Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pojakcs


pojakcs
senior tag

Tudtok róla valamit? Délután óta semmi, még pingre se válaszol.

Üdv: Csaba

(#2) engusz


engusz
veterán

Éppen a napokban regisztráltam magam oda. Tetszett, hogy gyors, mindig elérhető és van naptár szolgáltatás. Erre most nem megy... Nem jó ez így! :(((

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) Shim


Shim
őstag

évente 1x leáll. szvsz korrekt. ennyit kibír az ember. ráadásul gyors, megbízható.

(biztos takarítónéni kikapcsolta a szervert :DDD)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4) pojakcs válasza engusz (#2) üzenetére


pojakcs
senior tag

Egyszer küldtek már egy mailt, hogy fejlesztés miatt leállnak valamikor pár órára, de most nem kaptam effélét. Egyébként sokkal megbízhatóbban üzemel mint a freemail, ezért is tértem át pár hónapja.

Üdv: Csaba

(#5) pojakcs válasza Shim (#3) üzenetére


pojakcs
senior tag

Akkor erre az évre megvolt. :) A takarnyát meg csókoltatom. :)

[Szerkesztve]

Üdv: Csaba

(#6) engusz


engusz
veterán

Most már megy, igaz egy picit még lassú. Levelek, naptár bejegyzések kivétel nélkül megvannak.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) Zsotee


Zsotee
csendes tag

A freemail se működött!!
De mostanra mindkettő megjavult :-)

(#8) engusz válasza Zsotee (#7) üzenetére


engusz
veterán

Lévén, hogy mind a kettő ingyenes szolgáltató, szvsz. elnézhető.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) klepto


klepto
addikt

Nálam már működik.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) Divi


Divi
aktív tag

ööö
mi is a VipMail POP szerverének a címe? :F

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#11) pojakcs


pojakcs
senior tag

Tisztelt Felhasználók!

Tegnap este (jan. 15.) nem voltak elérhetők a vipmail szerverei, ennek oka az volt, hogy
cseréltünk gépeket. Mostantól egy lényegesen nagyobb teljesítményű gép szolgálja ki web használókat
is, mivel az elmúlt 2-3 hétben többször néhány órára lelassult a kiszolgálás.
A leállás 18:15-től 22:50-ig tartott, az érkező levelek később, a hajnali órákban kerültek
tárolásra.

A mai napon frissülnek a DNS beállítások is, ezek után már a pop3 és imap kapcsolatot használók is
egy új géphez csatlakoznak majd. Ez automatikus lesz, nem kell változtatni a mostani beállításokon.
Fontos, hogy a korrekt címek a következők:
POP3 szerver:
pop3.vipmail.hu
IMAP:
imap.vipmail.hu

Későbbiekben a ''sima'' vipmail.hu nem fogja ezeket a kéréseket kiszolgálni, akinek ez volt
beállíva, módosítsa mihamarabb a helyes címre!

Reméljük ez a rövid karbantartás nem okozott nagy kellemetlenséget.

Üdvözlettel:
Vipmail.hu

==================
Ezt ma délután kaptam, de legalább megvan a magyarázat.

Üdv: Csaba

(#12) Shim


Shim
őstag

nos mi van a vipmaillel? másnak megy vagy én kapom ezt a hibát oe-től:

''A kapcsolat a kiszolgálóval megszakadt. Fiók: 'pop3.vipmail.hu', Kiszolgáló: 'pop3.vipmail.hu', Protokoll: POP3, Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Hiba a szoftvercsatornában: 10060, Hibaszám: 0x800CCC0E''

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#13) crab válasza Shim (#12) üzenetére


crab
senior tag

Nekem sem működik..:(
Szerk: egyébként a tvn tényleg jobb.

[Szerkesztve]

(#14) kjancsi


kjancsi
csendes tag

:) felejtsd el a vipmailt, tulsagosan ujak meg:)....ha megbizhatót akarsz akkor hotmail vagy yahoo-t....hasznalj!
vagy tvn.hu, neha-neha bajok vannak, de nagyon kiraly szolgaltatasok!

(#15) .:InnoMan:. válasza pojakcs (#1) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

A freemail is besz@rt!Szerintem vírus áll a dolog hátterében!Nekem is behülyitette a gépem!De már szerencsére letöröltem a NAV 2004 segitségével!

Üdv
Innoman

[Szerkesztve]

(#16) Shim válasza kjancsi (#14) üzenetére


Shim
őstag

vipmailt nem fogom leváltani, ez már nemtomhanyadik szolgáltatóm. hotmailben nem bízok és az összes nickem foglalt, freemailt mindig is ótvar xar volt, prímposta ''elnyelte'' az accountom...marad a vipmail. még mindig a legjobb. eddig csak 2x volt olyan h nem értesítettek leállás előtt, levelek gyorsak, van pop3, mi kell még?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#17) kjancsi válasza .:InnoMan:. (#15) üzenetére


kjancsi
csendes tag

a freemail nekem megy.....
kivancsi leszek mit irnak majd a vipmailre megint...mert virus mar nem terjed ugy mint regen...szoval terheles is joval kisebb.....:)

(#18) kjancsi válasza .:InnoMan:. (#15) üzenetére


kjancsi
csendes tag

a freemail nekem megy.....
kivancsi leszek mit irnak majd a vipmailre megint...mert virus mar nem terjed ugy mint regen...szoval terheles is joval kisebb.....:)

(#19) Shim


Shim
őstag

műxik a vipmail!

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#20) kexx válasza engusz (#8) üzenetére


kexx
csendes tag

ingyenes? ott van az a rahedi reklam, amiert ok kaszaljak a zsét! ne hidd, hogy egy alapitvany mukodteti az ''ingyenes'' cuccokat...

DURON 800 rules the world! | anima for prezident! | http://webvilagbeke.uw.hu

(#21) pojakcs


pojakcs
senior tag

Pont tegnap is meg akartam keresni ezt a topicot ,erre elindult a vipmail. Napközben többször néztem, nem működött. Ma megint vacakolt, nem tudom mi lesz vele. Pedig olyan igéretesnek tűnt a freemailhez képest.

Üdv: Csaba

(#22) engusz válasza kexx (#20) üzenetére


engusz
veterán

Igazad van. Viszont te egy fillért sem fizetsz érte! A reklámok pedig egyáltalán nem zavaróak. Nem mondom, hogy hűde jó fejek az ingyenes mail szolgáltatók, de ellehet viselni őket az összes előnyükkel és hátrányukkal együtt.

Ha fizetnél érte és úgy nem megy a levelezés, akkor lehet késsel rontani nekik! Hiszen akkor a pénzedért nem kapsz normális szolgáltatást.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) pojakcs


pojakcs
senior tag

Megint be van halva.

Üdv: Csaba

(#24) engusz válasza pojakcs (#23) üzenetére


engusz
veterán

Itt teljesen okés minden. Tegnap is ment, bár egy picit lassú volt.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#25) Shim válasza pojakcs (#21) üzenetére


Shim
őstag

''Pedig olyan igéretesnek tűnt a freemailhez képest.''

szerintem még mindig ezerszer jobb a freemailnél...különben is most itt van mydoom, valszeg ez bolondította meg (az összes többi free szolgáltatóval együtt) szóval ezért még enm kell leszólni.

most speciel műxik ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#26) shtml


shtml
őstag

Nekem már 3 napja nem érkeznek meg a vipmailre küldött levelek. Sztem ez már azért durva, ingyenesség ide vagy oda.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#27) Shim válasza shtml (#26) üzenetére


Shim
őstag

ez egyéni probléma lehet - nem mintha nem éreznék együtt - mindenki másnak műxik.

ingyenességet meg nem érdemes feszegetni, ez van ezt kel szeretni, válts másra v fizess...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#28) kjancsi válasza Shim (#27) üzenetére


kjancsi
csendes tag

szerintem meg szar ahogy van:) :P

(#29) pojakcs válasza shtml (#26) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nálam is kb. ez a 3. nap az üzemszünetben. Még a vipmail.hu oldal se jön be. Voda gprs-szel használom, ha ez számít valamit.

Üdv: Csaba

(#30) pojakcs


pojakcs
senior tag

Most elindult. Adok neki még egy esélyt.

Üdv: Csaba

(#31) Redreamer


Redreamer
tag

Nemtudom de nekem a freeemail még most sem tünik valami jónak. Lassú a bejelentkezés mint a tetű és csak 2-3-szorra tudok belépni. Levél írást meg be se hozza. Mi van ilyenkor?

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#32) Protoss


Protoss
senior tag

Említsük meg azért a freemailt is mert nálam az utóbbi napokban igen csak döglött (lemértem freemailen 2 nap kellett a levélnek mire átért házon belül) és szivesen elbeszélgetnék azzal a marketinges állattal aki ilyenre álmodta a freemail oldalt:
- egér mutatóra ráröppenő reklám ablak (kb félévvel ezelőtt buzerálták az idegeimet vele)
- kiszélesedő banner (belépéskor kitakarja az azonosítómat)
Ezek már azért elég zavaróak. Szóval ezekhez képest a vipmail felüdülés. Most kezdték és szerintem még fejlesztenek.

[Szerkesztve]

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#33) Divi válasza Protoss (#32) üzenetére


Divi
aktív tag

Azért él a vipmail már egy ideje, hogy ne legyen ''hegesztés alatti'' szolgáltató...

Da azért akárhogy nézzünk, a MyDoom miatt lehetünk elnézőbbek nem?

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#34) smsfree válasza Shim (#27) üzenetére


smsfree
csendes tag

www.tvn.hu (VIPMAILNEL IS GYORSABB+INGYEN spam-szűrés+két rétegű vírus-szűrés)

(#35) pojakcs


pojakcs
senior tag

Nem értem ezt a vipmailt. :((( Használok egy voda gprs net hozzáférést, erről totálisan elérhetetlen. Olyan szinten, hogy még a www.vipmail.hu oldal sem jön be, pingre sem válaszol. Otthon van egy europeonline-os műholdas kapcsolatom. Itt a kérés megy a vodán, a letöltés jön a műholdról. Ezen rendszeren tökéletesen működik. Érti ezt valaki ????

Üdv: Csaba

(#36) engusz


engusz
veterán

Szégyen gyalázat...

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /usr/local/www/data-dist/final/config2.vip on line 90
SQL_Error:Too many connections

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#37) kjancsi válasza engusz (#36) üzenetére


kjancsi
csendes tag

hagyad már amatőrök.....:)
:DD

(#38) pojakcs


pojakcs
senior tag

Megint be van hányva. :( Azt hiszem érzékeny búcsút veszek tőle.

Üdv: Csaba

(#39) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Jelenleg nem elérhető!:O
Már két napja!

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#40) Divi


Divi
aktív tag

Ezek szerint nem nálam van a hiba...

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#41) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Múltkor a prímpostával volt ugyanez, most a mega vipmail:(

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#42) pojakcs


pojakcs
senior tag

Csókoltatom őket, azért egy mailt nyomhattak volna előtte, hogy karbantartunk, vagy az isten tudja mit csinálunk két napig. Kíváncsi leszek mi lesz az ezidő alatt kapott mailjeimmel. :(

Üdv: Csaba

(#43) Ekváádor válasza pojakcs (#42) üzenetére


Ekváádor
őstag

Eddig is Vipmail 2.0 volt?:D

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#44) caleb


caleb
aktív tag

Azért megroh@dhatnának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az élet jó a világ nem!!!

(#45) kjancsi válasza caleb (#44) üzenetére


kjancsi
csendes tag

jó szar:) már bocs.
de azokat sajnálom akik még fizettek is érte.....

(#46) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Na most már végképp bedöglött:(

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#47) Divi


Divi
aktív tag

Na ez azért már tényleg vicces, hogy 2 napja azt se tudjuk, hogy bú-e vagy bá...

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#48) klepto válasza Divi (#47) üzenetére


klepto
addikt

2 napja :F
Nekem tegnap még rendesen ment, csak ma délben vettem észre, hogy áll :U
1x sikerült bejutnom, de akkor nem a honlapot kaptam meg, hanem a szerver FTP oldalára vitt a cím :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#49) engusz válasza caleb (#44) üzenetére


engusz
veterán

Finomabban! :(((
Viszont nekem sem megy, bosszankodom én is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#50) Trak válasza engusz (#49) üzenetére


Trak
addikt

Azért tényleg vicc, hogy 1 egész napra elmegy... Én elhiszem, hogy bármi elromolhat, de egy ilyen szintű szolgáltatónak kötelessége, olyan embereket foglalkoztatni, és olyan alkatrészeket kéznél tartani, amivel pár óra alatt megoldható egy meghibásodás.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.