Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) bango válasza sonar (#428) üzenetére


bango
tag

op rendszer biztonsági beállítás nem blokkolja? hogy titkosítás nélkül használd a kapcsolatot

(#452) Llew válasza bango (#450) üzenetére


Llew
senior tag

Köszi.
Én titkositottan probaltam, lehet az volt a baj, majd megpróbalom így is.
Es ha lehúzta utana ha beálítasz egy masik cimet akkor arra visszaszinkronizálja? És akkor kész a költözés?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#453) Llew válasza Llew (#452) üzenetére


Llew
senior tag

Ok, látok mindent, de a windows posta nem szedi le. Ezzel nem vagyok előrébb költözés ügyben.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#454) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Sziassztok!
Nálatok működik az oldal mert nálam már kb egy napja beléphetetlen az email fiókok, mindig kidob a beléptető felületre. Telefonról is és számítógépről is. Mobil/kábel netről is.

Csak nálam lehet a hiba vagy nálatok is előfordul most.

(#455) Szasza1977 válasza Mtbsrác (#454) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Reggel óta elérhetetlen.

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#456) Llew válasza Mtbsrác (#454) üzenetére


Llew
senior tag

kb~ éjfél-1 óta karbantartanak. Pont költöztetésben voltam mikor elment.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#457) Mtbsrác válasza Llew (#456) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Köszi.
Csak semmi info/link nincs kinnt a beléptető oldalukon róla, így nemtudhatuk. De köszi.

(#458) Llew válasza Mtbsrác (#457) üzenetére


Llew
senior tag

Nincs mit. Én is csak onna, hogy pont bent voltam erre egy mappa váltásnál kidobott, aztán rágugliztam és akkor találtam ezt a fentit

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#459) Llew


Llew
senior tag

Befejeztem a költöztetést/megszüntetés.
Gmailre nem akartam menni a többi, amit meg néztem nem tudott importálni, így az lett a vége, hogy átpörgettem 15 évnyi emailt és aztán nagy lazán töröltem is őket ,mert nem voltak fontosak, jópárról meg már csak sejtettem, hogy kivel milyen témában zajlott.
Végül csináltam egy mail.com-os címet, de nem annyira tetszik a megjelenése, így lehet továbbállok onnan is.
Mikor volt a vipmail -> indamail átállás? Akkor szűntek meg a mindenféle dominek és lett egységesen indamail? Mert volt jó pár regisztrációm ami még a régi mailcímre szólt, így jelszó emlékeztetőt nem tudtam kérni. Mondjuk a jelek szerint évek óta nem is használtam őket.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#460) HoTaZo válasza Llew (#459) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én meg freestart-os címmel kerültem az indához. Állítólag, alig voltunk néhányan, amikor regisztráltam oda.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#461) sonar


sonar
addikt

Srácok akinek volt MVM-es regisztrációja az nagyon figyeljen oda!
Ebben a hónapban nem küldött számlaértesítőt a gmail-es cimemre. Viszont tegnap jött a vipmail-es cimemre az alert, hogy 2 napom van még befizetni a számlát.
Érdekes módon Márciusban a gmail-es cimemre jött minden.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#462) kzs


kzs
tag

Sziasztok!
mindenhol (itt is) azt olvasom, hogy aprilis végével megszünik az ingyenes indamail, és mindenki költözködik - de erröl semmilyen infot nem talalok a weboldalukon, semmilyen értesites az indamail cimre.

Hogy lehet, hogy ök (fjordmail) erröl semmilyen infot nem ad elözetesen?? Vagy ti kaptatok valamit?

(#463) Llew válasza kzs (#462) üzenetére


Llew
senior tag

A hírekben volt március elején.
Belső értesítest én sem kaptam azóta sem. Most hogy mondod ranéztem a honlapjukra es tényleg röhej, hogyvegy szó nincs a megszűnésről. Egyedül regisztrálni nem lehet. Lehet jópáran megfognak lepődni május elején.

Még van egy kis időd (10 nap május 3-ig) költözni, de ha pl hivatalos helyeken is hasznalod akkor igyekezned kell.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#464) sonar válasza sonar (#461) üzenetére


sonar
addikt

A probléma forrása, hogy nem elég a profilod email cimét átirni ha e-számlád van.
Ilyenkor a beállitások -> e-számla és ott is meg kell változtatni az email cimet!

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#465) zichie válasza HoTaZo (#460) üzenetére


zichie
senior tag

Nekem is freestart-os címem van (volt).

(#466) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Megmaradt minden levél és ugyanúgy jön ide is.
De én is elhúzok innét a retekbe, már a legfontosabb dolgaimat át is regeltem máshova.
Tudtok ajánlani vmi értelmes mailszolgáltatót?

Mellesleg kivi leszek 23-a most addig van határidő gondolkodni, hogy után mi lesz a fiókkal kitudja mert, nem fogok fizetni az hótziher :) . Eddig is sokszor egy kalap kakkanat volt a "szolgáltatásuk".

(#467) Llew válasza Mtbsrác (#466) üzenetére


Llew
senior tag

Tök profi, hogy sem előzőleg a mairól, sem most a 23-áról nem jött semmi hivatalos tajékoztató. Hírekből meg fórumokról lehet tajekozódni. Spam gyüjtőnek jó volt, de ennyi.

Ami az alternativat illeti, ha a biztonsag a lenyeg mindenki a sajat domaines szerver berlest ajanlja par ezerért. Ha csak egy ingyenes alternatíva kell akkor ott a jol ismert gmail, yahoo, outlook, protonmail stb.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#468) Llew válasza Llew (#467) üzenetére


Llew
senior tag

Vicces ez az átállás.
Szűk egy hónapja kipucoltam a fiókom. Gyakorlatilag üresre töröltem,d e meghagytam hátha még valami jön rá a lezárásig ami kéne.
Most bedobták, hogy 23-ig még van haladék, meg kedvezményes előfizetés.
Belépek, erre az egy hónapja üres fiókban ott vannak a korábbi almappák a tartalmaikkal. Mondjuk csak azok. A főmappákba nem kerültek vissza a törölt elemek, de ez akkor is minimum furcsa.

A felület modernebb lett, de a funkciók ugyan úgy elég alapszinten vannak. Ránézésre nem nagyon látom miért volna érdemes pénzt adni érte az ingyenesekkel szemben.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#469) kzs válasza Llew (#463) üzenetére


kzs
tag

én (kénytelen-kelletlen) maradtam eddig, mert nem müködött a költözés, egyaltalan nem volt elérhetö az imap szerverük heteken (honapokon?) at.
A jo hir, hogy most le tudtam szedni mindent (imap-backup)

Amugy van nehany (tul sok) mailcimem, sajat domaines is. Most mar akar teljesen le is kapcsolhatjak, nem igazan zavar

(#470) Llew válasza kzs (#469) üzenetére


Llew
senior tag

Az jó, ha most, "határidő után" működik, amikor meg mindenki tömegesen használta volna szar volt. Csak megerősítik, hogy helyes lépés otthagyni őket.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#471) Yonderboi


Yonderboi
csendes tag

Máj.23. után be se tudunk majd lépni ha nem fizetünk elő ?

(#472) Llew válasza Yonderboi (#471) üzenetére


Llew
senior tag

Elvileg nem. Eredeti terv szerint már most se tudnál.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#473) Llew válasza Yonderboi (#471) üzenetére


Llew
senior tag

Most jött végre tajékoztató email, hogy 23 utan zaroljak majd törlik.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#474) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Kérdésem volna hogy tudom úgy leszedni az üzieimet hogy külön-külön lejöjjön, és mondjuk sima böngészővel is nézni vagy vmibe amivel tudom offline lesni.. Semmi fontos nincs rajta csak pár régi reg.

Linux mint a rendszer. :R

(#475) PitLee válasza HoTaZo (#460) üzenetére


PitLee
őstag

Nekem is freestart volt.
Anno a régi telefon társaság, már nem emlékszem melyik ajánlotta levélben, mint lehetőséget, majd ezt vette át az inda.
Index fórumon az előbb már lecseréltem .
Rég volt, szép volt, ennyi volt . .

(#476) JóGéza válasza Mtbsrác (#474) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Thunderbird. Kijelölés, mentés másként.

(#477) Mtbsrác válasza JóGéza (#476) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Sikerült ez hova került a gépemen? Esetleg vmi tömörített fileba vagy html-be ki lehet menteni?

(#478) JóGéza válasza Mtbsrác (#477) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Nekem megkérdezte, hová mentse. Minden levelet külön file-ba mentett, eml kiterjesztéssel, ha jól emlékszem.

(#479) rsf


rsf
senior tag

Az indamail faq- ban leírt módon sikeresen letöltöttem az összes levelemet a vipmail-es fiókomból. Minden levél a helyén van nem hiányoznak a kimenő levelek.
Thunderbird-öt használtam természetesen.
Elódáztam kicsit a költözést ami 1200Ft-omba került. De kaptam 3 hónap haladékot. :)

Üdv.

Ahhoz, hogy az Indamail szolgálatásait beállíthasd e-mail alkalmazásodhoz, illetve programodhoz, kövesd az alábbi lépéseket:

Bejövő üzenetek (IMAP):

Hosztnév: imap.indamail.hu
Felhasználónév: emailcimed@indamail.hu
Jelszó: Ugyanaz, mint korábban. A jelszó, melyet webmail bejelentkezésedhez is használsz
Biztonság: Port 993 SSL/TLS-vel (vagy port 143 STARTTLS-vel)

Kimenő üzenetek (SMTP):

Hosztnév: smtp.indamail.hu
Felhasználónév: emailcimed@indamail.hu
Jelszó: Ugyanaz, mint korábban. A jelszó, melyet webmail bejelentkezésedhez is használsz.
Biztonság: Port 465 SSL/TLS-vel (vagy port 587 STARTTLS-vel)
A kiszolgáló hitelesítést igényel felhasználónévvel és jelszóval: Igen

[ Szerkesztve ]

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.