Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Via epia, de melyik? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gesuz


gesuz
senior tag

VIA EPIA-5000
VIA EPIA-800
VIA EPIA-CL10000
VIA EPIA-CL6000E
VIA EPIA-M10000
VIA EPIA-M9000
VIA EPIA-ME6000
VIA EPIA-MII10000E
VIA EPIA-MII6000E
VIA EPIA-V10000
VIA EPIA-V8000
VIA EPIA-VE5000

Ezek közöl melyik a leggyorsabb venti nélküli gép?
Segítsetek!

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#2) gesuz


gesuz
senior tag

VIA EPIA-ME6000
VIA EPIA-MII6000E
Valaki tud valamilyen összehasonlító tesztet a fenti két lapról?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#3) consono


consono
nagyúr

Szerintem nézz el a www.mini-itx.com-ra , az az oldal gyakorlatilag csak ezzel a témával foglalkozik. Ha jól emléxem az archivumban találsz összehasonlítást a különböző típusok között...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4) Illissius


Illissius
tag

Nekem úgy rémlik (de nem esküdnék meg rá), hogy a számok a megaherceket jelölik, pl. 5... = 500, 8... = 800, 1... = 1000. Ha így van, akkor az egyik 10000-es lesz az. (Meg nem tudom, hallottál-e a CeBIT-en bemutatott Nano-ITX lapról, ami szintén 1GHz-es, és az egésznek a mérete 12x12cm (nem sokkal nagyobb egy ATA csatlakozónál az oldala), és van rajta proci, videó, hang, stb...)

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#5) kamikaze boci válasza Illissius (#4) üzenetére


kamikaze boci
őstag

kétszer-kétszer-kétszer

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#6) kamikaze boci válasza Illissius (#4) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Viszont a képet jó elrontja majd a bazi HDD.:(

Én is jöttem volna a mini-itx.com-mal:D

off
Gesuz, mostanában nem nagyon látni:P
on

egyéb állatfajták

(#7) wipes


wipes
senior tag

itt az mII: [L]http://www.viavpsd.com/product/epia_MII_spec.jsp?motherboardId=202[/L]

itt pedig a sima m: [L]http://www.viavpsd.com/product/epia_m_spec.jsp?motherboardId=81[/L]

Ha jól tudom, a lapok egyformák mindkét sorozatban, csak a procik különböznek, és a 6000-esen nincs venti.

(#8) gesuz válasza kamikaze boci (#6) üzenetére


gesuz
senior tag

Csak a munka a munka meg a munka...:(

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Via epia, de melyik? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.