Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Vga- ban hővédelem?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sziszegő


sziszegő
senior tag

Azt szeretném kérdezni hogy a komolyabb vga-k ban van e hővédelem vagy valami hasonló. Annak kapcsán hogy az történt hogy elég melegbe zárt kaszniba 7 óra netezés után elment a kép majd egy pillanatra egy függőleges piros csik lett a monitor közepén aztán teljes sötétség aztán reset semmi kikapcs 5 perc mulva belő és van kép meg mindenok a vga val. Aida szerint is meg 3dmark01 ben sem esett a kraft, és az össz memória jó a kártyán. (9800pro, 400/700, gecube)

(#2) zsiga667 válasza sziszegő (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Nálam az 5900LE-ben volt, nemtom a 9800Pro-ban van-e. Bár szerintem hőmérő nélkül nehéz hővédelmet csinálni...

(#3) Loha válasza sziszegő (#1) üzenetére


Loha
veterán

Gef4Ti-ben van... :))

(#4) Johnny


Johnny
senior tag

Tudomásom szerint az újabb Nvidia kártyákban van, az Atikban nincs.

(#5) burgatshow válasza sziszegő (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Egyáltalán nem biztos, hogy a kártya szar! Haveromnak van egy LG flatronja 4 óra lan után a kép összeugrott azt heló!! Szóval kikéne próbálni egy másik moncsival.

(#6) sziszegő


sziszegő
senior tag

A moncsit ráduktuk egy másik gépre és pöccre ment utánna vissza az enyémre és pöccre megy most is azon írok. Ja közbe szólt a zene kép meg sehol. reset semmi, monitor átrak másik gép müxik, monitor vissza müxik mi lehet, lehetett a gond?

(#7) Loretto


Loretto
veterán

nv elvileg ilyenkor visszavesz a kari sebességből.nem?

[Szerkesztve]

Soirée...

(#8) Loha válasza Loretto (#7) üzenetére


Loha
veterán

GF4TI-t túlhúzom, és túlmelegszik, akkor visszavesz a GPU órejelébő, vagy legalábbis belassulnak a játékok... :))

(#9) Loretto válasza Loha (#8) üzenetére


Loretto
veterán

nekem volt ugy amikor teszteltem a kártya végét, aztán egyszercsak kikapcs.majd restartnál default és azota tudom 300/600-on nem fog menni.:)

Soirée...

(#10) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

olyan védelem van, hogy ha hibázik a gpu, akkor ha húzva van automatikusan visszaveszi alap órajelre a vpu recovery, meg egyébként is szól. ramhibát meg nehéz nem észrevenni.
vedd le a ház oldalát hogy szellőzzön

(#11) Naras


Naras
őstag

Igen, én is úgy tudom, hogy van bennük hővédelem, és mint az intel, ez is vissza vesz a teljesítményből, ha túlmelegszik...

nvidiára mondták ezt nekem, hpgy atiban van-e, azt én sem tudom megerősíteni, de szerintem egy 110 rongyos kariba csak szerelnek valami ilyesmit nem???

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12) madve válasza sziszegő (#1) üzenetére


madve
tag

Hi,

Szerintem atiknál csak az XT-s változatokban van hőmérő. Sajna. Tehát hővédelem szempontjából csak az XT-sek jöhetrnek szóba ATIéknál...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#13) mr_ricsi válasza sziszegő (#1) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Ez biztosan nem a hővédelem volt, csak simán lefagyott valami.
Egyébként pedig netezéskor csak 2D-ben megy a kártya, nem ilyenkor fog túlmelegedni a VGA chip!

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#14) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Nincs kedvem új topicot nyitni,de tudja valaki,hogy lehet leszedni a VGA kariról a hütőbordát kíméletesen?
Meghalt a venti,és vettem,de bordával együtt,azt kell ráragasztani. Előtte azonban le kell venni a régit. Nem akarom széttörni:)
?

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Vga- ban hővédelem?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.