Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duvi


duvi
nagyúr

Az eddig kiadott trailerek alapján feltételezem, hogy ez a gépigény - itt a vga-ra gondolok - nem FHD felbontásra vonatkozik, hanem kb. 640x480-ra. Vagy egy korai áprilisi tréfa áldozatai vagyunk? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) Fitzgerald válasza duvi (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is 720p 30 fps-re tippelem az ajánlottat nagyjából...6 éves középkategóriás proci meg vga, na persze...

(#3) Scholes9 válasza duvi (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) Televan74 válasza duvi (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Főleg úgy hogy két nappal ezelőtt DLSS3 -al reklámozták. Amit meg tudunk hogy csak a RTX 4x00 kártyákon megy. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) duvi válasza Televan74 (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Bezony :K

(#6) winezke válasza Televan74 (#4) üzenetére


winezke
csendes tag

Ez az egész game úgy kamu szerintem ahogy van :D

Biztonságtechnika/Villanyszerelés 06202837813

(#7) duvi válasza winezke (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

Még ez sem kizárt. Hamarosan itt van március 1. és minden kiderül. Ha ismét elhalasztják a megjelenést, akkor az is sokat elárul a projektről...

(#8) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Nem értem a baj ?
Most az a probléma hogy "merészelnek" megjelenni még olyan játékok, amikhez nem kell semmi RTX-es" csoda", és nem lehet benyögni alá hogy : "biztos f@szául fut majd a vadiúj 40x0-on amit most vettem" hogy lehessen villantani hogy volt akkora kocka/incel/marha valaki hogy megvette e gamerpiac legújabb túlárazott szarjait annyiért amennyiből egy szerencsétlenebb helyre született család vagy fél évig megél ?

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#9) duvi válasza SpazzMaticus (#8) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem azzal van a gond, hogy "merészelnek" megjelenni ilyen játékkal, hanem azzal, hogy:
- most álltak át UE5-re és eleve RTX-el promózzák a játékukat, amit a fent leírt gépigény VGA-i nem is tudnak lekezelni
- a hivatalos trailerek alapján mennyire hihető, hogy egy 2GB VRAM-os videókártya élvezhető sebességgel tud futtatni legalább FHD-ban egy ilyen, közel Division szintű látványvilágú játékot?
- a "fejlesztőcsapat" két orosz sráccal indult, akik még az indie kategória legalját is csak kapargatták eddig

Én lennék a legboldogabb, ha ilyen gépigénnyel ilyen látványt és játszható sebességet kapnánk, de lássuk be, hogy ez már a sci-fi kategóriáját súrolja.

[ Szerkesztve ]

(#10) heihachi válasza SpazzMaticus (#8) üzenetére


heihachi
addikt

Az a baj, hogy pont akkora kamu a gepigeny, mint az egesz jatek.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11) Gubu0101 válasza heihachi (#10) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha kamu lenne,gondolom a CES-en nem promózta volna az Nvidia,hogy a játék megkapja a DLSS 3 támogatást.
A gépigényel meg nem foglalkoznék.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12) nonsen5e válasza duvi (#9) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez jelenthet simán annyit, hogy nagyon durva skálán lehet mozgatni a beállításokat, és nem csak dísznek van benne két kapcsoló mint elég sok mai játékban.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13) duvi válasza nonsen5e (#12) üzenetére


duvi
nagyúr

A minimum gépigényre elfogadom (bár erős fenntartásokkal), de az ajánlott gépigény még így is erősen sántít. De lássunk csodát és neked legyen igazad! :K

(#14) nonsen5e válasza duvi (#13) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez jogos, az ajánlottra rá sem néztem. Ott tényleg erősen valószínűtlen.

Maximum akkor lehet úgy is valós, ha a látvány és a grafika túlnyomó többségéért RTX effektek a felelősek, és kapunk még RTX {min,max}, 2K {min,max} és 4K {min,max} lineáris kombinációjanyi gépigényt (nem lenne precedens nélküli).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15) pandras83 válasza winezke (#6) üzenetére


pandras83
senior tag

Szerintem nem kamu a game, de egy középszerű unalomba fulladó looter shooter lesz. Mintha megvették volna a division-ból a mapot és egy modkészletet mellé.

Cyberfuck Patchrunner

(#16) heihachi válasza Gubu0101 (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Az nvidia kezzel labbal kapkod, hogy talaljon valamit amivel igazolni tudja a 40 szeria elmebeteg arazasat, uh ez semmit nem jelent.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17) Komplikato válasza Gubu0101 (#11) üzenetére


Komplikato
veterán

Azért én pont a DLSS 3 marketing videónál csodálkoztam rá, hogy az RTX effekteket leszámítva, mennyit csúnyúlt a grafika az első képsorokhoz képest. Konkrétan sokkal csúnyábbak pl. a karakterek, mint a nem mai csirke The Division-ben. Másrészt másnak is feltűnt, hogy a játékból nincs valódi új gameplay videó, ami akkor is gáz ha éppen most halasztják.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#18) Gubu0101 válasza Komplikato (#17) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezen nem lehet kiigazodni. :( Én,csak gondoltam,ha már az nvidia így felhozta,mint "kampányt" a dlss3 mellett,akkor csak nem csinál p... a szájából meg a játékkészítők sem.Igen,olvastam róluk ezt-azt.
3 hónap és kiderül,addig meg csak érkezik még valami ízelítő :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Valahol értem ezt a Divisionhöz hasonlítgatást, ugyanakkor abszolút nem értem az efféle kritikát. Mind a két helyszín egy járvány következtében kipusztult, kifosztott, felégetett Amerika. Miben kellene különböznie az elénk táruló látványnak? A mechanika pedig azon túl hogy TPS, nekem teljesen másnak tűnik. És akkor arról nem is beszélve, hogy szerintem a játék helyszíneinek kb 5%-át ha láthattuk videókban.

Ne legyetek ilyen negatívak. Bár én csak pár hete figyelem ezt a játékot, szóval nem ismerem az előéletét, amivel gondolom megágyazott ennek a sok negatív hangnak. Röviden betudtok avatni, miért gondolják sokan, hogy ebből a játékból soha nem látott bukta lesz?

(#20) Scholes9 válasza TrueGooner (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megérzés, rutin meg az évek ;] :DDD Persze inkább tévedjen az ember :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) Komplikato válasza TrueGooner (#19) üzenetére


Komplikato
veterán

Ez igaz, de első bejelentés óta SCAM-ként kezelik ezt a fejlesztést nagyon sokan, talán okkal. Másrészt ha az UBI elöbb jön ki a Heartland-del (ami valójában egy Division 1.5 időrendben), amiben már új engine dübörög és szintén dúl benne a raytracing meg a DLSS 3, akkor senki nem fog emlékezni erre, mire kijön.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#22) TrueGooner válasza Komplikato (#21) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

De mi az, hogy SCAM-ként? Azt gondolják az emberek, hogy nincs is játék? Vagy egyeltalán nem úgy néz ki mint a videókban? Ezt nem tudom hová tenni igazából, hogy mi a játékosok elképzelése, azt gondolják hogy soha nem is fog megjelenni? :D

Ami a Heartland-et illeti, Én is várom, biztos jó játék lesz az is, de hangulatban szerintem a két játék nem lesz azonos. Én például ezt a kicsit elavultabb fegyverzetet, a túlélést, a zombik uralta területet, a komorabb környezetet, a bázisunk fejlesztését sokkal jobban várom, és sokkal jobban érdekel, mint a "minde full modern", állandó és folyamatos fedezékhasználatra épülő világot. Mert valljuk be, jó játék a Division, de láttuk már 2x.

Én nagyon kíváncsian várom ezekután A Day Before-t, és tényleg nagyon remélem hogy jó játék lesz, de most kicsit utána kell olvasnom az előzményeknek, amiért sokan félnek. :D

(#23) heihachi válasza TrueGooner (#22) üzenetére


heihachi
addikt

Azert gondoljak sokan (koztuk en is) scamnek, mert a mogotte allo fejleszto es kiado csapat eddig csak kis indie jellegu jatekokat adott ki, es azokat is hamar elengedte kiadas utan, miutan beszedtek a penzuket. Ilyen meretu es tartalmas jatekkal nulla tapasztalatuk van. Most meg egyszerre ket jatekot fejlesztenek (hat ha fejlesztik meg a propnightot, fene tudja), amibol az egyik egy open world multiplayer survival, amihez egy aaa studio is keves lenne, egyszeruen ez tul ambiciozus egy ilyen csapatnak. Ingyen dolgozo onkentesekkel dolgoztatnak, total kizart, hogy azokkal kihuzzanak a kalapbol egy ilyen aaa nyulat. Gondolj bele tps es fps nezetbol is jatszani egy ilyen grafikaju open world cimet, az mocskosul sok melo. Olyan grafikaval, ami teljesen hihetetlennek tunik egy open world jatekban, latva a gepigenyt meg plane az. Illetve hat elvileg open world, mert amit eddig mutattak az korlatozott szuk teruleteken volt tobbsegeben (pl kint vagy a szabadban, de egy iranyba mehetsz, vagy bent egy epuletben, vagy a kocsival a sarban kb egy iranyba). Minden bemutatojuk egy ugynevezett vertical slice volt, tehat egy pici reszlet a jatekbol amit konnyu egy bemutato kedveert romma polirozni, pl a kornyezetet pasztazo kamera, vagy szkriptelt harcok. Sose lattal senkit jatszani vele, nagyon-nagyon valoszinu, hogy azert, mert szkriptelt/prerenderelt amit eddig mutattak. A fejlesztok a youtube blogjukat meg nagy szeretettel hasznaljak reklamra "nezzetek milyen szep lenovo laptopokat kaptunk, el is inditjuk rajta gyorsan a continentet". Az nvidia rendezvenyen mindent mutattak csak a jatekot nem abban a par percben ami nekik jutott. Elvileg ket honapon belul startol a jatek, de NULLA konkret info van arrol, hogy mit kell majd ket lovoldozes kozt csinalni, mi lesz a konkret gameplay loop. Eloszor 2022 juniusaban kellett volna startolnia a jateknak (csak hat at kellett allniuk unreal 5.1-re...), uh csak egyfele keppen lehet, hogy nem lattunk meg igazi elo gameplayt: az, hogy ilyen nem letezik. Gyakorlatilag miota az elso trailer megjelent, mast nem csinalnak, csak a hypeolassal vannak elfoglalva, meg a tobbi jatekuk, meg a partnereik reklamozasaval. Minden egyes alkalommal amikor valamivel eloallnak, akkora hypot csapnak neki, hogy aaa studiok nem csinalnak ilyet, aztan minden alkalommal nulla erdemi infot kozolnek.
Arrol mar nem is beszelve, hogy csodaval hataros modon az utan jelentettek be a jatekot, hogy az Ubisoftot szethekkeltek, erre ezek bemutatnak egy jatekot ami konkretan division2 asseteket tartalmaz :D
Persze, most meg nem igazi scam, mert meg nem huztak le senkit penzel. De ha egy ilyen felhypeolet jatekot sokan megvesznek, utana meg kiszall mogule a fejleszto (mert nekik ez a szokasuk), akkor az mar scam: felhypeoltak, beszedtek a penzt, leleptek, a jatekosok meg ott maradnak a jatszhatatlan bughalmazzal, support nelkul. Ezek a fejlesztok ehhez ertenek, most se lesz ez maskent.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#24) pandras83


pandras83
senior tag

mondjuk azt is nehezen tudom elképzelni, hogy az nvidia nem kért be tőlük egy működő alpha/beta buildet. vagy mondjuk azt, hogy látják hogy full kamu a game, de mégis promózzák velük az rt-t meg a többi humbugot. lennie kell működő buildnek, de attól még elsüllyedhet az egész a középszerűség és a bugok mocsarában. (szvsz el is fog)

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#25) CptAdamica válasza duvi (#1) üzenetére


CptAdamica
veterán

Naaaa, pont ezt akartam beírni. :D

Ebből a játékból még 1 darab gameplay videó sem érkezett, pedig elvileg 2 hónap múlva megjelenik és az egész játékot átpakolták UE5-re kevesebb, mint 1 év alatt. Hatalmas nagy kamu, szerintem 99% megint halasztás jön majd könnyes dumával, pedig elakarják adni itt a szegény ember TLoU-át.

Megyen!

(#26) sittes79 válasza pandras83 (#24) üzenetére


sittes79
addikt

Mar lassan az nvidia is egy full scam az a baj :DDD

(#27) heihachi válasza pandras83 (#24) üzenetére


heihachi
addikt

Mert ok nem csinalnak olyat, hogy azt kamuzzak, hogy a dlss3-hoz csak a 40-es szeria jo, meg nesztek it egy 4080 ja nem is ugy gondoltuk, inkabb 4070ti, stb. Siman kinezem az nvidiabol, hogy a 40-es szeria promotalasaert barmire kepes. Ha nem lesz vegul belole jatek majd kiadnak egy kozlemenyt, kb ennyi.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#28) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Dx11 még szerepel a gépigényben, főleg úgy, hogy már rég legacy fázisban van és ráadásul egy modern RTX-es játékról van szó? Vicc.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#29) TrueGooner válasza heihachi (#23) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hát... Ez sajnos elég meggyőző volt. :D

(#30) pandras83 válasza heihachi (#27) üzenetére


pandras83
senior tag

nem értem hogy miért kellene erőlködnie vagy "bármire képesnek lennie" az nvidiának ilyen piaci részesedés mellett. lehet utálni őket, de úgyis mindenki (10-ből 8-an) tőlük vesz kártyát

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#31) heihachi válasza pandras83 (#30) üzenetére


heihachi
addikt

Mert a jelenlegi generaciot senki nem veszi, elso nap volt mindenhol keszleten, egyaltalan nem kapkodtak ezeket ugy el, mint barmelyik elozo generaciot. Ott a keszlet a nyakukon, mert senkit nem erdekel a 40-es generacio...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#32) pandras83 válasza heihachi (#31) üzenetére


pandras83
senior tag

csak egy sith tárgyal végletekben. mármint érted: "senki nem veszi" és "senkit nem érdekel". nem az áll a haragod mögött hogy új kártyát szeretnél de nem jön össze? mármint nálam ez a helyzet, de hogy tudnék haragudni egy vállalatra? kapitalizmus és piacgazdaság - mondanak neked ezek valamit?

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#33) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Ezzel a játékkal sajnos én is elég szkeptikus vagyok. Kevesebb mint 3 hónap és még tényleges gameplayt nem láttunk....csodálkoznék, ha épkézláb valami jelenne meg márciusban, pedig sokan ki vagyunk éhezve valamilyen division szerű, újabb looter játékra, mert amennyire népszerű (lenne) a műfaj valahogy nincsenek AAA kategóriájú címek sem jövőben sem jelenelg megjelenőben. Van az a pár régebbi cím, division 1-2, outriders, borderlands meg destiny és kb. kifújt. Ezeket, aki akarta unásig játszotta, a destiny pofátlan dlc és mindenféle pass-jaival pedig egy kocsi árát beletemethette kb. Szóval kéne már valami jól felépített játék a témában, de úgy érzem nem a day before lesz az.

(#34) heihachi válasza pandras83 (#32) üzenetére


heihachi
addikt

Nem nem az all mogotte, szerencsere en pont megtehetnem hogy megveszem, de nincs ra szuksegem, mert nem jo termek. Ellenben nem csak en, masok se veszik, ezert van az, hogy akarhol kapsz azonnal szinte barmilyen 40-es kartyat (legalabbis kulfoldon). Mig altalaban a launchkor minden kartyajukat elkapkodjak, most a fele/harmada rajtuk maradt. Egyszeruen ezek nem eleg jo kartyak az arcedulajukhoz merve. Uh nem, nem talaltad el :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35) pandras83 válasza heihachi (#34) üzenetére


pandras83
senior tag

tehát ha lehet kapni day 1. kártyát akkor azért a k###a anyjukat, ha meg nem lehet kapni akkor azért. befejeztem részemról, amúgyis teljesen offba mentünk. egyébként is olyan országból írsz, ahol világbajnok az áfa, szóval ha lenne neked olcsó és jó kártya, akkor se lenne.

Cyberfuck Patchrunner

(#36) Komplikato válasza pandras83 (#32) üzenetére


Komplikato
veterán

Elég fura érvelés az "úgy is mindenki tőlük veszi" szöveg után. A kamu háromszoros raytracing marketing rizsa után annyira nem kell védeni a zöldeket sem. Paperware játékokra ugrás meg anno pont az Atomic Heart-ra történt, elvileg az is valami 2 éve kint lenne UE4 alatt raytracinggel. Csak abból 4+ év alatt már volt gameplay is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#37) heihachi válasza pandras83 (#35) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem nem kell, hogy olcso legyen. Nem a penzzel van gondom, nem erdekel az afa. Nekem az kell, hogy megerje a termek az arat. A 40-es szeriaban egyik sem er annyit, amennyiert adjak. Ezert az emberek nem veszik. En nem haragszok ezert rajuk, ezt te talaltad ki.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38) nanocry válasza basaharc502 (#33) üzenetére


nanocry
tag

:K

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#39) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Persze, ez sem egy jó kampányra épül. Mindig MMO, meg Coop játékokat csinálnak. Ami nem baj, mert csináljanak. Viszont nem sikerült egy olyan zombis, játékot sem csinálni eddig, ami nálam megütötte volna az érdeklődés alsó szintjét. Mindenkinek más tetszik, tudom, én szívesen vettem volna egy The Walking Dead témájú játékot például nagy nyílt világú térképpel, sok felfedezni valóval, akciókkal, logikai elemekkel, egy elfogadható sztorival egy játékos módban.

Vagy esetleg van, csak lemaradtam volna? Ha tudtok valamit szívesen veszem az ötleteket, hogy mit érdemes kipróbálni, csak ne cső játékok legyenek.

(#40) D013 válasza antikomcsi (#39) üzenetére


D013
aktív tag

Days Gone?

(#41) duvi


duvi
nagyúr

Lehet, hogy januárban meglátjuk, mi is a valóság?

(#42) basaharc502


basaharc502
aktív tag

[link] - hehe, ki gondolta volna :DDD

(#43) CptAdamica válasza basaharc502 (#42) üzenetére


CptAdamica
veterán

Pedig már közzétették volna a héten a vágatlan gameplay-t, annyira akarták, jaj a picsába ezért az ügyért... ;]

Megyen!

(#44) heihachi válasza basaharc502 (#42) üzenetére


heihachi
addikt

alig 99.99999% esely volt ra :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#45) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A mai gameplay videóval sem lehetünk sokkal okosabbak...[link]
Ha a játék ilyen, akkor már most kukázhatják nyugodtan....ehhez képest a division első része is maga a kánaán, még most is.
Így elsőre olyan, mintha a division valami nagyon pre-pre alpha változata lenne. Ahol még semmilyen sztori elem, térkép, kezelőfelület nem lenne beépítve, csak elszórtan pályarészek, néhány ellenfél, amik mi-je még nincs, a lootolás pedig inkább olyan mint valami nagyon béna f2p battleroyale játékban.
Ha a projekt nem is teljesen kamu, akkor is elmondható, hogy kérem nincs itt semmi látnivaló, lehet lapozni. :o

[ Szerkesztve ]

(#46) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Szerintem nagyon hangulatos. Biztos velem van a baj, de azok alapján amiket mutogatnak, Nekem tetszik. Az, hogy tényleg ezt kapjuk-e, az egy másik kérdés. :D

(#47) CptAdamica válasza TrueGooner (#46) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szeretném megérteni a játékosokat, amikor azt mondják erre, hogy hangulatos, miért? Szinte semmi nincs a pályán, nincs küldetés, azt se tudjuk merre és miért futnak, (minden trailerben vagy sétálnak, vagy kocognak, hogy húzzák az időt) nincs semmi környezeti interakció, azt a riasztót is minek kellett kikapcsolni? Láthatóan már azelőtt villogott, hogy bemennek, amióta bejelentették állandóan 4 zombival harcolnak és ennyi.

Megyen!

(#48) TrueGooner válasza CptAdamica (#47) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Azért hangulatos, mert pontosan ilyennek tudnám elképzelni a valóságban is. A cél a túlélés. Hogy egyél, hogy igyál, hogy jobb felszerelést szerezz magadnak. Akár órákig csak sétálgatva egyedül, vagy haverokkal, felszerelések után kutakodva. Van ennek a stílusnak is célközönsége, csak valszeg nem Ti vagytok azok.

A felvételek meg szerintem egyértelműen NO HUD felvételek, aminek mondjuk nem látom okát/értelmét. Így azt sem tudhatjuk, hogy éppen csak sétálgatnak vagy konkrét úti-céljuk van.

Szkeptikusabb vagyok a játékkal kapcsolatban mint korábban voltam. De ez a felvétel HA a valódi játékot mutatja, AKKOR szeretni fogom nagy eséllyel. Chilles játéknak tűnik, még is tartogathat izgalmakat a többi jatékos vagy éppen az élőholtak. :)

(#49) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Elsőnek azt hittem, hogy a The Division-t látom, csak eltűnt a hó :DHa nem lepte volna el annyi csaló, tán még ma is ott lennék, az annyira jól sikerült game :)Erre meg... pémzt külön nem adnék... :)

(#50) CptAdamica válasza TrueGooner (#48) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt ígérték, hogy bemutatják a játék főbb funkcióit, hogy mindenki elképzelhesse milyen lesz a játék, ehhez képest semmit nem kaptunk. Én szeretem a túlélős játékokat, nagyon sokat Tarkovoztam is, dehát ott is van egy rendszer. Szóval értékelném, de érted, nincsenek küldetések, nincs miért fussál, nem tudjuk, hogy a lootok mire jók, nincs térkép, nincs fejlődési rendszer, nincsenek kereskedők, nincs az egésznek egy pofája, hogy hogyan telik 1 nap, 1 fajta ellenfél van...

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.