Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomate


Tomate
veterán

Szevasztok!

Xp-operációs rendszerem van mint itt sok fórumozónak, és a régi skint lecseréltem. Feltetepítettem a Vista inspirat 2.0 nevű programot és nagyon jól néz ki vele, szinte mint a vista és a rendszerfájlokat se bántja szóval biztonságos. Mikor feltelepítem, feltelepül egy RocketDock nevű kezelőpult.(Kép tetején a sáv) Ide lehet húzni parancsikonokat, stb. Nekem nagyon bejön! És igazából
ITT JÖN A KÉRDÉSEM: Felraknám oda az eszközsávba ezt a CPU Orbnevű programot, mert megtetszett, de nem sikerül :O Nagyon sokat kínlódtam már vele, de nem tudom, mit hova kell beilleszteni, hogy megjelenjen és egy épkézláb leírást se találtam róla :( Kérem aki tudja, hogy hogy kell mert már csinálta vagy jobban konyít angolul és elmondaná nekem mit hova illesszek be megköszönném! :R Töltsétek le szép lesz tőle! Remélem értelmesen fogalmaztam :B

(#2) janitor01 válasza Tomate (#1) üzenetére


janitor01
tag

Szia a Rocket dock mint nyilván rájöttél egy külön leszedhető alkalmazás (mellesleg tényleg dögös) Feltezsem, hogy helyesen installáltad fel a CPU orbot (azaz a C:\Program Files\RocketDock\Docklets helyre) amennyiben szeretnéd működésre bírni kattints a dokkba jobboldalt és válaszd az elem hozzáadása menüpontot, ott már alul ott is kell legyen a CPU orb.

Amennyiben kérdése lenne még arra valószínűleg megtaláloda a választ, itt: http://rocketdock.com/Help/English/index.html

(#3) Tomate válasza janitor01 (#2) üzenetére


Tomate
veterán

Nekem a rocketdock mappa a windows mappán belül van. A CPU Orb-ot pedig nemkell telepíteni, mert az egész 5 képfájlból áll és egy szöveg dokumentumból. Ennyiből nem is lehet megoldani:D Sztem

(#4) Tomate


Tomate
veterán

Senkise :F :F :U :U

(#5) -Lion-


-Lion-
csendes tag

Sziasztok!

‎Vista Inspirat Ultimate Free v2.1 telepítése után nem zavarodik meg az op. rendszer?

(#6) R.P. válasza -Lion- (#5) üzenetére


R.P.
aktív tag

Nem.

Ide is felteszem a kérdést: Valaki ha tudja mondja meg nekem hogy hogyan lehet kiküszöbölni azt a dolgot, hogy ha nyomok egy Asztal Megjelenítését, akkor eltűnik a fenti ki animált cucc... (Rocket Dock)?
Elég gyakran nyomogatom azt a gombot, ha sok ablak van nyitva és idegesít, de pont annak nem kéne eltűnnie.

[ Szerkesztve ]

(#7) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mivel két topic volt ugyan annak az alkalmazásnak, ezt zártam és kérem, hogy a régebbiben folytassátok.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.