Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

Volt már valakinek problémája az asus cd rw-kél és milyenek a tapasztalitok
Kösz (2) téma

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) twollah válasza Pupák (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Csak Asus CDRomom volt ami kb 2 hónap használat után egyszerűen szétpörgött anno 98ban.

A kereskedős is bevallották, hogy az Asus nagyon rossz szériát készített az akkori meghajtókból, nagyon sokat vittek vissza pár hónap használat után.

(#3) Flashcash válasza Pupák (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

kb. 2-3 éve beszüntette több hazai bolt is a forgalmazásukat mert nagyon rossz hibaarányt produkáltak.

Gondolom most már azért jobbak.

(#4) Pupák


Pupák
tag

Nekem nagyon beváltak ugyanis asus 52*24*52 cd rw-t használok és egy asus 52* cd romot és semmi gond nem volt még velük nagyon gyorsak és pontosak a törött lemezemt is beolvasta a cd rom stb ennyi bizonyíték elég

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#5) Viktor77 válasza Pupák (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor minek a kérdés? Gondolom bárki bármit mond, úgyse fogod elfogadni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Viktor77 válasza Viktor77 (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Ez kb. ilyen: van egy P4-em, nektek mik a tapasztalataitok vele. De mindegy mit mondtok nekem úgyis ez a legjobb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Pupák


Pupák
tag

Kiváncsi vagyok mindenkinek a véleményére ha nem gond mert ilyen vagyok van akinek szar vana kinek jó van akinek ingyen sem kellene stb

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#8) steveetm válasza Pupák (#7) üzenetére


steveetm
őstag

Nekem ingyen kellene szinte bármi...
max továbbadom vkinek, nem is értem hogy lehet ilyet mondani hogy ingyen sem kéne...
Üdv.: steveetm

(#9) twollah válasza steveetm (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Ingyen nekem ide az egesz vilagot.

(#10) zugkraft


zugkraft
csendes tag

Nekem van valahol egy ASUS 8/4/32-es cdrw-m, aminek hp bele van. Hát, röviden: katasztrófa. Pontosabban: mint olvasó egész jó, de különben használhatatlan. Már újkorában sem lehetett vele olyan 8x-írt cd-t készíteni, amit más meghajtó olvasott volna... 6 hónap után pedig minden 4. cd-t elrontott...

(#11) twollah válasza zugkraft (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

Akkor sok értelme volt megvenni.

(#12) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Nekem is 2 Asusom van:

40x CDROM: szuper.
52/24/52x CDRW: ...jó.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#13) twollah válasza Panther (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Addig szuper az a CDRom amíg el nem felejti felpörgetni a lemezeket.

(#14) drpele válasza Pupák (#1) üzenetére


drpele
senior tag

ASUS 16x dvd - röviden és tömören: sz@r!
a philips 1610A íróval együtt :(

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15) Stitch válasza twollah (#13) üzenetére


Stitch
őstag

Nekem is ilyen gondom volt, anno a 40x-eres asus cdromommal. Amíg ment addig tényleg pöpec volt, mindent megevett, de aztán elkezdett sz@rakodni...

(#16) Panther válasza twollah (#13) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Már vagy 5 éves, és még mindig jó.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#17) Pupák


Pupák
tag

Nekem egy cd rw max 2 év addig remélem jó lesz ha nem akkor gari csere

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#18) Keitaro


Keitaro
addikt

Asus CD-romokkal nagyon jó tapasztalataim voltak, írót még nem láttam,
DE
A DVD-romjaik katasztrófálisak! Két 8X-set is vittem vissza gariba aztán végül meguntam és lecseréltem...
Megszakításkérelemnél állt az egész windows kb 10mpig amíg őnagysága be nem olvasta a cd-t vagy dvd-t. Lassú volt, és mindkettő két hónap után 10cdből kb egyet olvasott be, azt is nyögvenyelősen. Szóval Asus DVD-t ellenségemnek se, de CDkkel még nem volt bajom.

(#19) zugkraft válasza twollah (#11) üzenetére


zugkraft
csendes tag

Vette a rosseb :) Örököltem... Különben meg TEAC-ot használok...

(#20) neduddki


neduddki
nagyúr

Hi!

Nalmmeg mindig mennek a 34* es 40* es pelkdanyok! Es eskuszom rajuk, amivel a tobbi reg feladta az meg siman leszedi!:-))) /kiveve plex/
Ellenebn ha az embr haga tenyleg hajlamosak szetporgetni magukat, de nem hagya:-)))
A 40* es utan kiprobaltam az osszest nalam hibajavitasban rosszabat produklatak mint a 40-esek eze azok maradtak! dvd-vel meg nem probalkoztam:-(((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#21) _Volkovy_ válasza Pupák (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szeva!
Nekem egy most 2 éves 16x10x40-es CDRW-m van,és istenkirály.Ha a gyorsabbak is ilyenek,akkor nehogy mást vegyél..

(#22) Pupák


Pupák
tag

Eszem ágában sincs venni másikat (ma is pont egy ilyen 52*24*52 es cd rw fogok venni valakinek) nálam nagyon bevált.
Nekem is volt régebben egy 34 x ASUSom de az is kircsi volt azóta is csak asus-t veszek nemrég kb 2 hónapja vittem vissza a samsun 40*12*40 es írómat mert megutáltam (szarakodott az rw lemezekkel)stb egyből asusra cseréltem.

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#23) Kosh Naranek


Kosh Naranek
tag

Az Asus erősen lutri minőség szempontjából.

A következő cuccaim voltak tőlük:

- 34x CD: 4 hónap után meghalt
- 36x CD: 4 hónap után meghalt (csere a Macrodánál másikra)
- csere 36x CD: 4 hónap után ez is meghalt (nem volt már 36x náluk, így egy 40x-re cserélték)
- csere 40x CD: kb. 2 évet használtam, utána a hugom gépében ment 1 évet, jelenleg is működőképes, de a szekrényben porosodik
- 8x DVD: kb. 1,5 évet használtam, jelenleg a hugom használja kb. 6 hónapja, jó probléma mentes.

Tehát, ha 4 hónapot kibír az Asus drive a gépedben hiba nélkül, akkor nagy valószínűséggel ki fog bírni legalább 2 évet a cucc. Viszont ez kívülről nem látható, így készülj fel lélekben a közeli cserére is.

Én jelenleg Plextor DVD + Plextor CDRW kombót használok, mert ezeket lehet kapni feketében is, az Asus-t pedig nem (én pedig szeretek flancolni a fekete Thermaltake házam miatt).

(#24) Sanya


Sanya
nagyúr

Szia!

Anno vettem egy asus 40X-es olvasót. Tegnap teszteltem nero cd-speed-del:
az elején kezdte úgy 22X-en, és a végén feltornászta magát 44X-re. nos az egész jó. összevetettem a 8x/4X/32X-es LG írómmal, és az max 32#-en tud olvasni(32X-nél nem megy feljebb, vízszintes marad a csík)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#25) Sanya válasza Sanya (#24) üzenetére


Sanya
nagyúr

kb 4-5 éve lehetett

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Hi!

Haveromnak van Asus (asszem 32X/8X-os) DVD meghajtója. Azt leszámítva, hogy
kicsit lassan ismeri fel a behelyezett lemezt, igen jól szuperál. Most múlt 3 éves.
Csendes, jó a mechanikája, igényes külsőre is. Mostanság már ugyan kezd bizonytalanná válni, de ha annyi forintom lenne, ahány lemezt az a meghajtó látott már, akkor nagyon gazdag lennék :) Én is majdnem Asus DVD-t vettem tavaly év végén, csak az LG olcsóbb volt egy 5-össel, meg arra 2 év garit adtak. Nem is bántam meg, mert jobban műxik, mint az ASUS :DD De ettől függetlenül szvsz jók az Asus-cuccok, csak hát az optikai dolog mindig lutri, ahogy azt már följebb jelezték.

Get Moded!

(#27) ks790718


ks790718
csendes tag

Nekem Asus 48/24/52 CDRW kb fél évig ment, addig jó is volt, aztán egyszercsak elkezdett szarakodni, nem olvasta a lemezeket, stb... be is cseréltem egy plextorra... kicsit csalódtam az asusban. Meg szerintem rettent hangos is az asus, mint egy repülő. Ha egy cucc már a garanciális időszakot sem húzza ki akkor mit lehet rá mondani? Nem minősíteném.

(#28) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Asus dvd-e616P dvd romhoz nem tudja valaki, melyik a legujabb fw???
Egyáltalán érdemes felrakni dvd-romhoz ujabbat???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29) Vangelis válasza Vangelis (#28) üzenetére


Vangelis
nagyúr

up:d

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.