Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tkazmer válasza Thulcandra (#48) üzenetére


tkazmer
addikt

itt solymáron a cba bizniszel érdekes módon, egy volt cukrászdát átalakított magának, és hurkát, kolbászt, valamint grill csirkét árul.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#52) JetiRulez


JetiRulez
őstag

(#48) Thulcandra
Lókolbászt én is szeretem.

(#49) tiv83us
Jó sok asztalt kell majd venned, ha mindenki a vendéged. :D

(#51) tkazmer
Nameg a grillcsirkét is szeretem.

Szerintem nyugodtan lehetett volna a topic neve Sült hús vagy csak simán Hús. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#53) tiv83us válasza JetiRulez (#52) üzenetére


tiv83us
veterán

Asztalokat, szekeket, sort, idsznajt en biztositom, jegyeket, vizumkoltsegeket ti alljatok, en kiberlek egy akkora banquet szobat, hogy siman tudok fogadni 50-100 embert :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#54) Zewa


Zewa
senior tag

Hm.... Finomság :) Bár a legszivesebb azt eszem ami előttem készült mert abban tudom mi van :)) Pécsen nem tudtok valami frankó helyet? lehetőleg olyat ahol friss cucc van :K
Tiv83us: Ha lennének megfelelő kapcsoaltaid nem lenne gond :)
Ez tettszett a lényege. Nesze semmi, fogd meg jól! :o :)
Külömben is,amcsi sörök?! Pfujj! :(

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#55) neduddki válasza sgergi (#46) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Osszeszedem a kedvenc docemsem es 10re igyexunk odaerni!!:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#56) dokar


dokar
addikt

Ahol felnőttem Alföldön ott májas hurka nem volt, hanem véres, fehér és kolbász.
Meg egy kis fátyolháj. ;]

extra - SEXRay

(#57) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

hurka topic :F
rulzz :))
pont aktuális a dolog, mert hétvégén voltak muterél vidéki rokonoknál, és természetesen mint mindíg hoztak speckó rizses hurkát(ott nincs véres meg májas, hanem egyen rizses hurka van) meg sütni való kóbit... tegnap vacsorára be is toltam belőle egy kellesem adagot... disznóságok... szeretem ;]

-= No way back from Here =-

(#58) Wolverine válasza dokar (#56) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahh, a sütnivaló fehérkolbászok is igencsak nyálcsorgatóak tudnak lenni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59) dokar válasza Wolverine (#58) üzenetére


dokar
addikt

abból is van vékony és vastag :)

extra - SEXRay

(#60) nemcso


nemcso
senior tag

Szeretem a disznóvágást, szeretem a hurkát készíteni és enni, csak magát a tőltést nem szeretem, mivel én kötözök. (20-30 kilónyi anyag)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#61) dokar válasza nemcso (#60) üzenetére


dokar
addikt

Fejér megye nincs is innen messze. Disznóvágást nem vállalsz? :DDD

extra - SEXRay

(#62) nemcso válasza dokar (#61) üzenetére


nemcso
senior tag

Én csak az "aszisztencia" tagja vagyok. Nálunk apósom, vagy a feleségem unokatestvére a böllér. :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#63) tiv83us válasza Zewa (#54) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem vannak megfelelo kapcsolataim, de az most nem nekem kell, hanem neked ;]

ps: Veres hurka rulz da world!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#64) fokukac


fokukac
nagyúr

vaze, de éhes lettem...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#65) fokukac


fokukac
nagyúr

hát, mivel hurka nem volt, ettem valami kínait, de nagyon szar volt...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#66) neduddki válasza fokukac (#65) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En hoztam le az autoso felszal veres es majas hurkat!!! remelm nem itt voltal:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#67) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Most éppen az a baj, hogy nemrég megfogadtam, hogy lefogyok és nem nagyon szabad ennem zsíros kajákat, meg sokat kell mozognom. Múlthéten még 105kg voltam (azóta -5) és én 70re gondoltam. :O :(

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#68) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mi szoktunk disznóvágáskor, disznómájat, disznósajtot, hurkát, kolbászt csinálni! ;)
Lesz is eladó!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#69) szasanyi


szasanyi
félisten

Te jószagú... most láttam, hogy ilyen topik is létezik. S. Norbi járt már itt? :D
Most látom, van itt komoly dolog is... dokar: gratula, sok boldogságot nektek! :C

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#70) JetiRulez válasza szasanyi (#69) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem is hiányzik.
Hurka Update! :C

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#71) Hasek válasza ngabor2 (#26) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Azám! Jól átsütött hurka, kolbász mellé, egy jó pofa sör. Persze hidegen, és habosan...ááá Mit meg nem adnék most ezért :O

68# Makaveli: Nállunk nyáron vágtunk disznót, mondanom sem kell a mélyhűtő dugig volt a legjobb dolgokkal. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#72) joki19


joki19
tag

Ezt fogom enni most
-[link]
-[link]
-[link]

Tiv83us, ez nem véres de remélem az ilyet is szereted ;]

Szerk: ezek a nevek :U

[ Szerkesztve ]

25101823

(#73) [lAyCsI] válasza joki19 (#72) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nem egy macskapöcs vastagságú cucc az tuti :R

-= No way back from Here =-

(#74) bandus válasza joki19 (#72) üzenetére


bandus
veterán

otthon normálisnak néznek, hogy a hurkát fényképezgeted? ;] :D

neduddki: elaludtam héfőn, pedig akartam menni :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#75) Zewa válasza tiv83us (#63) üzenetére


Zewa
senior tag

Ha meg vannak a megfelelő kapcsoaltaid akkor miért sovárogsz egy jó kis magyar hurka után? :U
Nekem van még időm bőviteni az ismerettségi körömet. :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#76) lajafix válasza fokukac (#65) üzenetére


lajafix
addikt

fogadd őszinte részvétem, kínait enni... :U

Rock'n Roll

(#77) Palkó válasza joki19 (#72) üzenetére


Palkó
tag

Nem néz ki rosszul, bár az a kék csempe szörnyű mellette..... :DD :DDD

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#78) tiv83us


tiv83us
veterán

Aaaa...vissza akarok emigralni Magyarorszagra egy honapra es csak hurkat meg kajbaszt meg langosst, meg igazi jo tyukhuslevest enni. Na meg sztrapacskat IGAZI szalonaval es turoval es tejfollel es amugy is kapjatokbe mind, mindjart torlom az egesz topikot :(((

:O:O

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#79) [lAyCsI] válasza tiv83us (#78) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

dögburger sem rossz azé :))

-= No way back from Here =-

(#80) Baboon válasza tiv83us (#78) üzenetére


Baboon
senior tag

Aaaa... én pedig el akarok menni Amerikába és 400E nettot keresni jól élni és nagy autót vezetni, mindjárt töröllek a PH-ról ;] hehe
( ne vedd a lelkedre :U )

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#81) Zewa válasza tiv83us (#78) üzenetére


Zewa
senior tag

Gyere ide 2-3hét után sirva futsz vissza Amerikába. :U
De tudod mit? Ha eljössza kkor meghivlak minden finomságra :) Amennyi beléd fér ;)
A Gulyást levest kihagytad. Tényleg! Nálaltok van ien hogy turó meg teljföl? Spanyol o. pl nem volt egyik sem bár vmi izesitett krémtúró volt..

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#82) tiv83us válasza Zewa (#81) üzenetére


tiv83us
veterán

"Szoktam" menni 2-3 evente, legutoljara 2006 januarjaban voltam, elso utam az egri piachoz is vezetett...hurka-kajbasz-langos kombo...:O
De jo is volt Istenem...de most aze nem megyek oda, meg eloveszik megint a tankokat ;]

Van tejfol meg turo is, bar a turo kicsit masfajta, de egeszen turheto.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#83) sgergi válasza bandus (#74) üzenetére


sgergi
veterán

Majd jövőhéten elmegyünk! :D

(#84) Wolverine válasza lajafix (#76) üzenetére


Wolverine
félisten

Yóóó az, ha megfelelően van elkészítve. Nekem pl. van az ismeretségi körömben echte kínai srác, és mennyei kajákat főznek nála is :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#85) 7 válasza tiv83us (#78) üzenetére


7
addikt

Azon gondolkodtam, hogy amennyit itt osszesirsz, hogy hurkat meg ilyesmit akarsz enni, siman meg lehetne elni kinn Amerikaban abbol, hogy kimegy az ember hentesnek, es csinalgat jo zsiros magyar kajakat. Plane, ha sikerul egy olyan kozegbe belecsoppennie, ahol sok a magyar szarmazasu ember. :)

(#86) Zewa válasza 7 (#85) üzenetére


Zewa
senior tag

Befektetés de lazán :) Azért nem mellékés a repülő jegy az ien oan papirok, vízum usw..usw..
Egyik ismerősőm Stuttgarban van egy Magyar kajázdája (Lángos, Gulyás, babgulyás, kolbász, hurka ienek.. 2,8€ a legolcsobb

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#87) neduddki válasza Zewa (#81) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Olajos kaposzta is jo kis hazi tojjassal:- ))) mod: az is kimaradt

udv

neduddki

p.s. tugya vki egyaltalna mi az?: - )

mod: meg meg ki tugya mi:- )
amugy a hazankba latogato FIT-es ehte amerikai profok a paprikascsirkere voltak rakonyulva, de nokedli nelkul kenyerrel, fene az izlesuk:- ) /bezzeg a Alex Vamosi ketpofar amint ami jo, be van meg neki igerve egy jo kis rantott borjulabszar, de csak fustos kicskocsmaban mert az t csak ott szbad enni:- )/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#88) JetiRulez válasza tiv83us (#82) üzenetére


JetiRulez
őstag

Velem is előfordult már, hogy egy hosszú nap után iskolából hazamenet bedobtam ugyanezt a kombót, de jött még hozzá 2 adag sültkrumpli. :U

Meg egyébként pontosan hol lax? Múltkor hallottam egy magyar étteremről a TV-ben: Los Angeles-ben a Duna Csárda. Ha közel van, kipróbálhatod. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#89) szatocs válasza Makaveli (#68) üzenetére


szatocs
őstag

Disznósajt. De régen ettem már. A boltit már nem merem megvenni, ki tudja mi mindent daráltak bele:( Pedig vagy 10 éve még milyen jó volt, vagy 2 éve ettem utójára, de olyan íze volt, hogy azt mondtam, boltit többet nem, esetleg ismerőstől háztól. Hát azóta sem ettem. Körülnézek már, hogy kinek van, megkívántam:D

=== Szatocs ===

(#90) szatocs válasza neduddki (#87) üzenetére


szatocs
őstag

Ah. Először tudtam agykapacitásom bevetése nélkül elolvasni, amit írtál. Ez nagyon pozitív érzés volt, köszi! :D

=== Szatocs ===

(#91) #24889344


#24889344
törölt tag

Múltkor anyós vett hurkát üzletben.Kinézetre jó volt, de az íze messze volt az igazi házi májashurkától.

Nemsokára lesz disznóölés, pecsennye nyam.Lesz jó házi hurka, kolbász, szalonna, sonka.

Kolbászt is már annyi fajtát árulnak, nem tudom miket raknak bele de az otthoni sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#92) bandus


bandus
veterán

hogy, hogynem ma sülthurka és sültkolbász van ebédre. csemegeubival, friss kenyérrel. nyamm :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#93) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A Roncsfilmben volt egy érdekes dolog a disznóvágás. Azon sokat nevettem, de már rég láttam. Hogy is hívták a disznót? :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#94) ABnormal válasza tiv83us (#82) üzenetére


ABnormal
őstag

...na,hát ha legközelebb jössz egerbe akkor gyere át kövesdre is,itt én hívlak meg egy nagy hurka-kolbász evésre... pl holnap piacnap,reggel 5-től lehet sorakozni a pecsenyésnél... :D

(#95) Wolverine válasza ABnormal (#94) üzenetére


Wolverine
félisten

Indianapolisból nehezen fog átugrani :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96) tiv83us válasza Wolverine (#95) üzenetére


tiv83us
veterán

5-6 ora repcsivel :U
New York kb 2 ora, ott is van egy jopar magyar etterem, legutoljara 2003 kornyeken ettem egy joadag ciganypecsenyet ott :)

ABnorma: koszi a meghivast, kovesden is voltam mar egy parszor, ha viszem legkozelebb a kocsimat akkor leugrok egy "kombora" :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#97) neduddki válasza tiv83us (#96) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vhol a napfenyes es subtropusi montanab is tudok jo kis paprikascsirket:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#98) szatocs


szatocs
őstag

Ma lesz a napja egy kis házi májashurkának:R Már fel is hoztam a fagyasztóból:)
Persze addig aludni is kell egyet...

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#99) tiv61us válasza tiv83us (#53) üzenetére


tiv61us
őstag

ha felhozol egy suldot az erkelyre fobelovom magam

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#100) tiv83us válasza tiv61us (#99) üzenetére


tiv83us
veterán

Nyugi, lehetsz a rendezvenyen a kapitany ;] :P

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.