Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) nosza2 válasza G.F. (#5650) üzenetére


nosza2
csendes újonc

Szia! Próbáltam, ugyanaz az eredmény. Az m3huletolto.exe ezeket írja:
11:17:28.967 : Hozzáadva: https://archivum.mtva.hu/radio?id=RADIO-Vk95c0VERG54ZXZ5VzR0TUthYlNNUT09
11:17:40.740 : kod: https://stream8.nava.hu/m3_vod/_definst_/amlst:RADIO-990055/playlist.m3u8?type=m3u8&sessid=YNNCjNp5t0qeCHB1DyEBmBMTvRDqcSz93pjB8ggUY3IzDCQIqcAcIWcOhfSv82JL&lb=MRJRu9nHK40MfErIPJpFO4zEn9xiKnR5kp2QNiTnBQKPQpchuluwGorxjcqsfPYNGw4TzX5wh%2Bcg%0D%0AprYdnTtY4w%3D%3D%0D%0A
11:17:40.744 : youtube-dl: Abigél - Abigél - 10-2. rész - Szabó Magda regényének rádióváltozata RADIO-990055.mp4
11:17:40.745 : Letöltés: -o "D:\dvd ripek\Abigél - Abigél - 10-2. rész - Szabó Magda regényének rádióváltozata RADIO-990055 RADIO-990055.mp4" "https://stream8.nava.hu/m3_vod/_definst_/amlst:RADIO-990055/playlist.m3u8?type=m3u8&sessid=YNNCjNp5t0qeCHB1DyEBmBMTvRDqcSz93pjB8ggUY3IzDCQIqcAcIWcOhfSv82JL&lb=MRJRu9nHK40MfErIPJpFO4zEn9xiKnR5kp2QNiTnBQKPQpchuluwGorxjcqsfPYNGw4TzX5wh%2Bcg%0D%0AprYdnTtY4w%3D%3D%0D%0A"
11:17:45.245 : Ablak bezárva

Vagyis talán inkább a youtube-dl rakoncátlankodik

(#5652) furulya válasza NVGelder (#5649) üzenetére


furulya
csendes tag

Nekem a hagyományos kézi módszer, és ez a letöltő bat [link] is simán hozza, de a letöltő m3exe hibát ír.
A műsor: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5653) furulya válasza gol (#5646) üzenetére


furulya
csendes tag

Ilyet [link] sokan tudunk, és nem kell hozzá a haver kulcsa sem. Mivel a forrás 720-as, ezért értelmetlennek tartom feltolni 1080-ra, attól nem lesz jobb.

(#5654) cof válasza furulya (#5653) üzenetére


cof
veterán

Soha nem értettem miért tolja 1080-ba, mikor a forrás is max. 720.

Meg amúgy is, mindenfajta felvétel, a stream hang felvétele is külső programmal, már nem letöltés. Letöltés azaz, mikor az eredeti stream-et is töltöd, és időben is pár perc, nem ugyanannyi mint a műsoridő.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#5655) Sz.Vicky válasza nosza2 (#5651) üzenetére


Sz.Vicky
tag

Emberek!!!
Se a mappa nevében, amibe letöltötök, se a fájl nevében, amilyen néven letöltötök, NE TEGYETEK ÉKEZETES BETŰKET, ÜRES SZÓKÖZÖKET ÉS SPECIÁLIS KARAKTEREKET, mert azokat nem tudja kezelni, emiatt lehetetlenné válik a letöltés, vagy ha a letöltés meg is történik az ideiglenes helyre a rendszerben, a végleges mentés a megadott helyre és névvel meghiúsul emiatt!!!

(#5656) gojko.m válasza nosza2 (#5651) üzenetére


gojko.m
senior tag

Van ffmpeg.exe a youtube-dl.exe melett? Mert ha nincs, akkor azt érdemes lenne odamásolni.

(#5655) Sz.Vicky: Általánosságban (pl. .bat fájlok esetében) lehet, hogy igaz amit írsz, de a letöltő kezeli az ékezetes karaktereket. Azzal nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#5657) nosza2 válasza gojko.m (#5656) üzenetére


nosza2
csendes újonc

Szia! Nagyon köszönöm, ez volt a bibi! :DD

(#5658) NVGelder válasza furulya (#5652) üzenetére


NVGelder
újonc

Köszönöm szépen a segítséget :)

(#5660) Tévé Maci válasza nosza2 (#5616) üzenetére


Tévé Maci
csendes újonc

A lent a logban ott van a letöltési link. Nyiss meg egy cmd-t és a youtube-dl után másold be. Akkor látszik, hogy mi lehet a gond.

(#5661) Aureal


Aureal
senior tag

Srácok!
Van köztetek pesti a XIV. ker. környékén akitől személyes segítséget kérhetnék? (küldj. privátot!)
:R

[ Szerkesztve ]

(#5662) nosza2 válasza Tévé Maci (#5660) üzenetére


nosza2
csendes újonc

Szia! Megoldódott, az ffmpeg file hiányzott. Nagyon szépen köszönöm a munkád, sokat segített! :)

(#5663) Tévé Maci


Tévé Maci
csendes újonc

Kicsit fejlesztette a programon. (0.2.20)
Smithy segített, hogy az oldaláról gyorsabban lehessen betölteni az adatbázist.
A felirat kódolása beállítható.
Ha van mkvmerge.exe (mkvtoolnix) akkor a feliratos fájlokat mkv-ba alakítja. (Forced is beállítható)A tartalom txt-be menthető.
[link]

(#5664) cocka válasza #62944256 (#5659) üzenetére


cocka
veterán

Aztán melyik adás kellene?

(#5665) Lavar válasza stefi68 (#5626) üzenetére


Lavar
aktív tag

Igen, nekem elérhető is a Telekom féle TvGo, tudtam róla, csak mivel nekem nincs rá szükségem nem néztem jobban utána ez előtt. Úgy tudom ez csak itthonról működik, szóval valóban talán VPN-nel megoldható valahogy, hogy ők használják. Az onlinestreamet meg továbbítom, hátha jó lesz, köszönöm. :R

(#5621) Aureal: Köszi, ezt ismerem, valami olyanra gondoltam, amivel több is elérhető. :K

[ Szerkesztve ]

(#5666) czovi válasza furulya (#5653) üzenetére


czovi
csendes tag

Ezt a batrakfoldje71.mkv filet milyen metodussal, programokkal allitottad elo?

(#5667) furulya válasza czovi (#5666) üzenetére


furulya
csendes tag

Audials One

(#5668) valentine21


valentine21
csendes tag

Nekem sikerült még az utolsó pillanatban elcsípnem az Álombrigád c. filmet, innen tudod letölteni: :)

(#5670) segxpir válasza #62944256 (#5669) üzenetére


segxpir
csendes tag

Ha jól látom ez képernyőfelvétel, de bocs ha tévedek... :)

(#5671) cocka válasza segxpir (#5670) üzenetére


cocka
veterán

Mintha egy +250 mses audio shifting azért kéne rá. :)

(#5672) Prozol


Prozol
csendes tag

Sziasztok! Sima RTL-ről és Médiaklikkről milyen (egyszerűbb) programmal tudok letölteni? Ha nem publikus, akkor segít nekem valaki? Két 480-as (bőven elég) videóról lenne szó!

"Légy mindig önmagad! Kivéve, ha lehetsz Batman! Akkor inkább legyél Batman!"

(#5673) akaido válasza Prozol (#5672) üzenetére


akaido
addikt

[link] Ezt pl egy Firefox kiegészítővel leszedtem: VideoDownloadHelper

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5674) Mikemend válasza akaido (#5673) üzenetére


Mikemend
senior tag

Bevallom, a VDH-t már csak linkvadászatra használom. Tűrhetetlen sebességgel szedi a cuccokat, minden más gyorsabban lekapja. Ráadásul Chrome alá még fizetős is, szóval csak akkor töltök le vele bármit is, ha bevállalom a nyugdíjas éveket...

(#5675) neo81 válasza Mikemend (#5674) üzenetére


neo81
senior tag

:) :K

(#5676) Sz.Vicky válasza Mikemend (#5674) üzenetére


Sz.Vicky
tag

Én is pont így vagyok vele, linkvadásznak viszont kitűnő ;)

(#5677) Mate122 válasza Prozol (#5672) üzenetére


Mate122
lelkes újonc

Szia, RTL Most oldalról csak olyan műsort tudsz letölteni ami 2020-03-01 előtt töltöttek fel, mert a későbbi videók DRM védettek. Médiaklikk oldalról én mediaklikk downloader-el szoktam letölteni.

Itt van két leírás a programok telepítéséről és használatukról:

RTL Most downloader: https://videoletoltes.boards.net/thread/3/rtl-most
Mediaklikk downloader: https://videoletoltes.boards.net/thread/4/diaklikk

(#5678) akaido válasza Mikemend (#5674) üzenetére


akaido
addikt

58 leszek májusban(ha megélem), kezdek közelíteni effelé. :)

Most pont ez volt "kéznél", de valóban csiga tempójú.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5679) Prozol válasza akaido (#5673) üzenetére


Prozol
csendes tag

Köszi! Ismerem! Megpróbáltam! Szép pixeles képpel szedte le!:C

"Légy mindig önmagad! Kivéve, ha lehetsz Batman! Akkor inkább legyél Batman!"

(#5680) Prozol válasza Mate122 (#5677) üzenetére


Prozol
csendes tag

Köszike! Node-al volt már dolgom, azt se tudom eszik -e vagy isszák, de azért nem adom fel! Majd jelzem, ha mégis megbuktam a vizsgán! Addig is hálám! :) :R

"Légy mindig önmagad! Kivéve, ha lehetsz Batman! Akkor inkább legyél Batman!"

(#5681) Prozol


Prozol
csendes tag

#EGYÜTTSIKERÜL:))

"Légy mindig önmagad! Kivéve, ha lehetsz Batman! Akkor inkább legyél Batman!"

(#5682) Juci7109


Juci7109
csendes újonc

Sziasztok! Régebben már kértem és kaptam segítséget ezen az oldalon, ezért ismét hozzátok fordulok a gondommal.Az RTL Most-ról szerettem volna letölteni a Bátrak földje részeit, de sem Firefox DownloadHelperrel, sem (az itt megtanult) ffmpeg parancssoros letöltéssel nem sikerült, mert több száz kisebb fájlban szedné le, azzal meg nem tudok mit kezdeni.Olvastam, hogy az RTL Most-ra március 1. után feltöltött videók „DRM védettek”, ez gondolom azt jelenti, hogy nem letölthetők.Viszont abban reménykedem, hogy a fórumtagok közül valaki mégis tud megoldást a letöltésre és lesz olyan jó, hogy velem is megosztja.Mivel-enyhén szólva- nem vagyok túl jártas a témában, ezért „szájba rágós” segítségre lenne szükségem.Előre is nagyon hálásan köszönöm, ha valaki segít!

(#5683) cof válasza Juci7109 (#5682) üzenetére


cof
veterán

Csak ilyen sufni megoldások vannak mint pl. képernyőrögzítő.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#5684) cocka válasza cof (#5683) üzenetére


cocka
veterán

Egy tippem még lenne, de fogalmam sincs, hogy működik-e. És az időtényező is fontos a dologban. De még nem volt hozzá idegzetem, hogy nekiálljak ezzel szórakozni.

(#5685) mnnorbi válasza T. Ferenc (#5615) üzenetére


mnnorbi
tag

Nem mindig csak forognak most pl betöltődik amit linkeltél.

(#5686) Sz.Vicky válasza cocka (#5684) üzenetére


Sz.Vicky
tag

Miről lenne szó, írd le lécci, ha már belekezdtél ;)

(#5687) Juci7109 válasza cof (#5683) üzenetére


Juci7109
csendes újonc

Tudnál valami konkrét képernyőrögzítőt ajánlani, ami jó minőségben rögzít, ingyenes és win7-en elfut.(Én ilyesmit még nem használtam.)

(#5688) cof válasza Juci7109 (#5687) üzenetére


cof
veterán

Bocs de én sem, mert nem foglalkozom ilyen sufni megoldásokkal.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#5689) akaido válasza Juci7109 (#5687) üzenetére


akaido
addikt

Szerintem a Windowsba beépítettre gondol: Windows billentyű + G
Azonnali indítás: Windows + Alt + R
Útmutató itt. Ez win 10-en műxik

Ezen kívül:
- [link]
- [link]
- [link]
- [link]

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5690) Aureal válasza Juci7109 (#5687) üzenetére


Aureal
senior tag

Bandicam
NHC Capture
Nem ingyenesek, de használhatók

Ami ingyenes: ByteScout Screen Capturing Recorder
Csak ennek bitang régi codekjei vannak (AVI, WMV), szóval max VGA felbontást várhatsz.
Meg asszem a Windows Movie Maker is befogható volt vmi hasonlóra...

Esetleg ott a Virtualdub 2.0. Ott felteszel egy Xvid codeket és már kapsz normális minőséget (+ vágni is tudod a videót...) ha már nagyon, nagyon ez kell.

(#5691) Aureal válasza akaido (#5689) üzenetére


Aureal
senior tag

Ja! Lehet a VLC legjobb még neki...

(#5692) akaido válasza Aureal (#5691) üzenetére


akaido
addikt

:K Azért gondoltam én is, mert nem használt még ilyet, a VLC meg magyar nyelvű, egyszerű, ott leírás a linknél.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5693) Juci7109 válasza cof (#5688) üzenetére


Juci7109
csendes újonc

Igazából a letöltés híve vagyok, de írtad, hogy arra sajnos nincs lehetőség. :(( Gondoltam: akkor kipróbálom a képernyőrögzítést, mondjuk az Apowersoft-ot, mert fizetni ilyesmiért nem szeretnék.Köszönöm szépen az eddigi segítséget is mindenkinek, de ha tud valaki valamiféle letöltési lehetőséget az RTL Most-ról, annak nagyon örülnék!

[ Szerkesztve ]

(#5694) akaido válasza Juci7109 (#5693) üzenetére


akaido
addikt

1. [link] Nem próbáltam ki!

2. Médiaklikk és RTL Most downloader telepítése
Ezt sem próbáltam.

Az RTL Klub műsoraiból korábban a UPC előfizetésemhez járó HorizonGo-val belépve a műsör visszanézőről vettem fel, a korábban linkelt VLC-vel.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5695) neo81 válasza Juci7109 (#5693) üzenetére


neo81
senior tag

"2020.03.01. után feltöltött műsorok a RTL MOST frissítés miatt sajnos nem letölthetőek."

(#5696) akaido válasza neo81 (#5695) üzenetére


akaido
addikt

De ami az előtt volt... :U
Jan 1. óta megy a keresett Bátrak földje? (nem nézem)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5697) Juci7109 válasza akaido (#5694) üzenetére


Juci7109
csendes újonc

Próbáltam, sajnos nem működik egyik sem. :(( De azért köszönöm.

(#5698) Juci7109 válasza akaido (#5696) üzenetére


Juci7109
csendes újonc

A korábbi részeket DownloadHelperrel simán letöltöttem.Igazából a 74.-ig megvannak a 80 epizódos sori részei és nagyon szomorú vagyok, hogy az utolsó 6 részt nem tudom letölteni.

(#5699) akaido válasza Juci7109 (#5697) üzenetére


akaido
addikt

Ezért próbáld pl. az Aureal által is ajánlott screen recorder programokat, hátha valamelyikkel sikerül, csak hát ugye ott kell ülni, "élő adásból- ON AIR" vennéd fel.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5700) akaido válasza Juci7109 (#5698) üzenetére


akaido
addikt

neo81 válaszolt erre.

"2020.03.01. után feltöltött műsorok a RTL MOST frissítés miatt sajnos nem letölthetőek."

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.