Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bikerman


Bikerman
aktív tag

Na, erre lennék kíváncsi, mert tegnap a VIVA-n ment valami ''Virítom!'' mittoménmi és tudtam mi a megfejtés, de mégsem hívtam fel őket.
Tehát a lényeg: Érdemes-e ilyet csinálni? Ti már kipróbáltátok.

Ui.: A tv-s vásárlásokról sztem ne is beszéljünk...:U

ragazzi della curva...

(#2) szucsi


szucsi
őstag

hent;]

(#3) aDM|RaL^ válasza Bikerman (#1) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

naneeeeee...

szvsz lehúzás az egész:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#4) Bikerman válasza aDM|RaL^ (#3) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Szerintem is, de azért 2 000 000 jól jött volna!:DDD

ragazzi della curva...

(#5) WillChi válasza Bikerman (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

- Kicsit lehúzás-szagúak ezek a TV-s játékok. Általában 240+ÁFA a telcsidíj, és gondolom elég sokan telefonálnak be hozzá, hogy visszajöjjön a nyeremény.

- A vásárlásoknál látszólag (jobbára) gagyi termékeket forgalmaznak elég magas áron. Akik 'hozzá vannak nőve' a TV-hez úgyis megveszik. :(

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#6) Bikerman válasza WillChi (#5) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Az elsőben van igazság, de a Retekklubbon viszont visszahívnak. (Lehet, hogy miután felhívtad őket.);]

[Szerkesztve]

ragazzi della curva...

(#7) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Engem egyik tv-s vásárlás, meg egyik tv-s játék sem fogott meg. Vígjátéknak tartom.
A reklámok sincsenek rám hatással. Nem iszok sem gössert, sem kaisert, sem stellat, csak azért mert az van a tv-ben. Borsodit iszok, de azt sem a reklámok miatt, ha jól emlékszem nem is reklámozták anno, mikor elkezdtem inni. A vicces, humoros reklámokat szeretem, de azokat a termékeket sem vásárolom meg.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#8) WillChi válasza Bikerman (#6) üzenetére


WillChi
senior tag

Lehet, hogy visszahívnak, de itt nem percdíjról, hanem egyszeri hívásdíjról beszélek. :D

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#9) Bikerman válasza Thulcandra (#7) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Nyugi, engem sem fognak meg a reklámok, ezért nézem többször az HBO-t.

ragazzi della curva...

(#10) Apophis válasza Bikerman (#6) üzenetére


Apophis
őstag

Jah, visszahívnak, jó sokba fáj ám nekik. Betelefonálnak többtízezren, aztán egy ''szerencsés'' kap nettó (!) 20k magyar forintot (a jackpot bruttó volt, aztán mikor a nyertesnek csak a fele jutott, a többit levonták, kénytelen-kelletlen nettóra váltottak..). Közjegyzőnek nyoma sincs. A játékok mindegyike úgy manipulálható, ahogy a vezetőség akarja. Tényleg érdemes. A régi műsorra emlékeztet, ahol a játékosnak a telefonjával kellett irányítani a jó öreg Mario-t, aki valamiből kifolyólag mindíg lezuhant, teljesen váratlanul. Közjegyző ott se volt...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#11) WillChi válasza Thulcandra (#7) üzenetére


WillChi
senior tag

Én meg Stellát és Budweisert iszok (havi 1-2 üveggel), mert az a két sör ízlik. Ja, és nem a reklámok miatt (sokat kipróbáltam). :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#12) Bikerman


Bikerman
aktív tag

UP!

ragazzi della curva...

(#13) Bikerman


Bikerman
aktív tag

Na nekem ez a hab a tortán: Az emberek beveszik, hogy egy ilyen autótisztító az 11.980 Ft,- és utána kap hozá öt-hat ajándékot! Emberek! Ne legyünk már ennyire gügyék! Az ''ajándékkal'' együtt 11.980,- Ft!!!:Y Jaj, istenem, de súlyosak azok az emberek akik ezt kitalálták. Huhh...

ragazzi della curva...

(#14) Thulcandra válasza Bikerman (#13) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ki a faszt érdekel ? Akit le lehet húzni azt lekell húzni. ezvan. valamiből meg kell élni.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#15) ladybug válasza Bikerman (#13) üzenetére


ladybug
őstag

Tudod hány ember van, aki bedől ennek?
És nézd meg mikor vannak ezek a műsorok! Naná, hogy délelőtt, amikor a kisnyugdíjas nézi a tv-t! Szegények, őket lehet a legkönnyebben becsapni!:(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16) ArGab


ArGab
őstag

Ezek nagy kamuk, nehogy ilyenre költs. Valami rém egyszerű megfejtést kell adni, van hogy csak röhöghetnéke van tőle az embernek. Aztán teszik az agyukat, hogy senki sem hívja őket, miközben 2* befolyik a nyeremény, és közben bekapcsolnak pár tuti rossz megfejtőt/statisztát.
Apropó nyeremény: írják szépen a millákat, aztán ha végignézed, akkor ezt ilyen 1:100-1:1000 közötti eséllyel nyerheted meg, mivel csak fix pártízezret kapsz meg, a többi meg a ''szerencse'' dolga. Bár egy számítógépes grafikából kiválasztani pár ikonocskát - hát... no comment.

(#17) Bikerman válasza ArGab (#16) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Hát én nem is gondoltam ilyenbe beleölni a pénzem...:o

ragazzi della curva...

(#18) faster válasza Bikerman (#17) üzenetére


faster
nagyúr

Akkor miről szól ez a topik?
Utáljuk közösen a tévéket?

(#19) TéKrys válasza ArGab (#16) üzenetére


TéKrys
senior tag

''Bár egy számítógépes grafikából kiválasztani pár ikonocskát - hát... no comment'' ez itt a lényeg. Ki garantálja hogy nem az általam választott ikon alatt van a keresett ábra. Úgy csal a gép ahogy akar. Arról nem is beszélve hogy tuti hogy csak statiszták játszanak élőben. De úgy néz ki meg lehet belőle élni, mert majd minden csatornán megy már ilyen játék.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#20) Bikerman válasza faster (#18) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Csak arra voltam kívánsi, hogy ti kipróbáltátok-e ezt, mert akkor én is kipróbáltam volna. (Persze, ha nem csalás)

ragazzi della curva...

(#21) Bikerman válasza TéKrys (#19) üzenetére


Bikerman
aktív tag

És az idegesítő dumájukért havonta ha nem 300.000 Ft,- Ft-ot kapnak, ha nem többet. Hihetetlen.

ragazzi della curva...

(#22) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Szerintem meg apám dolgozott olyan helyen ahonnan 3studibol ment 3 játék és mi tudjuk hogyan mennek a TV-s nyerős dolgok. anyiit mondok nicns igazi nyertes.
a vásárlással pedig nincs semmi baj. minden cuccra van visszavásálási gara, és személyesebn is megveheted a cuccot. ha szar visszaviszed és kész.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#23) Dilikutya válasza Bikerman (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én ha ilyen gyenge TV-kben látok valami gyenge játékot, rendszerint tudom a választ, mert ugye ezek a kérdések úgy vannak feltéve, és olyanok, hogy tudja az ember. Agytevékenységet csak igazán minimális szinten igényelnek, az is jobbára vegetatív idegrendszeri működés :P
A műsorvezető már önmagában hihetetlenül irritál. Elvből nem telefonálok be, rajtam ha elkerülhető, akkor ne gazdagodjon senki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) TéKrys válasza TexT-BoY (#22) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ez nem teljesen igaz. Mert van igazi nyertes. Méghozzá ŐK (tévécsatorna). :DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#25) Apophis


Apophis
őstag

Én egyet próbáltam ki régebben, asszem Bp TV-n volt automatizált kvízjáték, 10 kérdésenként lehetett startolni, de nyertem is :D. Meg volt még nyilazós és tengeralattjárós is... Azok aranyosak voltak, nem is volt drága.
Ezek a maiak viszont kész játszóház. Legjobb retekclubbon, van beugrókérdés, de valami hihetetlen bárgyú. És mindíg az első szám a jó. De valamiért csinálják, hozza a hasznot, magyarul VAN ember (?), aki a rossz választ adja. Hihhhetetlen. És az összes hasonló játék összes módozata manipulálható, egyetlen ellenőrizhető sincs közöttük. Néha a vidám játékos 4500, meg hasonló nevetséges összeggel távozik, miközben gondolom eltelefonált 10k-t, és ugyanennyit raknak zsebre az adó bárói kb. minden 3 másodpercben. DE! senki ne távozzék üres kézzel, van tárgynyeremény, sponzorok nevetséges kacatjai, lehet válogatni hogy családi puzzle-t vagy feliratos bögrét kérsz, amit egy hívás áráért megkapsz bármely sarki üzletben. Nyugdíjasok panaszkodnak, hogy nincs lé, a munkanélküliek meg, hogy nincs meló, de kb. a tárcsázók 95%-át ezek a csoportok teszik ki, hallani a beszédstílusukon. Erre van pénz, gratulálok.:(

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#26) TéKrys


TéKrys
senior tag

Szinte már irritál a betelefonálók szerencsétlenkedése, és ostobasága.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#27) TexT-BoY válasza Apophis (#25) üzenetére


TexT-BoY
addikt

igen amikor nyertél az gyakorlatilag azon mulott hogy apámnak milyen kedvevan és kire fog bökni a beküldők közül...
Nincs semmi csalás avgy akármi... Egyszerüen mindig az akkor épp ügyeleters bök ki magának egy nevet és ennyi.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#28) Apophis válasza TexT-BoY (#27) üzenetére


Apophis
őstag

Hmm, nem hiszem, 10 kérdés, időt méri, aki mindet tudja és leggyorsabb, nyer. Csalni annyit lehet, hogy mindíg van egy nálad gyorsabb ''ember'' (számítógép...), ami nem hagyja hogy vidd a jackpotot. :DDD

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#29) concret_hp


concret_hp
addikt

szvsz átb@szás mind2.
1 dologra viszont nagyon jó: gyakorlatilag aprópénzért tudnak műsort ''gyártani'' (tv-s viszonylatban aprópénzért). az ugyanis elég gáz lenne ha 1-1 nagyobb tv-n nem lenne adás napi 2-3 órában v ilyesmi :DDD
mondjuk én roppant egyszerűen megoldom: nme nézk tv-t :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#30) Lord Zero válasza Bikerman (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

ebben a topicban 1 dolog tetszik: a címe
végre vki jól ragozta az igét :)

nem, mindegy

(#31) Damage válasza Bikerman (#1) üzenetére


Damage
senior tag

Tudtad a választ? Ügyes vagy! :C
Most gondolkozz el azon, hogy szerinted miért olyan kérdéseket tesznek fel, amire 100 emberből 99 tudja a választ? Megvan? Akkor most azon, hogy az emeltdíjas telefonszámok esetében a telefonköltség egy része hova vándorol...
Inkább tévedj be egy ''bűnbarlangba'', ott is több esélyed van a nyerésre....
TV Shop: Nem is tudom, hogy ki mondta......vannak olyan termékek, amiket reklámozni se nagyon kell, mert annyira viszik. És vannak azok a termékek, amik a ''polconhagyom az árcédulával'' módszerrel eladhatatlanok. Ez utóbbiakat próbálják meg a TV-n keresztül ''online ügynökösködéssel'' eladni, mert így talán van némi esély rá, hogy pár darabtól megszabadulnak. Én abban a pillanatban kapcsolok tovább, ahogy meglátok egy ilyet....(néha poénból nézem 1-2 percen át, vicces ahogy a nézőtömeg (statiszták) felhördül: ''woooooow, dejóóóóóó, aztaaaaaaa''. Aki ilyen helyekről vásárol (vagy esetleg megfordul a fejében a vásárlás gondolata) arról azt gondolom, hogy....

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.