témáról van szó, és privátban neadjuristen személyesen is le tudjátok rendezni. gl, hf :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#19) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

kissé szánalmas...

de akkor már bele is javítanék az első hsz-ba. olyan szó, hogy unszimpatikus nincsen. antipatikus van. az unintelligens viszont létezik, és be is szúrnám ide valahova...

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#20) Macka válasza Motion_Blur (#15) üzenetére


Macka
veterán

Végülis van itt Forma1-is......

(#21) Manitou válasza Boxer001 (#9) üzenetére


Manitou
addikt

Én is ezen a véleményen vagyok, csak ráadásul szerintem még antiszociálisak is :( :U ;]

(#22) Szabesz válasza sanyixXx (#19) üzenetére


Szabesz
őstag

MIkor és hol kívánod lerendezni velük eme szimpátia hiányából fakadó irigységedet?

¯\_(ツ)_/¯

(#23) bagyulajuve válasza VR6-Fan (#17) üzenetére


bagyulajuve
addikt

akkor ne fojtsd el :DDD

Resistencia eterna

(#24) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Inkább szedje mindenki a Pro Street demot :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25) Macka válasza Szabesz (#22) üzenetére


Macka
veterán

Ha sokan leszünk, kibérelünk egy sportcsarnokot....

(#26) Szabesz válasza Macka (#25) üzenetére


Szabesz
őstag

Megyek nézőnek :D

¯\_(ツ)_/¯

(#27) VR6-Fan válasza Achill3uS (#18) üzenetére


VR6-Fan
veterán

tudod hogy halál nyugot és poénos ember vagyok :D

de kicsit elegem lett abból hogy mindenki csendben eldugok zugokban vagy privátban becsmérel engem és ha már vette a bátorságot hogy egy baráti közzöségben aminek én is tagja vagyok ezt közzé tegye, akkor tegye közzé mindenki elött, de amint láthatod túl gerinctelen hozzá.. az adot személy és/vagy társaság

sanyixXx:
köszönöm újabb kedves koléga aki az bizonyitja számomra hogy egy retardált hülye vagyok aki se írni nem tud, se magyarul fogalmazni, és csak felesleges topikokat nyitogat hogy minél nagyobb hírverést csináljon magának, nem fogom leírni 612x-re az elözményeket, ha nem tetszik akkor nem kell ide írni.

bagyulajuve:nyugot ember vagyok, inkább várok amikor nem számít rám :)

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#28) valentinho


valentinho
aktív tag

Ember, gagyi topik.De ha nektek ez jó.......Már nem csak a baráti topikban élhetitek ki "vágyaitokat" hanem itt is. :( :K :))

http://soundcloud.com/tinnyo

(#29) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

valahogy éreztem hogy a klub tagjai nem merik felvállani a magukat a nyilvánosság elött :)

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#30) valentinho válasza VR6-Fan (#29) üzenetére


valentinho
aktív tag

Idő kell és úgyis betalálnak! :K

http://soundcloud.com/tinnyo

(#31) Rover623 válasza VR6-Fan (#1) üzenetére


Rover623
félisten

mod remélem nem törlik, Rovernak is megengedték

1. nem engedték meg nekem...:DD
2. mert nem én nyitottam...:U
3. bezárták...:C
4. pedig nem is én kértem...észre se vettem...:B
5. ezt is be fogják zárni...:(
6. mert ezt meg én fogom kérni...;]

primus inter pares

(#32) VR6-Fan válasza Rover623 (#31) üzenetére


VR6-Fan
veterán

arról nem tudtam hogy nem tudtál róla

egy ideig pedig volt

tudom hogy zárni fogják, én fogom kérni, csak legalább esélyt had kapjanak!

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#33) Wolverine válasza Rover623 (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

Gonosz vagy :DDD Én meg lassú :( A modik meg alszanak ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) Thrawn válasza Rover623 (#31) üzenetére


Thrawn
félisten

1. igaz
2. igaz
3. igaz
4. Khm Link -> Link
5. igaz
6. igaz

Mellesleg nem értem kinek mi baja lehet veled, én bevallom időnként jókat mulatok a postjaidon :) Szeretem mikor belendülve fél oldalas vagy akár egész oldalas hszekben 'osztod az észt' :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35) KrAt


KrAt
veterán

Aranyos topic :)

Témához szólva: semmi bajom veletek, sőt, ált szívesen olvasom VR6 szakmai hsz-eit :)

(#36) Macka válasza Rover623 (#31) üzenetére


Macka
veterán

Rég láttalak. Látom, még mindig gonosz vagy----

(#37) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem az a bajom Mackával, hogy nála van 4 napig az Impreza STi és nem nálam. :D

(#38) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

köszönöm hogy esélyt se kapok hogy az általam feleslegesnek vélt, de még is egyesekben nagy ellenérzelmeket keltő dolgokat nem lehet tiszteseégesen lerendezni ha egyesek már itt kezdték... :((

KrenAtesz:köszönöm, nem mint ha annyira értenék a gépjármű technikához és/vagy a számítástechnikához :U

(Kolombusz):te is fiam Brutus :O ? benned biztam Kolombusz.... hát igen sokan utálják ezért Mackát, többek közt én is pedig nem vagyok Keleti párti....

Macka:fákra motorosok és VW-sekre vigyázz :U

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#39) Macka válasza (Kolombusz) (#37) üzenetére


Macka
veterán

Ne aggódj, kihajtom a szemét rendesen. Természetesen a közúti forgalomtól elzárt hatalmas magánterületemen.
Akkor nem utáltok, mikor beállok a benzinkúthoz,mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#40) Rover623 válasza Thrawn (#34) üzenetére


Rover623
félisten

4. poénnak szántam, nem gondoltam hogy vki meg is valósítja...pláne nem ellenőriztem...;)
Ha megnézed, a "felszólításom" után egy héttel nyitották és három percen belül zárták...esélyem sem volt észrevenni.
Washkes-nek úgy látom ez adta meg a lökést annó...;]

primus inter pares

(#41) parandroid


parandroid
nagyúr

Ez a téma hogyan maradt meg ilyen sokáig? :F

A topikcímben szereplő két kollégát 3 napra kitiltom és figyelmeztetem, hogy a következő hasonló ötletüket komolyabb szankciókkal díjazzuk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  "VR6-Fan" és "Macka" ellenesek klubja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.