Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total commander regisztráció (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22) Szali


Szali
tag

Sinais közlegény, ahelyett hogy itt szivatja szegény civileket, inkább arra feleljen, hogy mi a rákér' nem megy múlt hét óta a Total Commenderem? Egyik nap még oké, a másik nap meg hiába nyomkodom, meg mondom neki, hogy : ''Indújjá' mán', te!! - de nem indul...

Ez a 6.03-as verzió volt, ''vásárolt'' kulcssal, de letöröltem, miután így jártam vele. Leszedtem a 6.51 shareware-t, de csak addig indul el, amíg újra nem indítom a gépet, aztán megint semmi reakció...Egyszerűen hiába kattintasz akár a linkre, akár az indító exére...semmi. A fájlok darabszámra és méretre normálisnak látszanak. A hiba első észlelése körül valamikor installáltam a LightWave 8-at, ami feltett valami Sentinel drivert, de a lightwave-et azóta leszedtem. Esetleg az a driver bennemaradhatott a vindózban (valami hardverkulcs-emuláció volt, ha jól láttam) és most ''megfogja'' a Commandert? Tudom hogy hülyén hangzik...Már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény.

Nos, katona, ha erre nem tud válaszolni, élete végéig latrinát fog pucolni, azt megígérhetem, hehe;]:DD

peace


Szali
fővezérezredes-admirális-generalisszimó:D

''Ha vízen akarsz járni, tudnod kell, hol vannak a kövek''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total commander regisztráció (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.