Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Velvet assassin

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Velvet assassin

Jo kis sunnyogos tps,tenchuhoz tudnam hasonlitani.Csak itt nem valami szamurajt vagy ninjat alakitunk,hanem 1 bergyilkos not a masodik vilaghaboru idelyen.


Ne szemetelj ! = Steam

(#2) DerStauner


DerStauner
senior tag

annyira jó, hogy már ki is pörgettem. a sok újrapróbálkozás teszi hosszúvá, és már-már frusztrálóvá. de azért jó volt.

(#3) mad1 válasza DerStauner (#2) üzenetére


mad1
veterán

Gyors voltal :C mennyi a jatekido kb?
En kisse optimalizalatlannak tartom,mert meg az alagutban is visszaesik az fps em.
Szerintem nem lat sli-t,vagy meg jon a pach,talan az javit rajta.
Maga a jatek nem porgos meg,de ez a bujkalas kimondottan tetszik.

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) DerStauner válasza mad1 (#3) üzenetére


DerStauner
senior tag

nálam a játékidő a rengeteg újrapróbálkozás miatt olyan 15h

viszont ismerős két este alatt már a 7. pályán tart. nekem meg olybá tűnt, hogy éjjel-nappal játszottam vele, és így jutottam a 7. pályára. szóval csak szimplán béna voltam. meg játékstílus kérdése.

(#5) LLKobe


LLKobe
veterán

Látom nem sok mindenkit tüzel fel ez a gém:) Habár nem csodálom, valóban nem lett olyan jó...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) mad1 válasza LLKobe (#5) üzenetére


mad1
veterán

Meg az eleje tetszett is,de a pisztoly megszerzese utan,valoban nem lett valtozatosabb.
Kicsit pihentetem a dolgot.

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) LLKobe válasza mad1 (#6) üzenetére


LLKobe
veterán

Szerintem a következők miatt nem lett túl jó:

-Nincs korabeli zenei aláfestés, ami rengeteget tud dobni a hangulaton (lásd MOHAA)
-Kicsit elcseszett irányítás
-Szinte nulla sztori
-Szinte nulla átvezető animok
-Eddig egy NPC-vel nem találkoztam
-Mi a tököm ez a morfiumos hülyeség? Ez minek kellett? Elb*ssza az egész II. vh-s hangulatot, azt a kicsit is
-Grafika nem túl combos, ráadásul érthetetlen okok miatt minden terepviszony mellett is be-be rángat

Én szurkoltam neki, vártam, de nem üti a kellő színvonalat.... Talán majd ez :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8) Croft-21


Croft-21
őstag

Nekem tetszik, de sztem se a legjobb, ez a náci öldöklés kissé egyhangúvá teszi a játékot.
gameplayem :)

(#9) DerStauner válasza LLKobe (#7) üzenetére


DerStauner
senior tag

"-Eddig egy NPC-vel nem találkoztam"

szerinted ez rpg?

(#10) LLKobe válasza DerStauner (#9) üzenetére


LLKobe
veterán

Szerinted az csak rpg-kbe van? :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11) DerStauner válasza LLKobe (#10) üzenetére


DerStauner
senior tag

"A non-player character, often shortened to NPC, is a character that is controlled by the gamemaster in role-playing games."

igen. és nem csak azért, mert fentebb azt írják.

[ Szerkesztve ]

(#12) LLKobe válasza DerStauner (#11) üzenetére


LLKobe
veterán

Akkor lehet hogy rosszul fogalmaztam :B Akkor pl a HL2-be Alyx nem npc?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13) storm81


storm81
csendes tag

Magyar nyelvű teszt.

May the Force be with you...

(#14) zsolt1129 válasza storm81 (#13) üzenetére


zsolt1129
addikt

Hát igen. A tesztben sem értékelték valami túl fényesen. "egyszeri élmény".

(#15) Psych0


Psych0
őstag

Az egyetlen jó dolog benne, hogy a kiscsaj eredetije Violette Szabó volt. A férje magyar volt. Érdekes utánanézni a wikin, hogy mekkora bátorság kellett végigcsinálni amit tett, és kibírni azt, mikor elfogták.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#16) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Párnapja én is felraktam, de kb 5 perc utána otthagytam, nekem nem jött be annyira de azért megpróbálom kijátszani:)

(#17) vivuska


vivuska
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi segítsetek már.Elakadtam már az elején.Hogyan lehet bejutni a bunkerba? Az az őr rögtön lelő...

(#18) mad1 válasza vivuska (#17) üzenetére


mad1
veterán

Morfiummal.

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) Black Dragon válasza vivuska (#17) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az őrök előtt van egy kis bódé szerű dolog, ha odalopkosz akkor ottvan a morfium, azzal lelassítod magad és megölsz mindnekit:DDD

(#20) Croft-21 válasza Black Dragon (#19) üzenetére


Croft-21
őstag

Lelassítod magad XD

(#21) vivuska


vivuska
csendes tag

Sziasztok!
Köszönöm az eddigi segítséget! Most az lenne a kérdésem, hogyan lehet felvenni az SS egyenruhát?
Nem sikerül. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#22) Croft-21 válasza vivuska (#21) üzenetére


Croft-21
őstag

be kell bújni egy szekrénybe

(#23) Black Dragon válasza Croft-21 (#20) üzenetére


Black Dragon
addikt

Miért mit írjak??:DD:DDD
Fellehet venni az SS egyenruhát??nem is tudtam:DDD

(#24) priti


priti
addikt

helo, feltettem tegnap és nem is rossz így első látásra, de tök az elején el is akadtam. :C
Elértem egy hídhoz, ahol két őr van egy a hídfőnél egy meg hátrébb a kerítésnél. Mindkettőt leszúrkáltam, de a kerítésben lévő ajtót nemtom kinyitni, jól vettem ki, hogy be kell szúrni némi morfint és utána kell leszúrkálni az őrt és akkor nyílik ki az ajtó? Ezt nem próbáltam való igaz, de milyen gyökérség ez már ha így van :F Legalább csinálták volna meg úgy hogy morfin nélkül ne lehessen leszúrni akkor, nekem elsőre sikerült utána meg ott szenvedtem 10 percig hogy merre lehet még menni...
most akkor tényleg annyi, hogy szúrni kell a húsba?

Hardverlesen

(#25) mad1 válasza priti (#24) üzenetére


mad1
veterán

Pedig ugy kell. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#26) Black Dragon válasza priti (#24) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én ha jól emlékszem nem morfiumoztam,csak simán a hátuk mögé lopakodtam és nyissz:DDD Aztán meg bemásztam egy kis lyukom, így is belehet jutni.

(#27) cikasz


cikasz
őstag

Volt aki most bundliban megszerezte és fel is rakta? Nekem indításnál psychx hibával elszáll.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#28) cikasz válasza cikasz (#27) üzenetére


cikasz
őstag

Találtam egy fix leírást és működik : [link]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Velvet assassin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.