Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

A szerkesztőségben landolt egy Asetek VapoChill kompresszor, amit tesztelni kellene.
A segítségeteket szeretném kérdi a mókához, mivel nekünk nincs jó kis válogatott, szuperül húzható processzorunk. Alaplapból a legerősebb Asus-okat tudjuk biztosítani, sajna DFI deszkánk sincs :(

Aki úgy érzi, hogy saját processzorával bevállalna egy próbát a kompresszorral valami jó magas eredmény reményében, az jelentkezzen bátran. Egyelőre úgy néz ki, hogy november 19-20-án hétvégén lehetne megejteni a tesztet, de az időpont rugalmas. A helyszín a PH szerkesztősége Budapesten, a XIII. kerületben.

Előre is köszi :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) viharhozo válasza rudi (#1) üzenetére


viharhozo
addikt

Tudok vinni egy 4600+-t. :)
Alapbol nem egy ubertuning, de hatha megtaltosodik a kompresszorral. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3) Finwe válasza rudi (#1) üzenetére


Finwe
őstag

Hello!

Nekem ugyan csak egy 3000+-om (ugye 1800MHz Winchester) van de vízzel 9*280=2520MHz-en stabil (eddig legalábbis de csak 4-5 órát primeoltam, holnap rajta hagyom egész napra) ééés!! DFI alaplapom van hozzá! (DFI LP UT nf3 U-D). Sajna csak nf3 de nekem ez is elég :U .

Tudom alapból nem a legerősebb konfig de nagyon szeretném kipróbáli mit tudna egy ilyen iszonyat hűtővel! (saját kompi hűtést is tervezek a vapo ára miatt de sajna még parkolópályán van a projekt)

Minden esetre nagyon örülnék ha mehetnék tesztelni!

Természetesen ha nem én megyek a tesztnek akkor is örülök! Végre megtudom a ti véleményeteket is erről a hűtőről! :DD

Sok sikert hozzá!

szerk: helyesírás :B


[Szerkesztve]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#4) szicsu válasza rudi (#1) üzenetére


szicsu
őstag

Ha minden jól megy akkor lenne:
3400+ ( @2838 vízzel) os A64 és egy DFI Lanparty Nf3 Gb 2500
3200+ (@2800 levegővel) os A64 Msi Neo 2 Plat vagy Fatal1ty

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#5) LukE válasza rudi (#1) üzenetére


LukE
veterán

szerezzetek egy normalis(:D) kompit melle, hogy megis mit tudtak osszehozni a vapocsill-nel.
(ha nem lesz a cikkben masik kompival osszehasonlitas, azert tudni fogjuk a rangsort:)))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#6) tts válasza rudi (#1) üzenetére


tts
addikt

És miért nincs?

Mintha beszéltünk volna a dologról.

[Szerkesztve]

(#7) Loretto válasza tts (#6) üzenetére


Loretto
veterán

El lett fűrészelve :D

Amúgy csak amd jöhet szóba?

Soirée...

(#8) tts válasza Loretto (#7) üzenetére


tts
addikt

Mármint mi lett elfűrészelve?

(#9) Petya25


Petya25
addikt

Nekem a P4 630 3.0 > 4,2 tud levegővel, de ez még nem a vége... ;]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#10) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

2,8 D0 Prescott, léggel 275 Fsb-ig tudtam rávenni a windows indításra léghűtéssel.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#11) Zull


Zull
senior tag

ecet-et érdemes meglérezni, az ő 630-as p4-e 4.5-ön még bebootolt, egy gigabyte g-power pro-val. Szerintem azt lenne érdemes megnézni.

(#12) Thrawn válasza Zull (#11) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha kell a Venice-m (bár nem egy atomtuning példány E6) szívesen felviszem Nektek! Mellesleg kíváncsi is vagyok azt hiszem! Egy ilyen kompresszoros hűtő jó móka lehet, bár szerintem sosem lesz ilyenem. Szóval állok rendelkezésetekre.
bocs Zull az Új-ra akartam nyomni csak mellément...

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Esetleg kölcsönadhatom a procim, úgyse tom, hogy antituning darab-e, vagy sem. E3-as 3200+ Venice de 2400-on már behal:O Szal ki kéne próbálni:D Ha számít, kupaktalanítva is van ám:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) Petya25 válasza rudi (#1) üzenetére


Petya25
addikt

Na akkor mi lesz, hol a házigazda?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#15) zsiga667


zsiga667
addikt

Beáldozom én is a Venice-em a jó cél érdekében. Meg viszek 1-2 üveg sört is, kipróbáljuk mennyire gyorsan hűti be a kis Asetek. :D

(#16) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Persze gondolom úgysem engem fognátok választani de azért beajánlom magam :D :DDD
Na szal amit nyújtani tudnék: E6 os 3200+ 2.4GHz 100% primestabiul alapfeszen. Max feszen nemtom mitt vihet mert nem merem rábízni a nagy feszből adódó hőplusszt a ksi Zalman7000 Alcum-ra. De sztem elég jól megy a prockó. Melette vihetek egy MSI K8N SLI Platinum Editiont (300as ''fsb'' csont nálkül alapfeszen). Ja és van egy elég izmos tápom is: Tagan 480W U22 ''2Force''. Szal lehetne ezzel a rendszerrel mit kezdeni egy kompival sztem... ;)

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#17) rudi


rudi
nagyúr

A kompresszoros teszt célja valami nagy elérése, nem annak kikutatása, hogy kinek mennyit bír a procija, erre sajnos nincs időnk. Olyan ocuccokat várunk, amik biztosan jól tuningolhatóak.

Eddigi fejlemények:

TTS biztosít egy fain DFI alaplapot AMD A64 S939 platformhoz, Iintelekhez Asus P5WD2, referencia ATI CF alaplap van.

Processzorból end73 tud adni levegővel 9x318-at járó Winchester és 9x308-as Venicet, van a PH tesztben szereplő, ref hűtővel 2,5 GHz fölött járó X2 3800+, Viharhozó X2 4600+. Szóval AMD oldalon rendben vagyunk. Intelből Petya35 cucca esélyes.

Memóból and73 OCZ Platinu 600-at biztosít, DDR2-ből 675-ös Corsairünk van.

Ugyan 7800GTX SLI most éppen nincs nálunk, de láttam a polcon egy NV logós dobozt, amiből a csúcs Quadró hűtése kandikált kifelé :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) brasil válasza rudi (#17) üzenetére


brasil
senior tag

hát nekem van a 3200+. levegővel 2800mhzig megy sztem ez alkalmas akármire is:) akár lapot is tudok vinni (abit an8 fatl1ty sli, meg egy 7800gtx is akad.)tehát ha szereztek még egy vgat akkor állok elébe!:)

mit szólsz hozzzá?

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#19) westlake


westlake
félisten

hogy pedalozik mindenki, hogy az o cuccat tuningoljak..meses :C :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#20) Stekpanel válasza westlake (#19) üzenetére


Stekpanel
csendes tag

:D Akkor én is berobbanok az álomconfiggal: Soltek sl75frn2-l, AMD 2800+ Barton, 2x512 MB DDR400-as RAM ;] Egyáltalán rá lehet-e valahogy tenni Socket A-s foglalatra a VapoChillt, ráadásul úgy, hogy a foglalat mellett nincs lyuk a felfogató csavaroknak?

Ha Barbie olyan népszerű, miért kell pénzért venni hozzá barátokat?

(#21) Petya25


Petya25
addikt

Tegnap megvolt a teszt, több kevesebb sikerrel.
Szerda körül várható a cikk róla.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#22) rudi válasza Petya25 (#21) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem lesz szerdán cikk, mert a forgalmazó P4 eredményeket is akar. Ha tudsz jönni, szombaton ismét tesztelhetünk, addigra hoznak LGA775-ös fejet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) WilktorD


WilktorD
tag

van:mobil barton 2500mhz@1.725v,2600mhz@1.85v,léghűtéssel..

(#24) Overlocker válasza WilktorD (#23) üzenetére


Overlocker
veterán

ezt érdemes lenne fiúk! :DD

(#25) Overlocker válasza rudi (#22) üzenetére


Overlocker
veterán

- hány fokra bírt hűteni a gyári vapochill?

(#26) Achill3uS válasza Overlocker (#24) üzenetére


Achill3uS
veterán

2,1v-ig kaphat nyugodtan kompival :)) fincsi lenne..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27) Overlocker válasza Achill3uS (#26) üzenetére


Overlocker
veterán

jaja, talán meglenne a 3GHz ;]

(#28) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nekem van egy P1 166MHz-es procim.....mindig is kiváncsi voltam mekkora a benne szunnyadó vadállat :D
Mehet?
:DD :D :DD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#29) Petya25 válasza Achill3uS (#26) üzenetére


Petya25
addikt

A 3000+ Venice -16 fok volt.
A rendszer ~50 fokot tud minuszban. ;]

Rudi: szombatot még nem tudom, de ha megyek viszem a lapot is.mert nem anyira jött be az az Asus. Mikor lenne a teszt?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#30) Finwe válasza rudi (#22) üzenetére


Finwe
őstag

:O Pedig már számoltam a napokat! (mintha olyan messze lenne :D )

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#31) Finwe válasza rudi (#22) üzenetére


Finwe
őstag

na úgy tudtam, teljesen belassult a netem, bocsi :U

[Szerkesztve]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#32) anulu


anulu
félisten

izééé, a 3000+ Winch-em léggel 9x280-at megy @ 1,475V. szerintem alkalmas lenne egy tesztre :) meg vinnék néhány sört is :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) Geli válasza rudi (#1) üzenetére


Geli
senior tag

huh,nem tudom hogy bevállaljam-e,meg hogy mennyire kéne nektek egy p4 2,4@3,7 (fagyos) léggel ?!:):DDD abit ic7 308fsb,kompival szerintem 4se elérhetetlen...65-70%os tuning...halálozás esetén van kártérítés? :DD :C

(#34) Achill3uS válasza Petya25 (#29) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez over-nek ment, de köszi :D
végülis több mint elég, de sajna ez nem képes -100-on tartani procit :O:DDD

anulu: vagy sokat :))

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#35) anulu válasza Achill3uS (#34) üzenetére


anulu
félisten

akár! jópár sört megérne nekem a dolog :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) rudi válasza Petya25 (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Éppen ezt akartam kérni (mármint az alaplapot), mert az Asus cuccokat elvitték leltározni.
Nekem a szombat egész nap megfelel, de jó a teljes vasárnap és a péntek délután is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) rudi válasza anulu (#32) üzenetére


rudi
nagyúr

end73 cuccához képest karcsú a procid (9x308 levegővel), és AMD-t már nem akarok tesztelni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#38) westlake válasza Achill3uS (#34) üzenetére


westlake
félisten

erdekesen nezne ki egy ekkora meretu kompi, ami -100 fokot csinal ;)

Play nice!

(#39) westlake válasza rudi (#36) üzenetére


westlake
félisten

ete rudi... nitros hutest miert nem akarsz csinalni?
en nagyon szivesen hozok hozza nitrot ;)

Play nice!

(#40) Thrawn válasza westlake (#39) üzenetére


Thrawn
félisten

'hogy pedalozik mindenki, hogy az o cuccat tuningoljak..meses'
Idéztem! ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41) westlake válasza Thrawn (#40) üzenetére


westlake
félisten

szerintem ez egy jo hozzaszolas volt.. nem hiszem, hogy a folyekony nitrogen az tuningolasra szant dolog lenne.. az egy lehetseges eszkoz a tuninghoz, nem pedig maga az a dolog, amit tuningolnak :U :P
baaar.. lehet, hogy utana meg ott vernem a mellem, hogy ''nezzetek.. azt ott az en folyekony nitrogenemmel ertek el'' :DDD

[Szerkesztve]

Play nice!

(#42) Thrawn válasza westlake (#41) üzenetére


Thrawn
félisten

'ete rudi...'
Ezt is!
:))
Télleg! Mit jelent? :U

kópirájt westlake :DDD

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43) westlake válasza Thrawn (#42) üzenetére


westlake
félisten

a fszert ugyanaz az avatarotok :D
orulj neki hogy veletlenul nem teged rudiztalak le..
az helyesen ''te rudi'' akart lenni ;)

Play nice!

(#44) Petya25 válasza rudi (#36) üzenetére


Petya25
addikt

Próbálj azért még egy P4-et szerezni, a péntek is jó lehet, előtte még hívlak.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#45) rudi válasza Petya25 (#44) üzenetére


rudi
nagyúr

OK Jó lenne, ha csütörötk este meg tudnánk beszélni, hogy akkor melyik nap és mikor legyen a tesztelés.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#46) rudi válasza westlake (#39) üzenetére


rudi
nagyúr

Eztetet, még jól megbeszéljük. End73-nak van egy rakás olcsó, de baromira húzható P4 cerkája, meg most készíttet csövet is, szóval anyag az lenne :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#47) anulu válasza rudi (#37) üzenetére


anulu
félisten

ahhoz képest valóban nem sok :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#48) Ati007


Ati007
őstag

én is beszállnék egy 660assal , most nekem vizel viszi a 300fsb-t de szerintem megy ez feljebb is! :DDD

(#49) rudi válasza Ati007 (#48) üzenetére


rudi
nagyúr

No, ez érdekes lehet! Az időpont (most hétvége) és a helyszín (XIII. ker.) megfelel?
Könnyen lehet, hogy akkor éppen nem lesz alaplapunk (amúgy pont olyan mint a Tiéd), jó lenne ha azt is el tudnád hozni. Memóból DDR2 800-as Kingmaxunk van.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#50) Ati007 válasza rudi (#49) üzenetére


Ati007
őstag

én este 10re megyek dolgozni de délután vagy délelött ráérnék.
Megmondom öszintén procit viszem szivesen de a gépet nem szivesen bontanám meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.