Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Tvtunert keresek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Szeretnék venni használt TV tuner kártyát. Elvárások: TXT adás vétele, videodigitalizálási lehetőség legyen (minél nagyobb felbontással, annál jobb). Tudjom Mpeg2-be tömöríteni, sztereo legyen (ha lehet). Ha van távirányítója, a piros pont. :o KWorld, és Pinneacle előnyben, de más is számításba jöhet. Ja, a legfontosabb: Ne legyen túl drága! (5-6e Ft körül)

Tessék, csak tessék! Igen, ott hátul az a kék ruhás hölgy...

I don't fit in. I fit out.

(#2) Bagoly válasza simonzé (#1) üzenetére


Bagoly
senior tag

Azért a Pinnacle 5-6000-ért nagyon merész. Kworld talán reális azért az árért. A sztereósághoz egy kis adalék: nem tudom nálad honnan jön a jel (nálam UPC), de nagyon nem szokás a kábeltvseknél sztereóban adni a műsort. Persze lehet, hogy az HBO-n azt látod: ....a következő műsorunkat dolby digitalban sugározzuk......, de csak nézd neg a csatorna-kiosztáson amit a szolgáltató oldalán találsz, minden mono :(((

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#3) simonzé válasza Bagoly (#2) üzenetére


simonzé
addikt

Na, az én egyszerű életemben az a szép, hogy már nem UPC-s vagyok. Hála Istennek nálunk van alternatív szolgáltató.
Azért thx - módosítok, a sztereóság már nem is annyira fontos. Látod, lehet velem tárgyalni... :)

I don't fit in. I fit out.

(#4) Bagoly válasza simonzé (#3) üzenetére


Bagoly
senior tag

Van sima PCTV-m. (Pinnacle) Lehet hogy eladom, de nem ennyiért. kb. három hónapos, semmi baja. Ha érdekel írj levelet.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Tvtunert keresek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.