Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total commander regisztráció (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kissjanko


kissjanko
csendes tag

Hogyan kell a Total Commandert regisztrálni? A regisztráltra ráment egy frissités és ezt nem tudom regisztrálni sehogy sem. Egyáltalán hova kell a kódot írni?

(#2) VladimirR válasza kissjanko (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elvileg a regisztralt verziot vegtelensegig lehet a kesobbiekben frissiteni, felteve, hogy valoban regisztralt, s nem krekkelt valtozatod van (gondolom nalad az utobbi helyzet all fenn, mert ha jol tudoim, akkor nincs is kod :P)
(ha tevednek, akkor elnezest :B)

[Szerkesztve]

(#3) TrollBalint


TrollBalint
addikt

minek regisztrálni a Commandert? anélkül is mindent el lehet érni vele, és még csak nem is időkorlátos. Az meg, hogy meg kell nyomni egy gombot nem nagy szám, kb. 0.5 másodperc

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4) Sianis


Sianis
addikt

Újonc maga nem olvas alapelveket???

NO WAREZ!

(#5) Gambit válasza Sianis (#4) üzenetére


Gambit
őstag

Tisztára mint a seregben... :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6) Sianis válasza Gambit (#5) üzenetére


Sianis
addikt

Fegyelmet kell tartani katona! :D

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Lol, megvan a kövi aláírásom, ha nincs kifogásotok :DD

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Gambit válasza Sianis (#6) üzenetére


Gambit
őstag

Khm... Ha a seregben lennénk akkor a rangok alapján így kellett volna mondanod: ''Fegyelmet kell tartani uram!'' :D

Esmein: Oké, de a neveinket is írd oda légyszi! ;)
Köszi, így király! :B

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#9) TrollBalint válasza Sianis (#6) üzenetére


TrollBalint
addikt

kimenőt kaphatok a hétvégre? :)
ha igy folytatjuk jön egy ezredes, és bezárja a körletet :DD:C

[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#10) Sianis válasza Gambit (#8) üzenetére


Sianis
addikt

Sir, yes, sir!

Rangers lead the way!

(#11) Sianis válasza TrollBalint (#9) üzenetére


Sianis
addikt

vagy megtagadja a kimenőt, és azonnali 20 km-es menetgyakorlatot rendel el teljes menetfelszerelésben...

(#12) Sianis válasza Esmein (#7) üzenetére


Sianis
addikt

igazán megtisztelő!

(#13) Esmein válasza Gambit (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Oda akartam, csak előbb megnéztem minden stimmel-e :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) Gambit válasza Esmein (#13) üzenetére


Gambit
őstag

Értem uram, köszönöm uram! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#15) Sianis


Sianis
addikt

Teljesen megtisztelve érzem magam, uram!

(#16) Wolverine


Wolverine
félisten

Na, ez így LOL topic lett :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Sianis válasza Wolverine (#16) üzenetére


Sianis
addikt

egy csöppet!

úgyis zárva lesz záros időn belül :D

(#18) Esmein válasza Gambit (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azé'. Pihenny. :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) kissjanko


kissjanko
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Ezzel aztán sokra mentem!

(#20) VladimirR válasza Sianis (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hehe, nekem holnap 300+km-es menetgyakorlat teljes menetfelszerelessel (40+kg)

kissjanko: mondtam, nincs kod, a tc regisztralasa egy regisztri modositassal es egy +file beillesztesevel tortenik - a szukseges file-okat egy floppy-n kapod postan (bar talan ujabban elektronikus uton is lehet kerni, de ebben nem vagyok biztos)

[Szerkesztve]

(#21) Sianis válasza kissjanko (#19) üzenetére


Sianis
addikt

Örüljön, hogy rávezettük a helyes útra katona!

ALAPELVEK, ezek az alapjai a rendnek és a fegyelemnek ezen a harctéren!

(#22) Szali


Szali
tag

Sinais közlegény, ahelyett hogy itt szivatja szegény civileket, inkább arra feleljen, hogy mi a rákér' nem megy múlt hét óta a Total Commenderem? Egyik nap még oké, a másik nap meg hiába nyomkodom, meg mondom neki, hogy : ''Indújjá' mán', te!! - de nem indul...

Ez a 6.03-as verzió volt, ''vásárolt'' kulcssal, de letöröltem, miután így jártam vele. Leszedtem a 6.51 shareware-t, de csak addig indul el, amíg újra nem indítom a gépet, aztán megint semmi reakció...Egyszerűen hiába kattintasz akár a linkre, akár az indító exére...semmi. A fájlok darabszámra és méretre normálisnak látszanak. A hiba első észlelése körül valamikor installáltam a LightWave 8-at, ami feltett valami Sentinel drivert, de a lightwave-et azóta leszedtem. Esetleg az a driver bennemaradhatott a vindózban (valami hardverkulcs-emuláció volt, ha jól láttam) és most ''megfogja'' a Commandert? Tudom hogy hülyén hangzik...Már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény.

Nos, katona, ha erre nem tud válaszolni, élete végéig latrinát fog pucolni, azt megígérhetem, hehe;]:DD

peace


Szali
fővezérezredes-admirális-generalisszimó:D

''Ha vízen akarsz járni, tudnod kell, hol vannak a kövek''

(#23) Moordenaaar válasza kissjanko (#1) üzenetére


Moordenaaar
csendes tag

Konkrétan melyik verzióról van szó?

(#24) Szali


Szali
tag

oksa, megoldódott...
653 db Jeefo vírussal fertőzött exe-t találtam....leírtottam, TC reinstall, és megint megy minden...:))

''Ha vízen akarsz járni, tudnod kell, hol vannak a kövek''

(#25) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Itt folytassátok: Bővebben: link.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total commander regisztráció (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.