Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Több e-mail fiók, egy progival (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vicces


vicces
addikt

szega!

szoval van 3 e-mail fiokom.

az egyoket az outlook kezeli.
a másik kettőt pedig már unom a webes felületen használni.
kicsit félek, hogy ha több fiokot állitok be az outlook-nak, akkor abból enm lesz-e baj.
de pl. az egonos fiokomba nem tud belépni.

a másik, hogy szerintetek milyen progit használjak. az alap outllokot, vagy az office-os outlook-ot, vagy esetleg valami mást?
...

:)

(#2) Keitaro válasza vicces (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Nem lesz belőle baj ha egyszerre hármat használsz egy mail progival, én is azt teszem :)
Én mondjuk az Incredimailt használom az aranyos értesítői miatt, de nagyon hiányzik az, hogy amikor levelet írok, kiválaszthassam, hogy melyik címről küldje, és ez Outlookban benne van

(#3) [amne] válasza vicces (#1) üzenetére


[amne]
senior tag

Persze hogy lehet, mindkettő alatt, több fiókot kell beállítani (asszem Eszközök Fiókok) meg lehet azt is oldani hogy szelektálja őket és más más mappá rakja mindet.

(#4) vicces válasza [amne] (#3) üzenetére


vicces
addikt

ahah..
és mi van a küldés fogadással? az mindig mind a 3 fioknál megteszi?
nem lehet olyat, hogy csak pl a freemail-en csinálja?


:)

(#5) [amne] válasza vicces (#4) üzenetére


[amne]
senior tag

De lehet, egynként ill. mindet egyszerre.

(#6) vicces


vicces
addikt

nagyon szar a hotmail.

nem mükszik, csak ha ''http''-sre állitom be. az viszont tül lassu, és ugy tünik nem nagyon tölti le a leveleket.

az egon továbbra se müködik outlook-al. lehet, hogy azt is ''http''-sre kellene belönöm?

:)

(#7) Ploszi


Ploszi
senior tag

en a TheBat-et hasznàlom, jopofa, sok szolgàltatàs, konnyu kezelhetoseg (ekezetek hiànya ay olasz kiosztàsu billentyuzet miatt van)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#8) DJ Mythos válasza vicces (#6) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

Én az Outlook Express-t használom az 5 postafiókra köztük 1 hotmail és 1 freemail.

(#9) dzsoni válasza DJ Mythos (#8) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hogy lehet freemailt berakni Outlookba? Mi a POP3 meg az SMTP kiszolgáló?

(#10) vicces válasza DJ Mythos (#8) üzenetére


vicces
addikt

hotmail-nál te sem tudod véglegesen törölni a leveleket???
nekem a hotmail különben csak ugy mükszik, ha a server tipusát http-re állitom.

:)

(#11) vicces válasza dzsoni (#9) üzenetére


vicces
addikt

a POP3 : freemail.hu. igy ahogy irom.

az SMTP: az intenet szolgáltatod smtp szerver cime

:)

(#12) dzsoni válasza vicces (#11) üzenetére


dzsoni
senior tag

kösz. ezt nem tudtam :)

(#13) ubbconfig válasza Keitaro (#2) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Ez pedig benne van! Van egy ''from'' gombocska az eszköztáron felül :DDD

(#14) tozso válasza vicces (#1) üzenetére


tozso
tag

Az Outlook Express nagyon jó, én is azzal kezelem az összes postafiokomat.
Gyorsan leenörzi a levelek érkezését egyszerű használni, átlátható.

Ha nem megy valamelyik szolgáltatótól a levelek letöltése akkor talán a Faq-s rovatában találsz megoldást.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#15) Genialis válasza vicces (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Ha nem akarod túlbonyolizálni az életed, és véget akarsz vetni az állandó vírusveszélynek is, akkor Netscape mailer.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#16) beeboy válasza vicces (#11) üzenetére


beeboy
addikt

smtp id-je kell?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#17) Szeke


Szeke
senior tag

Becky! email-progit ajánlom. Garantáltan nem lesz virusod. És outlook-szerű a kezelőfelülete. [L]http://www.rimarts.co.jp[/L]

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#18) beeboy válasza vicces (#11) üzenetére


beeboy
addikt

illetve hol látod
(axelero-é kell)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#19) beeboy válasza Szeke (#17) üzenetére


beeboy
addikt

sajnos 30 napos
vagy mégsem ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#20) Szeke válasza beeboy (#19) üzenetére


Szeke
senior tag

Keress rá megoldást. Lehet találni könnyen ;]

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#21) Obi-1


Obi-1
őstag

Van még Eudora és Pegasus Mail, amit ingyenesen lehet használni. Az Eudorát használtam, amig a Minimál csomagon nem tiltották le a Freemail számát... :O

Only a Sith deals in absolutes.

(#23) Obi-1


Obi-1
őstag

Az Eudorát tényleg ajánlhatom, csak korábban az e-mail címeket furán írta ki a feladó oszlop alatt. De ingyenes.

Only a Sith deals in absolutes.

(#24) Szeke válasza Kalandor (#22) üzenetére


Szeke
senior tag

Töltsd le, próbáld ki, és ha tetszik, 'vedd meg' :) Nekem nagyon tetszik és a férgek se esznek már meg.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#25) beeboy


beeboy
addikt

smtp szerver cime: ezt hol látni hogy mi?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#26) rvs


rvs
aktív tag

netscape mail?
mozilla mail?
mozilla thunderbird?

nagy választék hasonló belsővel, igény szerint. és mind ingyenes. :DD

(#27) Szalma válasza rvs (#26) üzenetére


Szalma
őstag

Thunderbird: a legjobb...

[L]http://www.mozilla.org/projects/thunderbird[/L] ...és a legutolsó snapshot-ot kell leszedni. Tuti a spam kezelése...

Szeretettel:
Szalma

(#28) eper-fa válasza Szalma (#27) üzenetére


eper-fa
aktív tag

Hello

Eddig a Bat-et használtam, és nagyon meg is szerettem egyszerű, célratörő volta miatt. 1 bajom van vele, h nem tudom beállítani h automatikusan nézze, h jön-e levél, és jelezzen ha igen. (be van kapcsolva a periodical mail check)

Gondoltam, kipróbálom amiket itt írtatok. az incredimail nagyon nem jött be, a thunderbird viszont tetszik. azt mondjátok meg h hogy tudom importálni a leveleimet, mert az import lehetőségnél azt kérdi h melyik programból akarok importál (eudora, outlook, outlokk express meg még vmi), de a bat pedig egy msg/eml file-t ad exportra. köszi

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#29) eper-fa válasza eper-fa (#28) üzenetére


eper-fa
aktív tag

/ up
|
|

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#30) zsolty28


zsolty28
tag

Szia! :))
Nyugodtan beállíthatsz több fiókot is!
Nekem 6 is bevan állítva :)

Szerintem maradj az eredeti Outlook-nál ne tölts le más elvelező progit!


Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#31) bocs


bocs
csendes tag

Outlookot használni életveszélyes dolog, senkinek sem ajánlom!
Az egész egyetlen hatalmas biztonsági rés, mivel az Internet Explorer segítségével jeleníti meg a HTML-es leveleket, és így lehetővé teszi azt, hogy már levél megtekintésekor (tehát ha semmilyen csatolmányt nem futtatsz le, már akkor is) kód induljon el, és voila, már meg is vagy fertőzve.

Eudorát ajánlok, de VIGYÁZAT! defaultból az is az IE nézegetőjét használja, azt először ki kell kapcsolni!

Hardcore-osoknak pedig az Ultrafunk Popcorn-t, ezzel megnézheted a szerveren a leveleket, mielőtt letöltöd azokat, de kezelése nem egyszerű, inkább csak utazáshoz jó, hogy 1 floppin hurcolászhatod a mail progidat.

-bocs a hardwerláma-

(#32) JaniS


JaniS
senior tag

>Outlookot használni életveszélyes dolog, senkinek sem ajánlom!

Kivéve ha már az Exchange szerveren szűrésre kerülnek a gyanús elemek, pl. vállalati környezetben. Sokkal nagyobb baj vele - szerintem, hogy zabálja a memóriát ki tudja miért, egy The Bat!-hoz képest pazarlóan...

JaniS

(#33) eper-fa válasza eper-fa (#28) üzenetére


eper-fa
aktív tag

Még lenne pár kérdésem a Thunderbird-el kapcs.
1. nem lehet vhol beállítani, h az óra mellé rakja magát minimalizáláskor?
2. nem találom, h hol lehet benne beállítani passwordot az accountokhoz. pedig az nagyon kéne.
3. a fenti levélátvivős kérdésem még mindig áll
köszi

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#34) eper-fa


eper-fa
aktív tag

perec

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#35) nokamiki


nokamiki
senior tag

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy a freemail fiókomat tudja ketelni az Outlook és hogy kell megcsinállni/telepíteni?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#36) beeboy válasza nokamiki (#35) üzenetére


beeboy
addikt

igen én is most csináltam meg a leírások alapján.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#37) robekri válasza vicces (#1) üzenetére


robekri
addikt

Opera!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#38) beeboy válasza nokamiki (#35) üzenetére


beeboy
addikt

új fiók és:

a POP3 legyen freemail.hu
SMTP : pölö matavnet.hu

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#39) rvs válasza eper-fa (#33) üzenetére


rvs
aktív tag

1. passz.
2. ha kapcsolatba lép egy szerverrel (minden pop3 fiók külön, és még az smtp) akkor kér ahhoz megfelelő jelszót.
3. passz. batot nem ismerem.

(#40) jojojo válasza eper-fa (#28) üzenetére


jojojo
senior tag

Account-> Properties->Options vagy postafiok-tulajdonságok-beállitások és itt van, hogy hány percenként hívja le a leveleket a szerverről, sőt hangüzenetet is ad! ha nem világos írj és segitek:)

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#41) beeboy válasza [amne] (#3) üzenetére


beeboy
addikt

ezt hogy lehet megcsinálni?

mármint más más mappába tegye a különböző fiókokról letöltött leveleket...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#42) guess.who válasza beeboy (#41) üzenetére


guess.who
senior tag

Tudomásom szerint a The Bat! eleve külön mappákban tárolja (bár asszem, hogy egy fájl az egész, csak a programból látod szortírozva), de Outlook alatt például az Eszközök menü Szabály varázslójával megoldhatod ezt úgy, hogy készítesz egy szabályt a Berkezett üzenetek mappára, aminél a címzett mezőt figyelteted, és az egyes e-mail címeidnek megfelelően helyezteted át a leveleket a nekik megfelelő mappákba...

(#43) Edem válasza jojojo (#40) üzenetére


Edem
senior tag

Hangüzenetet?

You have a new mail message? :P

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#44) beeboy válasza guess.who (#42) üzenetére


beeboy
addikt

köszi, kipróbálom

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#45) beeboy válasza guess.who (#42) üzenetére


beeboy
addikt

köszi, ez kellett :C

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#46) eper-fa válasza jojojo (#40) üzenetére


eper-fa
aktív tag

ezt elvekben én is udom. de. hmm. mielőtt mondok vmit, megnézem még1x, de eddig még nem jött össze a dolog. pedeig beállítottam

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#47) vicces


vicces
addikt

lehet, hogy kicsit OFF lesz, de outlook-al kapcsolatos.

szoval felraktam a systemworks-öt. felment nagy nehezen, frissült, reboot-olt stb.
majd végül megprobálta rendberakni a gépen. pl. takaritott registrit.

kb azota, de lehet, hogy másért, az outlook ugy indul, hogy alig indul.
kb 1 percig csak a kék outlook express 6 ablakocska jelenik meg, és csak ez után jön be az egész progi ablak. után már megy minden simán. conecting, authorizing...


de miért ilyen lassan indul?

:)

(#48) eper-fa válasza eper-fa (#46) üzenetére


eper-fa
aktív tag

na. századjára is beállítottam, most már 5mp-re, köüldtem magamnak egy probamailt freemailről, vártam egy órát, nem jelzett semmit, aztán letöltöttem a leveleimet (mint h rányomtam h töltse le) és láss csodát: egyből lejött.
és ha ugye be vagy jelentkezve az egyik accountba, akkor ott alul kiírja az utolsó levélletöltés időpontját (meg az utolsó errort...), és ott mindig az utolsó manuális letölttésem időpontja van.

jojojo, vki, 5let?

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#49) eper-fa


eper-fa
aktív tag

.., up

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#50) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

az index-es netnél mit kell beírni smtp-nek?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Több e-mail fiók, egy progival (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.