Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hankock


hankock
tag

Sokszor gondolkozom, hogy ezek a "javítottunk néhány ismert hibát", "programhibákat javítottunk ki, és gyorsabb lett az app", "programhiba-javítások és fejlesztések", "stabilitást érintő fejlesztések", stb. frissítések előtt hogyan működtek a programok, vagy az OP rendszer. Mert már annyi hiba lett javítva, hogy kétszer akkora a mérete mint megjelenéskor, és olyan stabil lett, hogy ihaj-csuhaj. De rendszeresen előfordul, hogy az emlékeztetőt több órán!!! keresztül nem szinkronizálja át az AW8-ra, vagy időnként "nem veszi észre hogy alszok". Ez utóbbi a watchOS frissítésre jellemző, de ezek általában egyszerre jönnek ki.

(#2) Postas99


Postas99
senior tag

Aki mégsem vallaná be magának az IOS és a vas egy blackbox, de a biztonság illúziója mindenkit megillet.

(#3) milkabrams


milkabrams
őstag

De szívesen olvasnám egy ilyen frissítés alkalmával, hogy tartalmaz ldac supportot, ha már drágább a fülesük mint egy Sennheiser momentum 3 test.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4) 7Heads Drago válasza hankock (#1) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ott vagyunk az IOS-sal is mint az összes egyéb OS-sel. Régen lehet hogy más volt a helyzet, de mostanság szerintem ez is teli van már hibákkal.
Nekem 2 simmel használva rendszeresen dob el hívásokat a telo. Eddig 2 db telekomos sim volt benne, de most a céges átment Yettelre. Semmi se változott. A hívásról az értesítőt is késve kapom meg legtöbbször. Ilyen bajom nem volt droidon, persze más volt helyette, de számomra kritikán aluli hogy a telot pont teloként korlátozzák. Érdekes hogy 1 simmel használva semmi baj sincs vele, mindegy hogy e-sim vagy normál. Sajnos 1 telot is problémás hurcolászni, nemhogy 2 db-ot.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5) Garada válasza 7Heads Drago (#4) üzenetére


Garada
őstag

Nekem sose volt ilyen problémám. A saját esimem telekomos a céges fizikai sim pedig vodás, flottul működik minden mióta megvan a i13P.

(#6) Zsolt,72 válasza Garada (#5) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szintén pozitív tapasztalatom van: Telekom fizikai, Yettel eSIM problémamentesen működnek (iPhone 13).

 iPhone 15

(#7) la_cc válasza Garada (#5) üzenetére


la_cc
addikt

+1

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8) scyllarus válasza Garada (#5) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanez a leosztás, nincs hiba, SE3.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.