Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz sniper elite #30180 üzenetére

    Én szoktam élőben, háromesélyben, kétesélyben, gólban, stb.

    Tegnap volt egy szelóm 1.000 Ft-ra 17k, és a Chelsea miatt ment el.

    Ha esetleg tudod, akkor a tippjeidet szívesen látnánk itt.

    :)

    [ Szerkesztve ]

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz sniper elite #30180 üzenetére

    Köszi a részletes leírást. Hát én is napi szinten olvasok mindent, és szerintem foci tekintetében nincs is olyan amit ne tudnék. De mostanában a statisztika nem sokat jelent, olyan hülye eredmények születnek már hónapok óta hogy nem is csodálom hogy nem nyerünk hosszútávon. Nálam az a baj szerencsétlen vagyok, igaz pluszban vagyok pár száz ezerrel, de 1-1 meccseken mióta tippmixelek több millióm úszott el, ha csak a negyede bejött volna nem is panaszkodnék. Az utóbbi 1-2 hónapban meg nagyon sok ilyen volt, az egyik legszebb pár hete...De pár hónap alatt ilyenek mentek el:

    - Már csak Real kell a, hogy nyerjek 20 ezret X-elnek...
    - Már csak Barca kell hendibe, hogy nyerjek 25 ezret 1-0 lesz...
    - Már csak Betis kell a , hogy nyerjek 264 ezret kikapnak...
    - Már csak Rennes kell a hogy nyerjek 30 ezret 87. percig vezet majd kapnak egy gólt...
    - Már csak Bayern kell 200 ezerhez, vezet, majd öngólt rúgnak, és egy 11-est kihagynak...
    - Már csak Lazio kell hogy nyerjek 122 ezret X-elnek...
    - Már csak a Lille kell hogy nyerjek 77 ezret X-el
    - Már csak a Sheffield Utd. kell 1 félidőre 60 ezerhez, 40 percig vezet majd utána le x-el...
    - Már csak a Portugálok kellenek 100 ezerhez X-elnek...
    - Plusz most ez a kosár 200 ezer várható 80-79-es eredmény....

    Ez is ~ 1 100 000 Ft ami jöhetett volna kb 2 hónap alatt...Jó persze nyertem vagy 100-120 ezret de annyit bele is raktam...

    Szóval ha egy picit a szerencsésebb lennék mostanában, már szép nyereményeket mondhatnék el. Neten meg hosszútávon nekem nem megy, mert hamar tiltre tudok kerülni, ebben sajnos fejlődnöm kéne agyilag..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés