Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz orc88 #4823 üzenetére

    Igen azt láttam bétába is volt Evora. Én a ubi beváltható pontokra gondoltam igazából.

    Most nagyon elment a kedvem a pvp-től és nem sok kellett, hogy az egész játéktól is. PVP Raid verseny orosz Hummer sziklának nekimegy megelőzöm utána 2mp-en belül mellém ér és legyorsul. Orosz. Aztán P verseny (naná, hogy pay to win guys) mindenkinek LaFerrari hiába fullos a Challanger esélyem nem volt. Ez még hagyján vegye meg csinálja, de hogy egy folyamatos Online game mellett elhúz mellettem láthatóan csalással. Nem vettem fel videóra , de most írok egy olyan levelet a ubinak amit nem tesznek ki. Tudom csepp a tengerben semmit nem érek vele, de nekem jól esik.

    Ő az:

    Szerk: Ja igen mentem velük még egyet, de csak a PVP küldik miatt de nem is kell az a 20.000 bucks inkább. Itt már nem lőtte be az ovál pályán mert túl egyértelmű lett volna. :U

    Tudom reggeltől estig lehetne , de csináljunk már egy csalók listáját is ahol ezeket összeírjük és aki ahol éri őket jelenti folyamatosan ameddig csak bírja. Hátha megunja a ubisoft és kitalál vmit. Én maradok a solo-nál, cirkálok, skill mission meg esetleg haverokkal majd crew. Komolyan hányni tudnék ettől. Steam fórumon azt írják akik már átestek ezen az idegbajon, hogy hackers world. Ide jutottunk, hogy mindenki csal. Korábban a régi időkben talán 2000-es évek a PC Guruhoz meg GameStarhoz akkoriban még vettük, benne volt a lemezen a Cheatkodex asszem valami egérke rohangált ott jobbra balra. Én bevallom szinte sose használtam max akkor ha tényleg nem bírtam valami fő gonosszal vagy kellett minden fegyver. Öcsém amikor mentem hozzájuk folyamatosan csalt, de VÉGIG konstans GOD mód meg tököm tudja. Mondom ez neked így élvezet? Te így vagy király? Ide jutott a gamer társadalom csalnak folyamatosan MINDENBEN.
    Ez a szoftverfejlesztők hibája, hogy nem tudják rendesen tisztára megcsinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák