Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Uj vinyo, win xp boot hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all
a helyzet a következő:
van uj vinyom, és átraktam arra az oprendszer particiomat(pq magic particio másolás,tükrözés)
de az oprendszer nem indul, eljut odáig hogy kék háterü képernyő,kis win xp logo, de az üdvözöljük és bejelentkező képernyöig már nem jut el, itt leáll!
valakinek valami ötlet?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) Sárpac válasza TitiRii (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

winxp újratelepítés(ha jól tudom ezt az oprendszert nem lehet copyzni):)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3) TitiRii válasza Sárpac (#2) üzenetére


TitiRii
senior tag

pedig lehet
suliban ghostultuk, és onann raktuk mindig vissza és ott ment :(

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#4) Sárpac válasza TitiRii (#3) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ja de ua konfigra nem???(Arra lehet)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5) TitiRii


TitiRii
senior tag

de itt is ugyan az a konfig!!
mivel elötte beraktam az uj vinyot igy azt is ismeri
de sztem ez nem számít. suliban is amire telepitetük az fix vinyo a gépben,(maxtor 30gbsek)
de a ghostokat mindenféle más vinyora raktuk és onan mentek

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#6) xcbiker válasza TitiRii (#5) üzenetére


xcbiker
addikt

és Xp volt azokon is?

ha leszeded egy fájlba a ghostal egy adott winyóról egy másfajta vinyóra és utána vissza ghostolod az eredetire akkor menni fog.

Viszont ha leghostolod egy winyóról egy fájlba és egy másféle winyóra akkor szívás.

Én is sokat szoptam vele.

szerintem az xp nem tolerája azt hogy egyszer a Rendszerpartívió egy pl seagate-n volt, után a meg egy másfajta seagate-n vagy maxtoron.

bár egyszer összehoztam hogy a másik winyó is bebootolt. szarakodtam vele egy ideig és sikerült.

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#7) xcbiker


xcbiker
addikt

jav: Viszont ha leghostolod egy winyóról egy fájlba és egy másféle winyóra rakod vissza, akkor szívás.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8) TitiRii


TitiRii
senior tag

most direkt teszitek az iq harcos kategoriát?:D
szted miért irtam :hogy de megy?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#9) TitiRii válasza xcbiker (#7) üzenetére


TitiRii
senior tag

suliban pedig gond nélkül ment hogy ugyan abban a konfigban más vinyorol bootolt.
és itt is bebootolvégül is
hizs már a high res képernyö jön be, az ahol be kell jelentkezni, de nem jut el odáig,hanem meg áll az üdvözlö képernyö elött

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#10) TitiRii


TitiRii
senior tag

naa valaki ,nem akarok ujra instalni, az marha sok idő(beálitgatni mindent meg ilyenek)
és még ma szeretném hazsnálni is a gépem! :D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#11) TitiRii


TitiRii
senior tag

ha feltelepitek egy uj oprendszert
ésaztán egy másik gépben felülirom a régi oprendszerrel?(szal hogy nem arrol van bootolva csak bent van mitn vinyo a régi meg az uj is)
akkor mi van?:)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#12) HajtiPajti


HajtiPajti
csendes tag

Én is csak megerősíteni tudom, hogy az XP más vinyóra ghostolva ugyanúgy viselkedik. Nálunk heti 2-3 vinyó megy a kukába (vissza a forgalmazóhoz), úgyhogy az XP ghostolása mindennapi esemény nálunk. Mellesleg különböző konfigok között is sikerült már az XP-t mozgatnom, bár én ezt inkább máknak tartom.

-HáPé

(#13) TitiRii


TitiRii
senior tag

ok
akkor már csak a megoldás érdekel
nekem most itthon miért nem müködik?!
akármit sinálok megáll a bejelentkező képernyönél(az üdvözöljük felirat elötti pá mpig látható kicsi vin xp logonál.szal nem a nagy fekete háterűnél ahol a kék bizbasz futkározik alatta)
már nagyon ideges vagyok mert kéne a gép és képtelen vagyok üzemre birni
ha átmásolom,felülirom,tükrözöm mindig ugyan ott áll meg!!

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Uj vinyo, win xp boot hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.