Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Uncharted Topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-07 15:40:47

LOGOUT.hu

Uncharted

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) Vladi válasza james001 (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én most játszom az 1.-t. A 2. is megvan már, de azt meg haverom tolja a gépen néha néha. :D
Amúgy elég hangulatos játék, bár mint kalandjáték elég gyenge. Úgy értem régebben kalandjáték címén ennél azért merészebb sztorikkal is találkoztam. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) heihachi


heihachi
addikt

Én is épp most tolom az első részt. Nagyon jó játék, de nekem ez az egyszemélyes hadsereg jellegű megoldás ez nem jön be. Én több mászkálós-felfedezős-fejtörős részre számítottam. Gyakorlatilag ezek az igazi "kalandzós" részek csak azért vannak benne, hogy átjussak a következő helyszínre, ahol ismét ki kell nyírni 10-14 embert egyedül.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) james001 válasza Vladi (#2) üzenetére


james001
veterán

Na ja a sztori tényleg kicsit meredek,az 1 vége fele pl azok a zombik sztem nem illenek bele...A Tomb Raider-nek sokkal jobb sztorija volt de nála is csak a régi ps1-es részeknél.

Nekem leginkább a látványvilág jön be,az 1-ben a dzsungel nagyon szépen ki van dolgozva,a 2-ben a havas hegyek nagyon klafák.Maga a pörgős akció-lövöldözés is szerintem jó benne bár az igaz hogy kevesebb kellett volna bele.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) mad1 válasza james001 (#4) üzenetére


mad1
veterán

Csatlakoznek,szoval az elso resz nallam 7es pont a masodik 9.
Merfoldkovel igenyesebb-jobb-valtozatosabb lett a masodik resz,ami nallam a top5 be is kerult. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) james001 válasza mad1 (#5) üzenetére


james001
veterán

A második rész tényleg sokkal jobb lett mint az 1,de ahogy nézegettem a 3-ból kiadott pár videót,az lehet leveri a trónról a 2-őt :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) jookomak


jookomak
őstag

Hát nem tudom, nekem az első rész volt a legelső ps3 játékom, így elég mély benyomást tett rám. Bátorkodom kijelenteni, hogy jobban tetszett, mint a 2.

(#8) james001


james001
veterán

A napokban észrevettem egy érdekességet a 2-ben: amikor a 25-dik fejezetben kb. a vége fele egy nagy csarnokban lelőttünk mindenkit egyszercsak befagy a játék és ezt mindegyik nehézségi fokozaton eljátssza... Ti nálatok volt ilyen jelenség? Mert a cd hibája biztos nem lehet,karctalan gyönyörű az egész :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) mad1 válasza james001 (#8) üzenetére


mad1
veterán

Nallam sosem fagyott,igaz meg csak 3 honapos a gepem.

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) james001 válasza mad1 (#9) üzenetére


james001
veterán

A gép se lehet hibás,minden más játékot visz rendesen. Na mindegy nem nagy cucc de azért furcsa...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) james001


james001
veterán

Látom pörög a topik :D
Biztos mindenki a PSP2-vel van elfoglalva,mivel arra is lesz Uncharted :))
Nem tudjátok hogy a 3-dik rész lesz-e rá vagy esetleg egy külön rész?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12) Vladi válasza james001 (#8) üzenetére


Vladi
nagyúr

:K
Igen, havernek kifagyott. De újraindítás, töltés és megy.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) james001 válasza Vladi (#12) üzenetére


james001
veterán

Na akkor úgy látszik csak néhány "példánynál" csinálja ezt...
A játék platinum kiadású egyébként?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) Vladi válasza james001 (#13) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem sima kiadás, nincs rajta platinum vagy valami.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) james001 válasza Vladi (#14) üzenetére


james001
veterán

Hát akkor nem tudom mert nekem platinum kiadású és ha a tiéd is az lenne akkor valszeg csak ezeknél a "fajtáknál" játssza el ezt.
De akkor nem ez a gond.
Biztos néhány megsérült miután lekerült a futószalagról ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) Vladi válasza james001 (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr

Milyen firmware? Már az új? Nekem asszem frissített. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) james001 válasza Vladi (#16) üzenetére


james001
veterán

Igen az új.
Annyira azért nem foglalkoztat csak azért ez eléggé frusztráló hogy van néhány ilyen lemez ami csak így befagy... Enyje Naughty Dog. :N

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18) james001


james001
veterán

Látom nincs nagy pörgés a topikban :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) Vladi válasza james001 (#18) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem egy komplikált játék. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#20) james001 válasza Vladi (#19) üzenetére


james001
veterán

Hát ez igaz :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ez az egyik játék ami miatt elgondolkoznék a konzol vásárláson (a második részre gondolok)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#22) james001 válasza GegeWarrior (#21) üzenetére


james001
veterán

Ha úgy gondolod hogy amikor megveszed a ps-t a 2-dikat próbálod ki először,inkább sztem az 1. részt játszd végig és csak utána a 2-őt. :K
Bár az is igaz hogy a 2 jobb mint az 1 de ha számít nálad a sztori akkor sorrendben játszd :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#23) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Multizni szoktatok ?

- Gran Turismo 5 -

(#24) james001 válasza N0RB3RT (#23) üzenetére


james001
veterán

Megírom az őszintét én még nem multiztam a 2-ben de én minden multis játéknál igy vagyok hogy ismeretlenek ellen eleve nem szeretek.
De mint írtam az 1. hsz-ben hogy itt megbeszéljük mikor és akkor megyek :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25) Vladi


Vladi
nagyúr

Na végigvittem az első részt. :DD
Kicsit csalódás azért. elég rövid. A második nem hosszabb?
Meg kicsit kevés a kaland rész. Inkább ilyen szép, hangulatos, jó zenés lövöldözős. :U
Az utolsó boss fight meg elég gagyi. Inkább idegesítő. :O
Ráadásul most van időm játszani, erre kiderül, hogy 2 perc van hátra. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) heihachi válasza Vladi (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Én a 15. chapternél járok, de kurvára unom a lövöldözést, és már nagyon várom a végét. Csalódás számomra ez a játék. Jó, ez nem a játék hibája, csak én nem erre számítottam. Egy kalandozós-felfedezős játékot vártam és kaptam egy bugyuta lövöldözést, ahol az atlétás ellenfélbe AK-val 3-4 kell még easy fokozaton is (hacsak fejbe nem küldöm), meg még 3-4, merthogy elhajolnak a golyók elől. Miből van ezeknek a bőre? Az a gond, hogy ebből a lövölde stílusból ennél sokkal jobbak is vannak.

A második részben is ugyanez a felfedezés/lövöldözés arány?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27) Vladi válasza heihachi (#26) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen, kb ez az arány. sőt talán akciódúsabb is. Annyi, hogy sokkal változatosabb a helyszínek. Itt volt vagy 3, ott lesz vagy 7-8. :D
Hol jársz?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) heihachi válasza Vladi (#27) üzenetére


heihachi
addikt

SPOILER ON
Kiderült, hogy Sully életben van, utána lementem a katakombákba, most meg kijöttem.
SPOILER OFF

De amúgy ennek a Nathan Drakenek a stílusa, meg a kémia közte és Elena között az valami szenzációs. Sokat ad a játékhoz nagyon. De hogy ezt filmen hogy fogják megoldani (ha jól tudom készül a film), hát vannak kétségeim :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) james001 válasza heihachi (#28) üzenetére


james001
veterán

A filmre én is kíváncsi leszek,csak kérdés mikor lesz kész...
Meg ez igaz hogy sok a lövöldözés és már uncsi egy idő után de sztem az 1-ben valamivel kevesebbet kell ólmot osztani mint a 2-ben,de a 2 mégis jobban átjön :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#30) heihachi válasza james001 (#29) üzenetére


heihachi
addikt

De nem is az a baj, hogy lövöldözni kell, inkább az, hogy egyszerre kurva sok ellenfél jön, és egy szál pólóban is úgy bírják az ólmot, hogy az kész csoda. Kicsit kevésbé lennének golyóállók, meg fele ennyi jönne egyszerre, akkor már jó lenne nekem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31) nike_


nike_
addikt

az 1-et és a 2-t is végigvittem, mind2-t 2-szer (trophy-k stb. miatt). jó játék szerintem. már várom a 3-at.

(#32) Vladi válasza heihachi (#30) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azért ebből a szempontból a 2. már reálisabb, mert ott ilyen vaskos golyóállóval jönnek az ellenek.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33) james001 válasza Vladi (#32) üzenetére


james001
veterán

Hát igen ott a shotgun-os csávókba bele kell ereszteni pár száz golyót hogy megdögöljenek,a minigun-os fickókról nem is beszélve...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34) heihachi válasza james001 (#33) üzenetére


heihachi
addikt

Akkor marad a jó öreg headshot :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35) james001 válasza heihachi (#34) üzenetére


james001
veterán

Hát igen

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36) james001


james001
veterán

Amint látom nem írnak már egy ideje... :(
A macskás kép miatt lenne? :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#37) heihachi válasza james001 (#36) üzenetére


heihachi
addikt

Azóta is pont ugyanott járok, eszembe nem jutott elővenni a játékot. Szerintem már végig sem fogom tolni, nem visz rá a lélek, hogy végig szenvedjem ezt a sok lövöldözést.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38) james001 válasza heihachi (#37) üzenetére


james001
veterán

Pedig a sztori és látvány miatt érdemes. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39) james001


james001
veterán

Jól behalt ez a topik :( Megpróbálom hamvaiból feltámasztani! :D
Van aki tolja mostanság a 2 multiját? Egy trófea miatt vki segíthetne,mégpedig a co-op trófea kéne.
És ha minden igaz akkor mostmár mindenki számára elérhető az U3 multis betája,aki esetleg nyomja azzal is,szóljon és csaphatnánk egy party-t :)
Na de az Uncharted 3 Collector's kiadása nem semmi! Reméljük kapható lesz M.O.-on :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40) nokia párti válasza james001 (#39) üzenetére


nokia párti
őstag

Én benne lennék a 3 multiban, bár nagyon-nagyon kezdő vagyok benne. Mindenki lelő. :DDD Nehéz kormányról visszaszokni a joy-ra.

(#41) james001 válasza nokia párti (#40) üzenetére


james001
veterán

Ha játszottál az 1-el ill. 2-vel akkor azért valamennyire benned van már mit-hogy. Ha nem akkor gyakorolj pl. co-op arena-ban vagy co-op adventure-ben.
Meg jobb is hisz van más játék is nem csak a GT5 meg a Tekken 6 :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42) nokia párti válasza james001 (#41) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát ez a játék egyszerűen tényleg mesteri, nem találok rá szavakat komolyan, és ez csak egy kis demó verzió. Nagyon várom a 3. részt, addig is jöhet holnap a 2. :C
Nem is tudom mi lenne a Sony-val a Naughty Dog nélkül, ezek a srácok tényleg tudnak, gondoljunk csak még a Crash Bandicoot szériára is psx-re. Az se volt semmi. :)

(#43) james001 válasza nokia párti (#42) üzenetére


james001
veterán

Hát igen tudnak a srácok.
Én a collector's kiadást mindenképp beszerzem majd,főleg a gyűrűs nyaklánc miatt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44) nokia párti


nokia párti
őstag

Na én is megvettem az Uncharted2-t 7kért vadi újonnan (Platinum), szerintem megérte legalábbis nekem. :D Ez a játék tényleg nagyon lenyűgöző, nem találok rá szavakat, azt hiszem a GT5-t most egy kicsit leteszem. :) Remélem sikerül kivinnem platinára, elkezdtem normal-on is meg hard-on is, már a hard-on is valami rohadt nehéz, akkor mi lesz az az fölötti szinten. :D
Nem is értem, hogy lehett hallott ez a topik. :(

Szerk: Amúgy hány fejezetből áll a játék?

[ Szerkesztve ]

(#45) james001 válasza nokia párti (#44) üzenetére


james001
veterán

Azért platinára eléggé nehéz...plusz a dlc-s trófeákat is meg kell szerezni,de ugye azt meg kell venni külön,én ezért tettem le a platináról...
Crushing-on kapsz kb. két-három lövést és megdöglesz szóval az eléggé k*rvára nehéz :D
Úgy látszik itt a ph!-n meg nem nagyon tolják vele :( Hátha a 3 megjelenése után felkapott lesz :D
26 fejezetből áll.
Ja és ha most normal-on tolod készülj fel hogy a főmukit a végén eléggé nehéz lesz kinyírni,őt még very easy-n is nehéz :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#46) nokia párti válasza james001 (#45) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez azért érdekes, mert van olyan ismerősöm a psn-en, akinek 73%, és nincsenek meg neki a dlc-s szarságok, de a platinum trófea meg megvan neki, akkor most, hogy is van ez? :F

(#47) james001 válasza nokia párti (#46) üzenetére


james001
veterán

Hát sztem csak úgy lehet ha még azelőtt platinázta ki mielőtt megjelentek a dlc-k. Ha nem akkor ez kész rejtély :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#48) blazsey2 válasza nokia párti (#46) üzenetére


blazsey2
senior tag

Egyetlen játékhoz sem kell a dlc,ahoz hogy kiplatinázd.
A dlc-k csak extra dolgok.

PSN ID:blazseydr

(#49) vhunor válasza nokia párti (#44) üzenetére


vhunor
őstag

Tolták itt sokan, csak tavaly :) . Kétségkívül a PS3 egyik legjobb címe. Főleg nagy képernyőn, jó hanggal tényleg kalandfilm élményt ad. 7k-t is bőven megér, de zavvi-ról volt igazán best buy 4,5k-ért :).

(#50) nokia párti válasza blazsey2 (#48) üzenetére


nokia párti
őstag

Na mondtam én, Blazsey kolléga, már észre is vette, hogy rá gondoltam, szóval James vidd csak ki platinára, mint ahogy én is azt fogom tenni. :) Csak ettől a nagyon nehéz szintől félek, tényleg 2-3 golyó azt bye-bye.

Vhunor: Abban reménykedek nagyon, hogy majd 3. rész megjelenésével feltámad ez a topik is. :K Grafika az meg tényleg csodaszép, kb GT5 szinten van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Uncharted Topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.