Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vettem egy 8500 öt segítsetek beallítani (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Burzzum


Burzzum
csendes tag

Hi!

Vettem egy ilyen kártyát ma BBA 8500 64ram 3.6 n ramok rajta 275/275 ön megy alapon . Namost eddig ti200am volt leszedtem ma drivereit feltettem egy catalyst 4.1 et , nagyjából beállítottam Teljesítmény& és minőségre és a quake3 kivételével minden akadt pl callofduty nfs underground stb. Szerintem én vagyok a ludas mert eddig sosem volt atim , ha valaki tudna segíteni hogy melyik catalyst a jó választás és hogy miket kell állítanom ahoz jobban teljesítsen mint az előző kártyám az kérem irjon. Azért az vicces hogy a ti200hoz képest akad össze vissza!

Whatsssuupppp

(#2) rudi válasza Burzzum (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Próbáld a 3,8 vagy 3.10-est, esetleg az új 4.3-ast. Ha ezekkel sem lesz gyorsabb mint a gf3ti200 volt akkor jó lehet egy win reinstall.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) Sidaries válasza Burzzum (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Milyen proci? Nem valószinű, hogy ez lenne a gond, (ha a ti200-al ment) de úgy mégis.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) Burzzum


Burzzum
csendes tag

Nos gépem specifikácója:
Msi kt3 ultra 2 deluxe
athlon xp 1800+
256 és 128 mb ddr 333on mennek

Whatsssuupppp

(#5) Burzzum


Burzzum
csendes tag

ti200al szépen mentek 1024 fullba a dolgok
Beraktam ezt a kártyát q3ban már alapban kivitte a 200fpst mig ti200nal nem aztán megnéztem a másik két gamét hát fullba akadoztak elég rendesen..

Whatsssuupppp

(#6) Burzzum


Burzzum
csendes tag

Nos sikerült megoldani:)
3dmark2001ben 11ezer pont!
Azért kössz annak aki irt ide:)

Whatsssuupppp

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vettem egy 8500 öt segítsetek beallítani (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.