Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) natë


natë
nagyúr

Nagyon várós.

(#2) Aryon87


Aryon87
félisten

Gyere-gyere, várunk szeretettel :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Ígéretes hardver. Jó árral és hosszú suppottal ütős lehet.

Remélem idén a gyártók elkezdik követni a Google-t és a Samsung-ot főverzió frissítésben és az eddigi 2-3 helyett beígérnek legalább 4-5-öt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) spect80


spect80
senior tag

Remélem nem megint július környékére talál ide

(#5) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Vajon ez ilyen olyan designt kap, mintha búcsúban lőhető telefon lenne? :DDD V2 pedig jól néz ki.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Végre valami fejlődés. Többletsúly nélkül nő az akku kapacitása. Már épp ideje.

...

(#7) Ádám16


Ádám16
addikt

Király. Kezdőára tutira magas lesz, de kis türelemmel BB lesz ez is.

Obyboy: Nagyon kéne. Nálam az Asus és Sony emiatt esik ki alapból a kalapból, 2 év supportot kenjenek a hajukra. Nekem fontos a biztonság.

(#8) Obyboy válasza Ádám16 (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Én nem vagyok power user nem játszom a mobilon így 4-5 évre szoktam telefont venni. Eddig megoldottam custom ROM-okkal ha megszűnt a gyártói support.
Sajnos pár hónapja elkezdte tiltani a Google az NFC-s fizetést a nyitott BL-es telókon. Magisk-kal és a hozzá tartozó modulokkal nem szeretnék babrálni ezért el kell engednem a custom ROM-ot és olyan gyártót keresni aki vállalja (és tartja) a minimum 4 főverzió és 5 év biztonsági frissítést.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) Ádám16 válasza Obyboy (#8) üzenetére


Ádám16
addikt

+1
Javarészt azért vettem iPhone-t két éve, mert 5 évig "friss" a telóm.
Szerencsére már a Samsung is tudja ezt biztosítani.

(#10) Azie


Azie
őstag

kár, hogy bazári a kinézet (még mindig) (szerintem)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11) zazenke válasza Obyboy (#3) üzenetére


zazenke
őstag

simán elkéri majd érte a 600 körüli árat

(#12) Greentea


Greentea
senior tag

Elején nem tetszett ez a hátlap és kameraelrendezés, de minél többször jön szembe valahogy egyre jobban néz ki. Várós, csak az alacsonyabb kategóriákban lévő full copy Honorokat kéne kukázni, mert nem méltóak azok ehhez.

(#13) otis986


otis986
csendes tag

szeretnék egy Honor Magic6 Pro-t, várható ez a Telekom kinálatában?

[ Szerkesztve ]

(#14) Aryon87 válasza otis986 (#13) üzenetére


Aryon87
félisten

25 nap múlva mutatják be Barcelonában.. szted ekkora távlatból tud bárki bármit?
Esetleg ugyanit eurojackpot számok? ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15) otis986 válasza Aryon87 (#14) üzenetére


otis986
csendes tag

Szeretem az ilyen semmit mondó válaszokat, azt is írhattad volna, hogy nem tudod és azzal sem lett volna senki előbbre.

A kérdésemet pontosítanám, a korábbi Honor Magic5 Pro elérhető volt a Telekom kínálatában? Sajnos akkor nem követtem az eseményeket, de talán van aki ezt tudja.

(#16) Obyboy válasza otis986 (#15) üzenetére


Obyboy
addikt

A magic 6 lite tesztben ezt írta viragdani:
"A tavalyi Magic 5 Lite tesztjének bevezetőjében részletezve lett a Honor stratégiája, hogy az operátorokon keresztüli értékesítéssel igyekeznek piaci részesedést szerezni, a 2023-as év végi számok pedig azt mutatják, hogy ez megy nekik. Így a Magic 6 Lite is várhatóan mindenféle díjcsomagban elvihető lesz akár jelentősebb kedvezményekkel, előfizetéstől függően"

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#17) Aryon87 válasza otis986 (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem semmitmondó, mert kb senki nem tudna választ adni erre. Majd kiderül a bemutató után hogy mi lesz. Ugyanakkor tekintve, hogy a Magic5Pro szerintem igencsak népszerű és sikeres modell lett, biztosra veszem, hogy kapható lesz majd tavasztól (elvileg persze).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Nekem ennek a hátlapja jobban bejön mint a Magic5 PRO-é. De úgy is tokba pakolnám :D
Szolgáltatói kínálatban már a 6 Lite pl. a Vodánál ott is van. Az 5 PRO készlethiányos.
Szóval erős, hogy itthon is meglehet venni majd szolgáltatónál.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.