Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marshallplas


marshallplas
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre volna szükségem. Tegnap működött a tabletem Toshiba E Touch, PX1530U-1ET1 -ezüst és fém háza van.. de meg fagyott rajta az egyik weboldal ami tele volt képekkel..valami focis oldal volt.
Ki és be kapcsoltam a reset kapcsolót, de nem indult újra. Be tettem a 2gb SD kártyát amiről kb egy hete telepítettem fel a tabletet de nem akar bootolni róla. Azt hittem hogy rossz az SD port, így kitömörítettem a firmware valamit a 8gb SD HC mikro kártyámra amihez van nagy adapterem vagy mi amitől akkora mint egy SD kártya. Erről bootol, tehát a port jó lehet, de a Toshiba.eu oldalon is írják hogy csakis frissen formázott régi SD kártyáról telepszik fel. A 2gb Kingston SD kártyát amiről eddig telepedett, már mélyformáztam, meg próbáltam minden féle formázást -Fat32 stb.., de az istennek se akar be bootolni róla. Be dugom és csak azt a lüke Toshiba Leading Innovation látom de semmi mást. Nem megy tovább, nem csinál semmit.
Hogyan lehet ezt meg csinálni? Lehet az SD kártyám nem jó?? Win7 ről formáztam mindkettőt, amikor telepedett akkor is és akkor ment rendesen. A Win7 látja, lehet az SD kártyára másolni, olvas is róla, szóval elvileg a kártya jó. -talán.
Van ötletetek mit lehet csinálnom?
Köszönöm előre is a választ! [mailcím kiszedve] a mailom de ide is tökéletes ha valaki ír.
Üdvözlettel: Páll Csaba -Csabi ..mert még csak 39 vagyok :-)

[ Módosította: radi8tor ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.