Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Verbatim vinyl (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Új cd-r született a Verbatim jóvoltából, a bakelit kinézetű cd :U Ha esetleg valakit érdekel bővebben, itt egy link a cikről: [L]http://szamitastechnika.info/index.php?func=show_news&n_id=24[/L]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) rATdrAgOn válasza klepto (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Bamulatos!

Nem tudod, hogy az alja is fekete-e? :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#3) klepto válasza rATdrAgOn (#2) üzenetére


klepto
addikt

Szerintem nem, de ha az volna, akkor teljes lenne az öszkép :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) vicces válasza klepto (#1) üzenetére


vicces
addikt

ez nem újdonság. már /kb/ évek óta léteznek ilyen lemezek.

:)

(#5) Male válasza klepto (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Itt a PH!-n volt róla hír, szerintem kerestess rá, hátha ottvan a forgalmazó is. Itt Veszprémben korábban szerepelt is egy bolt árlistáján, de elég hamar lekerült, azóta sehol sem láttam (pedig én is akartam venni).

(#6) Perzsa válasza klepto (#1) üzenetére


Perzsa
tag

Hi,

A Samsungnak már régota van ilyenje 40X,700mb! És az alja is full fekete. És nem is volt drága 160ft/db

It isn't expression

(#7) klepto válasza Perzsa (#6) üzenetére


klepto
addikt

És az is így nézett ki? Lehet még kapni?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) Male válasza klepto (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Bocs az OFFért, de a helyezett az két t.

(#9) micro


micro
addikt

írjatok címet hol lehet kapni.
Nagyon old school :))

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#10) QQRIQ


QQRIQ
tag

Sajnos, a magyarorszagi beszerzesi forrasokat nem ismerem - de pl. a buy.com-nal ez eleg olcson kaphato, 10 db kb. 7 dollar.
[L]http://www.buy.com/retail/product.asp?sku=10333253[/L]
Jopofa ez a dolog, csakhat van vele egy kis baj. Az egesz ''look'' csak addig jo, amig ra nem ragasztasz egy CD-cimket, hogy tudd, mi is van a CD-re irva. Akkor meg az egesz fuccsba ment. Szoval, szerintem nem sokat er ez az otlet...

(#11) klepto válasza Male (#8) üzenetére


klepto
addikt

Köszi, máris javítom :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) klepto válasza QQRIQ (#10) üzenetére


klepto
addikt

''Az egesz ''look'' csak addig jo, amig ra nem ragasztasz egy CD-cimket,''
És aki nem szokott címkézni, hanem csak borítót nyomtatni? :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) QQRIQ válasza klepto (#12) üzenetére


QQRIQ
tag

Akkor ugy OK - felteve, ha tudni fogod, melyik CD-t melyik dobozba tedd. Bar azt meg talan egy egyszeru sorszammal meg lehet oldani :)
Azt a velemenyemet, hogy 10 db 7 dollarert ''egesz olcso'', visszavontam... nem olcso az, ha az altalanos CD-R arakhoz viszonyitjuk. Hja kerem, a dizajnert fizetni kell :D

(#14) Bash


Bash
őstag

Sziasztok! Kb. egy hónappal ezelőtt vettem ilyen lemezt. Én általában a neten szoktam vásrolni, de sehol nem találtam 50 darabos kiszerelésben tok nélkül, mindenhol csak 10-est láttam tokkal. A Best Buy-nak a weblapján lehet kapni csak, de akkor nem volt raktáron (a weblap szerint), de elmentem és szerencsére kaptam. Egyébként nem olcsó CD, mert a Best Buy-ban ez a legdrágább ($24.99 az 50-es henger), főleg amikor már ingyen is lehet kapni CD-t, dehát a minőséget és a design-t meg kell fizetni.
Tapasztalatok: A Nero InfoTool Mitsubishi, CD-R, 79:59.74-ként ismeri fel. Az alja sajnos nem fekete, de nagyon szép kékes csillogása van. 5 különböző színű címkével volt a dobozban. Azóta már megírtam mind az 50-et és nem rontottam egyet sem. Az íróm Sony CRX810E CD-R/RW/DVD-ROM. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

http://bashtravel.com/

(#15) atus


atus
senior tag

Íme a hír: [L]http://prohardver.hu/rios2_hir.php?id=2103[/L]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#16) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hali!

Mielőtt új topicot nyitnék, szeretném megkérdezni, hol lehet ilyen vinyl-es CDket kapni? Sűrgős lenne :)

Kösz
Charlie

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#17) Efreet válasza CharlieDrop (#16) üzenetére


Efreet
senior tag

én tecso-ban láttam múlt héten. (budatétényiben)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#18) CharlieDrop válasza Efreet (#17) üzenetére


CharlieDrop
veterán

THX :))

Másfelé, kissé kiesik a budatétényi tesco, de ha máshol nincs...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#19) Efreet válasza CharlieDrop (#18) üzenetére


Efreet
senior tag

érdemes bármelyik tecsot megnézni, szerintem eléggé egyformák ilyesmi választék terén... de nem egy olcsó fajta ugye tudod? :) (nem emlékszem pontosan hogy mennyi volt)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#20) zsiga667 válasza CharlieDrop (#18) üzenetére


zsiga667
addikt

METRO, Philips.

(#21) CharlieDrop válasza zsiga667 (#20) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Metrokártyám nix...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22) CharlieDrop válasza Efreet (#19) üzenetére


CharlieDrop
veterán

igen 250 nél több, nem nekem lesz :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#23) zsiga667 válasza CharlieDrop (#21) üzenetére


zsiga667
addikt

Pech.

(#24) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hihi, itt lent a Szt. Imre téren találtam egy kis noname boltban :DD

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Verbatim vinyl (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.