Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Sims 3

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

The Sims 3

A harmadik epizód igazi folytatáshoz hűen megtartja az előző részek minden jó tulajdonságát, de feldobja azt új megoldásokkal, innovatív ötletekkel, és persze egy sokkal szebb grafikai motorral. Új rész lévén az Electronic Arts az egyik új vezető designerét, Rod Humble-t állította a Sims projekt élére, ő korábban az Everquest fejlesztésében is részt vett, úgyhogy nem számít már újoncnak a játékiparban. Rod elsődleges célja, hogy eltörölje a Sims sorozatról alkotott laikus, ám többnyire igaz képet, miszerint a cél csak a fürdőszobától a konyháig kísérgetni szimünket, majd elküldeni a budira, aztán aludni. A Sims 3 már nem az idő minél jobb beosztásáról, és a napi rutinfeladatokról fog szólni, hanem magáról az életről, a nagy döntésekről, a családról és a kapcsolatokról.

Kepek - forras:Gamekapocs

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Kareszovics


Kareszovics
addikt

"A Sims 3 magyar felirattal fog megjelenni, várhatóan június 2-5. között."

Előrendelői csomag kapható! :) (Az asszony úgy várja, mint a messiást, bár csak az én gépemre tud települni, úgyhogy ajjaj... :O :DDD )

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) mephi666 válasza Kareszovics (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

ahogy látom, fajinul lehet benne házakat tervezni :) nálunk asszony nem nagyon ismeri még a játékot, de félő, hogy meglátja és akkor nem nagyon jutok oda a géphez :DD

gépigényről mit lehet tudni? én egy 2-2.5ghz körüli dual core-ra meg 8600gt-re tippelnék recommended-nél...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Kareszovics válasza mephi666 (#3) üzenetére


Kareszovics
addikt

Elvileg (2008. decemberi cikkben olvastam):

PC Desktop

* XP (Service Pack 2)
o Processor Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+
o Memory 1 GB
o Graphics GeForce FX 5900 / Radeon 9500
o Graphics Ram 128 MB
* Vista (Service Pack 1)
o Processor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
o Memory: 1.5 GB
o Graphics: GeForce FX 5900 / Radeon 9500
o Graphics Ram: 128 MB

Laptop

* XP (Service Pack 2)
o Processor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
o Memory: 1.5 GB
o Graphics GeForce: Go 6200 / Radeon mobile 9600
o Graphics Ram: 128 MB
* Vista (Service Pack 1)
o Processor Pentium: IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
o Memory: 2.0 GB
o Graphics: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600
o Graphics: 128 MB

Bár jobban megnézve ezek nagyon minimum követelményeknek tűnnek. :N Még a The Smis 2 is döglődne egy konfigon.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5) mephi666 válasza Kareszovics (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

2009 közepe felé elég fura ilyet olvasni... mintha kb 2005-2006-os gépigény lenne :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Sirandrish válasza mephi666 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a grafika is ott mozog...szvsz nem meglepő :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Kareszovics válasza mephi666 (#5) üzenetére


Kareszovics
addikt

Majd megnézem az asszony előrendelői csomagját, hogy ott írnak e már valami újdonságot.

PS: hivatalos gépigény!

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8) mad1 válasza Kareszovics (#7) üzenetére


mad1
veterán

Az azert tetszik hogy integralt vga karikon is elfutkos majd.

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) mephi666 válasza mad1 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

gondolni kell pl azokra is, akik suliba menet/albérletben/koliban csak egy notin garázdálkodhatnak :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

én már asszonnyal be is költöztem egy kis kecóba..meg is lepődtem ugyanis berendezett házat vettem elvileg aztán alig volt benne valami :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) keIdor


keIdor
titán

Este kipróbálom, nincs úgyse semmi új játék, ebben legalább építgetek 1-2 új házat vagy valami...:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Sirandrish válasza keIdor (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

én kész hzat vettem de elég sz*r:D
alig várom hogy legyen már valami pénz hogy tovább épithessem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Timyyy


Timyyy
őstag

Ma a fél délutánt átjátszottam vele :)) akinek szüksége van rá: pénznövelő kód --> ctrl + shift + C -> fent megjelenik egy csík, ezt kell beírni: motherlode és enter. 50 000 simoleon. :)

(#14) fpeter07 válasza Timyyy (#13) üzenetére


fpeter07
veterán

őő, már megjelent? :B

(#15) Sirandrish válasza Timyyy (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

már csalás van hozzá?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Rage47 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Rage47
veterán

Sims2-es csalások müködnek.

(#18) Sirandrish válasza Rage47 (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

és milyen csalások vannak a pénzen kivül?
sose játszottam Sims-el én nemtudom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Timyyy válasza fpeter07 (#14) üzenetére


Timyyy
őstag

Előrendelés már volt, illetve egy Nesquik-es nyereményjátékon is sorsoltak ki párat. :)

(#20) Timyyy válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Timyyy
őstag

Mást nem próbáltam, de szerintem nem is kell ezenkívül, mert akkor már értelmét veszti az egész.

(#21) Sirandrish válasza Timyyy (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezzel is értelmét veszti..ugyanis nem lesz miért dolgozni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) mephi666


mephi666
nagyúr

pénzt én úgy csináltam h kezdésnek vettem pár játékautomatát a lakásba és rángattam a kart egymás után sorban... jobb eséllyel adott 1000$-kat a gép, minthogy elvett :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nos mi is "demozunk" lassan.:) Az asszony tűkön ül.:)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#24) keIdor


keIdor
titán

Kb. 2-3 óra után egyszer csak kivágott az asztalra, úgyhogy gyakran mentsetek! :((( Ezt szeretem a PC-ben... konzol ilyen szempontból verhetetlen, hacsak nincs áramszünet nem száll el 2-3 óra játékidőd! :W

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) Sirandrish válasza keIdor (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

én délután óta csak alt+tabozok és még ott vagyok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) mad1 válasza keIdor (#24) üzenetére


mad1
veterán

Tenyleg,konzolra vajon mikor jon?Es ha jon is,vajon ez a verzio jon:F
Mert konzolokra altalaban valtozni szokott,mint anno a Bustin Out.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) Csabee. válasza Kareszovics (#23) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nnagyon jó a grafikáája :) ellehet vele játszani ;) csak ehhez azért már szükség van vasra..;)

Üdv: Csabee.

(#28) Sirandrish válasza Csabee. (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem pl max grafon amikor taxizok akkor akad mint az állat..még jó hogy ott automatan közlekedek ugye :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) kovsol válasza mad1 (#26) üzenetére


kovsol
titán

ipodra meg psp és hasonló maszatságokra is kijön :)) bár annak nem sok köze lesz ehez

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#30) Csabee. válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) kell hozzá már minden, az tetszik hogy nagyon jól rá lehet zoomolni a dolgokra, és tök élethű :) én nem szoktam játszani de ezt kifogom próbálni :)

gondolom ti is mind "megvettétek" :D

Üdv: Csabee.

(#31) Sirandrish válasza Csabee. (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

elég brutál gépsas kell már hozzá...de házon belül azért perfect megy..
igazából nekem is ez az első hogy nekiültem játszani de ha teljesen őszinte szeretnék lenni akkor már unom is egy picit, ugyanis nem bírok rájönni hogy mit is lehetne kezdenem napról napra,hétről hétre...szóval azért üljek a gép előtt x órát hogy jobb TV-n nézhesse a virtuális énem a semmit?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Csabee. válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD :DD :DD

akár.. vagy használsz kódokat! én pl a házakat szeretem építeni, kreatívvá tesz, én mindig is kóddal játszottam, sok money-t adtam magamnak és kreatívkodtam, én abba láttam az élvezetet :)

IPHONE-ra is kijön hamarosan a sims3

Üdv: Csabee.

(#33) Sirandrish válasza Csabee. (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

csinálok 10 házat 2 nap alatt és aztán?
az életemet elunom ha csak annyit csinálok hogy felhúzok egy 1400négyzetméteres házat 2 szinten...vagyis engem ez így nem mozgat hosszútávon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Csabee. válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Csabee.
nagyúr

lassan kell építeni :D én napi 1 órát ha ráérnék vele foglalkozni, nekem nem épülne olyan gyorsan a házikó..:D csinálj gyerekeket :D tényleg az intim részek kivannak cenzúrázva?
bár gondolom ki van, hisz elég gyerekek kedvence játék :)

Üdv: Csabee.

(#35) Sirandrish válasza Csabee. (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát majd megnézem ezt a házépitést de nemhiszem hogy hosszutávon ellenék vele.

ki van cenzúrázva minden...még a pisi is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Lenry válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Lenry
félisten

amúgy tényleg akkor kezd izgalmas lenni, amikor gyerek is lesz (legalább is sims2 ott kezdődött igazán)
viszont 5-6 családtagtól kezdve frusztrálóan sokmindenre kell figyelni (tekintve, hogy 6 ember helyett kell gondolkoznod)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) Sirandrish válasza Lenry (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát pont ezaz..2 embernél is alig bírok figyelni..mindent így se tudok elintézni.
engem pl marhára zavar az is hogy rengeteget kell altatni a Simeket különben depisek lesznek..az addig rendben van hogy alszik a paraszt de azért az durva hogy a a meló után a kaja/pisi-kaki/fürcsi meg 2 perc tv után már szunyáltatni kell őket..idő semmire sem marad..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Lenry válasza Sirandrish (#37) üzenetére


Lenry
félisten

igen?
s2ben ennyire azért nem volt durva... na majd kipróbálom ebben is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) Sirandrish válasza Lenry (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én alig vártam a hétvégét hogy bírjak dumálni a csajossal.
én nem toltam az s2-t szóval az is lehet hogy csak nekem tünik durvának de ahhoz hogy kipihenten kelljenek aludniuk kell már 21:00-22.00 kor max...akkor hajnal 4-5 körül kelnek és meló előtt szintén kaja-pisi kézmosás fosmosás aztán meló..és meló után sincs több idő...mondom annyi hogy esetleg olvas vagy tv-znek picit..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) keIdor válasza Csabee. (#30) üzenetére


keIdor
titán

Igen, jól meg van csinálva, még engem is leköt, pedig nem vagyok egy nagy Sims-es... csináltam 2 kurvás csajt, lezboszikat csinálok belőlük. :DDD

Sirandrish: Annó a Sims 2-t is kipróbáltam 2004-ben, mikor kijött és tényleg többet kell ebben aludni.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) Kareszovics válasza Csabee. (#27) üzenetére


Kareszovics
addikt

Egyelőre csak az asszony MSI GX-600PX-034HU laptopjára van telepítve és bő közepes grafikán szépen szalad. Igaz a videókártyát úgy forrósítja, mint gép. :((

Mindjárt tolom fel az én gépemre; biztos szebben fog menni valamivel. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#42) Sirandrish válasza keIdor (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..akkor csak tudok valamit:)
neked marad a meló melett időd dolgokra? vagy belőttél 2M dollárt és csak smároltatod a ribiket?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) Timyyy


Timyyy
őstag

Tényleg én is úgy vettem észre hogy jóval több alvás kell ezeknek a simeknek... Meló után alig van idő, úgyhogy most kutatok egy kódot, ami az összes szükségletet maxra viszi, mert így azért tényleg durva kicsit... a sims2-es max_motives itt sajna nem működik. :(

Amúgy nekem Core2Duo 2.50 GHz, radeon HD4770 és 2 gb ramom van. Ezen olyan vígan fut max grafon hogy csak na. :) Szóval azért nem kell olyan brutális gép neki szerintem.

(#44) Csabee. válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nemcsodálom hogy ki van :) de ettől függetlenül jó lehet... arra leszek kíváncsi hogy ehhez a sims3hoz hány kiegészítő lesz... sztem nem kéne olyan sokat kiadni mint a 2-höz..

Üdv: Csabee.

(#45) Timyyy válasza Csabee. (#44) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem csak az állatok hiányoznak, de tuti lesz olyan kieg amire azt fogom mondani hogy jaj pedig ez is jó, és megveszem... :D

(#46) Csabee. válasza keIdor (#40) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DDD na a másik rész ami ennyire tetszik az a karakterszerkesztő, még azzal is ellehet hülyülni, tökjók :)

ti tudtok hozzá valami kódod?:D bár még sztem nincs, csak 1-2hét múlva lesznek..:)

Üdv: Csabee.

(#47) Csabee. válasza Timyyy (#45) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nincs benne alapból semmilyen háziállat? :(
én már azt hittem hogy az alap játék os sokkal több dolgot fog tartalmazni mint az eddigiek :(

megint túl gyorsan akarták kidobni :(

Üdv: Csabee.

(#48) kovsol válasza Timyyy (#43) üzenetére


kovsol
titán

maradjunk anyiba ez a config amit írtál erősnek mondható és az emberek töredékének van ilyen gépe csak gondolj már csak arra, hogy laptop eladások magasabbak mint a sima asztali gépeké
gondolj arra a sim1-2 és az ezermilliárd kieget menyien megvették és csak magukkal tolnának ki a fejlesztők, ha most minden ember aki játszott a sims2 vel vehet új gépet ha nem fejlesztett esetleg azóta vagy csak egy lapotopja van amiben asztali gépekhez viszonyítva gyenge vga kártyák az átalagosak(nem pont az X3100 vagy hasonlókra gondoltam :) hanem mondjuk valami ati vagy nv kártyára)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#49) Timyyy válasza Csabee. (#47) üzenetére


Timyyy
őstag

De van aranyhal :) más nincs.
Hát ha belegondolsz a fejlesztők dolgaiba, akkor megérted miért. A sims1-ről is lehúztak vagy 8 bőrt, sims2-ről szintén (de a kis cuccos kiegekkel együtt 10 felett), akkor a sims3 miért maradna ki? Ha látják hogy ennyi pénz jön be minden egyes részből, akkor naná hogy nem fognak mindent egybe pakolni... drágább is lenne és akkor jóval rövidebb idő alatt megint elő kellene rukkolni valami új játékkal.
Ha látod hogy a 10. kis csomagot adod a régi termékedhez, és még mindig viszik mint a cukrot, akkor te sem csinálnád másképp sosem. Ugye? ;)

(#50) Timyyy válasza kovsol (#48) üzenetére


Timyyy
őstag

Hidd el a rajongók venni fognak új gépet :) nekem is szerepet játszott benne a sims3 megjelenése, mert amúgy lehet hogy nyár végére halasztottam volna a gépvételt, de így megvettem most 2 hete.
Viszont az előző konfigomon összevissza akadozott a sims2, és úgy veszem észre, hogy a 3 kisebb gépen is elfut, legalábbis egyelőre az alapjáték biztosan. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Sims 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.