Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ám minden videóban azt látom hogy jobbról balról üt a karakter. Nekem csak jobb oldalról csapkod. Mit rontok el?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#62) smc válasza MikeWazowski (#61) üzenetére


smc
addikt

Rányomsz, amikor teli a kör balra húzod, majd tartod amíg újra betelik a kör, akkor visszahúzod jobbra. És azt addig lehet csinálni amíg nem védik ki. Így kombót viszel be ami erősebb, mint ha csak egy oldalról ütlegelnéd.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#63) MikeWazowski válasza smc (#62) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ohh ezt jó tudni, köszönöm. Bár nem is olyan könnyű.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#64) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Engem meg nem enged be. Beregiztem elsőnap és tegnap kaptam csak "engedélyt"...viszont közben beléptem egy ipadre is ugyan ezzel a felhasználó névvel. Most viszont nem enged iphonen játszani...ezt írja ki: this account has already been linked. please try again using a different account.

Valakinek vmi ötlet?

(#65) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ma frissítést jelzett az áruház, 20MB, utána a játékba belépve 850 megás update. Én már tudok játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#66) smc válasza Plazmacucci (#65) üzenetére


smc
addikt

Igen, AppStore írja is mit javítottak. Androidon is jött, de ott csak 300 megás, viszont végre ott is be lehet lépni a store-ba játékon belül.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#67) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Mi a különbség a fa és a kő kovács között? Látom, hogy több nyersanyag a kő épület, de mi értelme, ha ugyan annyi prestige pontot ad?
Más, Ti egykezes vagy kétkezes fegyvert használtok? Melyik a "jobb"?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#68) Plazmacucci válasza MikeWazowski (#67) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem ezek a kazuár játékok úgy készülnek, hogy kb bárhogy könnyedén végig lehet játszani, a választás súlya csupán látszat. Mondjuk ez igaz az PC játékaikra is, ha csak nem MASTER fokozaton nyomod :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#69) batai15


batai15
félisten

Működik a Store androidon. Hát ,nem olcsó majd 8k egy legendary pack .

(#70) Danny365 válasza MikeWazowski (#67) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem a drágább stílusok elhanyagolható mennyiséggel több xp-t adnak, de amúgy mindegy szerintem. Én a Castle-re megyek, ha már az a legmenőbb. Persze előbb a shopokat fejlesztem. A kovacsom lvl9 már.
Én egykezest használok, mert így van normál pajzsom. De a másiknak is biztos meg vannak az előnyei.

(#71) MikeWazowski válasza Danny365 (#70) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyébként többnyire én is azt tapasztalom, hogy egykezessel mennek. Valamint maradtam a wood épületnél.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#72) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én lvl 12-es vagyok, de az összes küldetés 4-5ös nehézségűek. Konkrétan nem tudom megcsinálni őket. Ez mitől lehet?

(#73) batai15 válasza Cseri0058 (#72) üzenetére


batai15
félisten

Gear például .
Lvl 13on nem bírtam a two brothers küldetést meg csinálni ,a küldetés 3 halál fejes volt.lett jobb cuccom , kettő lett és úgy már ment.

(#74) Sinu


Sinu
senior tag

Szintén lvl12. Fejleszd a cuccaidat, az sokat segít. Egykezesed van pajzzsal ? Milyen skillelet használsz ?

No Future

(#75) Danny365 válasza batai15 (#73) üzenetére


Danny365
őstag

Tudom, nem mindenki szeret varázsolni, de az Absorb - Blizzard Armor (!) - Adrenaline Dodge komboval rengeteg harcot konkrétan sérülés nélkül meg lehet úszni. Úgyhogy azért a magiát sem értelmes feltétlen mellőzni.

Oops, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#76) batai15 válasza Danny365 (#75) üzenetére


batai15
félisten

Én használom ,mert szabadon nem lehet mozogni sem. Kell a normális dmg.

(#77) Cseri0058 válasza Sinu (#74) üzenetére


Cseri0058
őstag

De ezen a szinten van értelme fejleszteni? Mivan ha találsz jobb cuccott. Akkor feleslegesen fejlesztetted. Én pajzsal nyomom. De egyszerűen minden főküldim 4-5 fejed. Így nem nagyon lehet haladni. Csinálgatom a jobokat, de javítása a gearnek kb elviszi az egész nyereséget...

(#78) Danny365


Danny365
őstag

Fura ez az Abyss, legtöbb szinten könnyen tuljutok, aztán a kovetkezon egy Goblin egy csapásra szénné éget és kb instant halál. 🤷‍♂️

(#79) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én jelenleg így állok. Csinálom a jobokat, de ez így nem lesz hosszú életű, mert a jobokkal meg nem igazán tudom fejleszteni a geart.

Valami ötlet/tanács, hogy hogyan tovább?

(#80) Danny365 válasza Cseri0058 (#79) üzenetére


Danny365
őstag

Egyszerűen csak folytasd azt, amit csinálsz. Napi 1, esetleg 2 szintet simán lehet lépni a kraktereddel a jobokat csinálva és ugye minél magasabb szinten vagy, annál jobb a loot is, szóval jönni fog az a jobb páncél idővel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.