Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #22743424


#22743424
törölt tag

Dimensions:134.5x67.5x10.4 mm

Weight:155 g

Colors: Black, white

Screen: 4.5” FWVGA capacitive touch

Camera: 5MP + front camera

Platform (OS): Android™ 4.4 KitKat®

Chipset: 1.2 GHz Quad-Core, Qualcomm MSM8926

Memory:4GB ROM + 1GB RAM, microSD slot (up to 32GB)

Battery capacity: 1880 mAh

Networks: GSM/EDGE/3G/HSPA+/LTE-CAT4

Features: WiFi b/g/n, BT 4.0, GPS, NFC

Box content:Charger, USB cable, headset, Quick Start Guide (QSG), NFC QSG with 2 NFC tags

Hamarosan itthon is megjelenik ez a telefon, már csak abból gondolom, hogy letölthető hozzá a Magyar nyelvű kézikönyv:[link]

[ Szerkesztve ]

(#2) #22743424


#22743424
törölt tag

Bővebben a telefonról [itt ] és [itt ] A leírás szerint van benne autofocus is. Egy jó árazással ütőképes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nálam már van itthon egy.
El kéne felejteni a TN panelt, akkor nem lenne gond. Viszont kérdés, hogy itthon mennyire nagy melléfogás rajta hagyni a 4G feliratot, mikor a Vodafone-nak nincs ilyen szolgáltatása egyelőre...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) #22743424


#22743424
törölt tag

Sajnos az IPS kijelzővel ellátott Voda készülékek valahogy kimaradnak az itthoni forgalmazásból. Lassan lépnie kellene a 4G terén is mert alaposan le van maradva.Függetlenítve azért majd jól jön valakinek ez a funkció is.Reméljük majd jó lesz az itthoni árazása bár sztem a c7 jellenleg viszi a prímet mindenben ami az ár/érték arányt illeti, bár az is igaz, hogy arra, valószínűleg soha nem jön kiskati frissítés.

(#5) #22743424


#22743424
törölt tag

Egyre több hír szól arról, hogy a voda az év végén kezdi el bevezetni a 4G szolgáltatást, jelenleg is folynak a munkálatok az adótornyokon. Valószínűleg akkor fog például ez a telefon is megjelenni a hazai piacon. Egy kis érdekesség [Vodafone Smart 4 Turbo im Unboxing und Hands On [4K Deutsch]] Aki jobban megfigyeli ezt a videót az láthatja, hogy a készülék Magyar nyelvű !

[ Szerkesztve ]

(#6) #22743424


#22743424
törölt tag

Vodafone Smart 4 Turbo NFC

Hamarosan!

Ez áll a voda honlapján :)

(#7) atthany válasza #22743424 (#6) üzenetére


atthany
aktív tag

az ára is megvan:
http://www.vodafone.hu/letoltes/lakossagi-arlista.pdf

ennyiért megéri?
ja és benne lesz a karácsonyi akcióban is!!!

(#8) #22743424 válasza atthany (#7) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem ez lesz az egyik sláger készülék a popc7 mellett. Természetesen azért csodát ne várjunk tőle de ezért az árért az egyik legjobb vétel lesz főleg akciósan.

(#9) atthany


atthany
aktív tag

a YULONG gyártja, mennyire megbízható ez a márka?

(#10) #22743424 válasza atthany (#9) üzenetére


#22743424
törölt tag

[link] nagy cégcsoport az biztos.

(#11) janopali1212


janopali1212
csendes tag

Sziasztok tegnap vettem egyet a vodánál ,csak érdekesség képen mondom hogy ebből is kettő típus van van a 889n és a 890n ránézésre egyforma mind a kettő csak a hardver más Qualcomm Snapdragon 400 adreno 305 ez van az 889n-ben a Qualcomm Snapdragon 410 adreno306 az a másikban szerencse hogy először a ürge először egy fehéret hozott ki megnyomkodtam de nem tetszett a színe mire én kérdem hogy fekete van ? azt mondta hogy igen pont tegnap kaptak új szállítmányt kihozott egy feketét nyomkodás stb. egyből észrevettem hogy ezen már 4.4.4 kitkat van míg a másikon 4.4.2 volt akkor nézem hogy gyártó ugyanaz csak a típus más a lényeg hogy kb. 10 százalékkal erőseb és még van benne tartalék úgy néztem hogy ace 4 hardvere is ilyen .Amúgy rohadt gyors stabil nincs akadály játék stb minden, nekem volt mtk csipszetes qvad procis telom 1gb rammal de azokat megeszi reggelire antutu 20869 pontot adott rá, vannak gyengéi PL:kamera (szar), vaku (jó erős),kijelző (magába szép de ne tegyetek mellé ips kijelzős telot mert akkor biztos okádtok betekintési szög oldalt és alul elmegy de fentről rossz)jó háttérrel lehet trükközni,gps (igo még 5mp sincs elsőre alig hittem el menet közben is kitűnő nekem ez fontos) végeredmény az újabbat vegyétek nézzétek meg mit vesztek és csak ajánlani tudom mert tényleg jó telefon akinek ez a hardver nem elég az már fanatikus és lehet hogy nem telot kéne venni.

(#12) atthany válasza janopali1212 (#11) üzenetére


atthany
aktív tag

Szia, én két napja vettem, nekem a 890N van, akkor ez a jobb ugye?
Te használod a zenelejátszót/rádiót?
ugyanis régi telefonomat tudtam headset-ről irányítani, most nem megy, csak a ki-bekapcsolás, nincs vmi ötleted erre?
antutu: 20439

[ Szerkesztve ]

(#13) atthany válasza janopali1212 (#11) üzenetére


atthany
aktív tag

még egy dolog:
honnan fogunk venni TOK-ot meg FÓLIÁt kifejezetten erre a telóra? :U

(#14) janopali1212 válasza atthany (#13) üzenetére


janopali1212
csendes tag

Szia én kérdeztem a vodánál egyenlőre nincs tok se fólia szerintem nemsokára lesz zenelejátszót ritkán használón meg nincs extra fülesem tied milyen színű?

(#15) janopali1212 válasza atthany (#13) üzenetére


janopali1212
csendes tag

Kamera nálad is gyenge?

(#16) atthany válasza janopali1212 (#15) üzenetére


atthany
aktív tag

A teló fekete, a kamera nálam jobb mint ami volt (Huawei G300), csatolj képet!

(#17) janopali1212 válasza atthany (#16) üzenetére


janopali1212
csendes tag

A makró az tökéletes de a távoli gagyi.

(#18) janopali1212


janopali1212
csendes tag

[L:/dl/upc/2014-11/21/389260_j5vdosrnmcx18z3b_img_20141121_093619_1_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-11/21/389260_j5vdosrnmcx18z3b_img_20141121_093619_1_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#19) janopali1212


janopali1212
csendes tag

(#20) janopali1212


janopali1212
csendes tag

Ez lumia 520

pedig ezt is lehuzták rendesen.

(#21) atthany válasza janopali1212 (#20) üzenetére


atthany
aktív tag

igen, elég gyatra a kamerája, közeli és makróképekre jó csak...
Nálad a szabad RAM mennyi szokott lenni?

(#22) alpy79


alpy79
csendes tag

Sziasztok!

Ez a telefon hogy áll a flash tartalmakhoz?
Erősen gondolkodom egy ilyen masinán. Ez lenne az első okostelom.

(#23) mayafree


mayafree
csendes tag

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy USB OTG funkciót támogat-e?
Próbálta valaki pendrive-ot csatlakoztatni OTG kábellel?
Működik?

Mennyi a SZABAD tárhely a 4GB-ból?

Köszi!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24) atthany válasza mayafree (#23) üzenetére


atthany
aktív tag

EZ AZ gyerekek, gyertek csak, Jó lenne, ha bővülne a SMART 4 TURBo tábora!!! :DD
OTG-nem tudom, Flash-t se, viszont a szabad hely csak 2.2 gb, ha jól látom!

(#25) rtmhun válasza janopali1212 (#19) üzenetére


rtmhun
újonc

Kizárt, hogy ilyen szar képet csináljon messzire 5megapixelben autofókusszal...
kijelzőt megtapintottad a fókuszhoz fotózás előtt?
nemár.
hétfőn vennék hármat..

(R)TM

(#26) janopali1212 válasza rtmhun (#25) üzenetére


janopali1212
csendes tag

Szia mindent probaltam tapi stb meg masik progit is es feladtam ez van ezt meg raadasul ugy valogattam hogy ne a leg rosszabbat rakjam be.

(#27) #22743424 válasza alpy79 (#22) üzenetére


#22743424
törölt tag

Android 4.2 felett már nincs flash támogatás az amdroidon tudtommal.

(#28) alpy79 válasza #22743424 (#27) üzenetére


alpy79
csendes tag

Értem, de valahogy azért megoldható esetleg? Valahol olvastam róla, de most nem találom. Amúgy úgy néz ki, hogy sok keresgélés és mérlegelés után egy ilyen készülék lesz majd a fa alatt. Egyedüli bajom vele az akkumulátor kapacitás.

[ Szerkesztve ]

(#29) atthany


atthany
aktív tag

Jó lenne róla egy összefoglaló TESZT, most látom, hogy lement az ára 25 ezerre, sztem ebben az árkategóriában bestbuy teló!

(#30) madagaszkar


madagaszkar
tag

Üdv!

A készülékről tesztet nem tud véletlenül valaki?
Most készülök vásárolni egy ilyen készüléket és jó lenne valami támpont.

[ Szerkesztve ]

(#31) madagaszkar


madagaszkar
tag

Időközben találtam egy magyar nyelvű linket, a készülék tesztjéről.
Ha valakit érdekel: [link]
Plusz egy AnTuTu benchmark video: [link]

[ Szerkesztve ]

(#32) atthany válasza madagaszkar (#31) üzenetére


atthany
aktív tag

az hogy lehet, hogy nekem 20000 körül lett a benchmark itt meg 15000?

(#33) lance73 válasza atthany (#32) üzenetére


lance73
csendes tag

Mert ebben a tesztben még a 4.4.2-s Android fut!

(#34) atthany


atthany
aktív tag

Kaptam valami frissítést, de nem tudom mire vonatkozik :N

(#35) kikinda2


kikinda2
tag

Ennek tényleg olyan vacak a kijelzője mint azt a tesztekben írják?

(#36) atthany válasza kikinda2 (#35) üzenetére


atthany
aktív tag

hát nem egy samoled, de én már megszoktam!
menj el egy üzletbe és nyomkodd meg!

(#37) garame


garame
csendes tag

Sziasztok!

Az hol látható, hogy a készülék 889n vagy 890n-es? Dobozán látható? Akkor a 890n-es rendelkezik jobb harverrel? OTG-ről van azóta valami hír, hogy rendelkezik-e vele?

(#38) lance73 válasza garame (#37) üzenetére


lance73
csendes tag

Ebben a videóban láthatod a 7. mp környékén a legfelső sorban!

https://www.youtube.com/watch?v=HXXCCheKAtc

(#39) madagaszkar


madagaszkar
tag

Üdv! 2014.12.15. óta lettem én is boldog tulajdonosa egy ilyen készüléknek. Egyenlőre ismerkedem vele.
A doboz oldalán fel van tüntetve a típusa, az enyém fekete és 890N.

(#40) garame válasza madagaszkar (#39) üzenetére


garame
csendes tag

Szia!
És abban valóban snapdragon 410-es van? Esetleg 1-2 képet tennél fel, hogy milyet csinál? (vakusat is)

(#41) madagaszkar válasza garame (#40) üzenetére


madagaszkar
tag

Üdv!

Felteszek egy néhány képet a telefon hardverével kapcsolatban és egy néhány közeli képet, amit a telefonnal vaku használata mellett készítettem. Hosszas keresgélés után találtam egy fájlkezelő szoftvert, ( Wondershare MobileGo for Android ) ami nagyszerűen felismerte a telefont Vodafone 890N-ként. A többi pl. "myphoneexplorer" használhatatlan volt. A letöltési linkje ha valakit érdekel:
[link]
A telefonra fel kell telepíteni a mobilos változatát és wifi kapcsolaton keresztül használható is.
Telefonkönyvet lehet szerkeszteni, fájlokat másolni, apk fájlokat telepíteni stb.
A képek amelyeket ígértem:







Kültéri képeket majd később töltök fel, most borús, esős az idő.

[ Szerkesztve ]

(#42) garame válasza madagaszkar (#41) üzenetére


garame
csendes tag

Köszi! :)
OTG-t nem tudod, megy rajta?

(#43) madagaszkar válasza garame (#42) üzenetére


madagaszkar
tag

Nem tudom, még nem próbáltam.

(#44) kuinagi


kuinagi
újonc

Sziasztok!valaki tudja hogy lehet csengést beállitani? tegnap vettem a telefont és bolondulok meg a gyári hangjaitól. Köszönöm elöre is! :((

[ Szerkesztve ]

(#45) occam válasza garame (#42) üzenetére


occam
tag

Kipróbáltam: nekem nem sikerült a pendrive-ot működésre bírni. :-) Tehát: nem. :((

(#46) occam válasza kuinagi (#44) üzenetére


occam
tag

Helló!

Beállítások - Hang - Telefon csengőhangja - Es File Explorer - kiválasztod amit szeretnél...ennyi... :DD

(#47) garame


garame
csendes tag

Tegnap én is vettem egy ilyen masinát! :))
Szerintem tökéletes, ennyi pénzért főleg! Gyors, nem akad, komolyabb gondot még nem tapasztaltam vele. És igen, OTG sajnos nem megy rajt.

(#48) kuinagi


kuinagi
újonc

Köszi mar sikerült!:)

(#49) atkaHC


atkaHC
csendes tag

Hello!
Másnak nincs problémája zene lejátszásával? Tesóm pár napja vette a telefont és valamiért ha zenét akar lejátszani, akkor időnként megakad egy rövidke pillanatra, pedig a telefon ezen kívül teljesen szépen fut meg minden. Pedig netes rádiót, youtube-ot akadás nélkül játszik, csak ha zenelejátszóval próbálkozik, akkor szokta ezt csinálni. Próbáltunk nézni más lejátszót, Shuttle Music Player, de ugyanazt csinálja.
Pedig annyira sok minden más nem megy a telóján, EZ Weather meg CM Security volt talán, amik közben futottak, próbáltam a saját Xperia J-mre ezeket feltelepíteni és megnézni hátha nálam is lesz valami gond, de még azon a telón se volt ilyen probléma pedig jóval gyengébb hardver.

Mondjuk ha hazajön lehet kipróbálok egy resetet vagy megnézem az én telómban a memória kártyát, hátha csak az haldoklik, bár nem tudom.

(#50) #32108544


#32108544
törölt tag

A kamera milyen felbontásban tud videózni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.