Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Nos, sajnos nem tudták odaadni az ö betűt, mert elvileg már nincs náluk a rossz billentyűzetem. Szóval vagy beviszem hétfőn az egész cuccost, és rendelnek nekem egy újat, vagy nem foglalkozok vele.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#102) vjozsef válasza lostprophet (#101) üzenetére


vjozsef
senior tag

Add meg a gyariszamat es megnbezem kinek kell kuldeni az Ö betudet. :)

(#103) lostprophet válasza vjozsef (#102) üzenetére


lostprophet
aktív tag

G1N150500362
BestMarkt-ban vettem egyébként.
Külön köszönet, hogy utánajársz :R

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#104) vjozsef válasza lostprophet (#103) üzenetére


vjozsef
senior tag

PÜ-ben ird meg a cimedet, es postazok egyet.

(#105) pendre54 válasza vjozsef (#104) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Amit a múlt héten beírtam gyári szám alapján, tudnál valami infót közölni, hogy hol tart az enyém? Előre is köszi a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#106) vjozsef válasza pendre54 (#105) üzenetére


vjozsef
senior tag

Szerintem csereljuk az egeszet...de ez majd akkor tuti ha ott tartok (holnap). :)

(#107) pendre54 válasza vjozsef (#106) üzenetére


pendre54
addikt

Renben, köszi.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#108) vjozsef válasza pendre54 (#105) üzenetére


vjozsef
senior tag

Kaptal uj billentyuket.

(#109) pendre54 válasza vjozsef (#108) üzenetére


pendre54
addikt

Köszönöm, várhatólag mikor lesz postázva a kereskedő felé?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#110) vjozsef válasza pendre54 (#109) üzenetére


vjozsef
senior tag

En az importor/szerviz vagyok, es a viszonteladomnak adtam vissza, ergo fogalmam sincs. Szerintem kerdezd meg a helyi boltot, ok ralatnak a viszonteladonal levo garanciara.

(#111) DarkFater válasza vjozsef (#110) üzenetére


DarkFater
tag

Hozzám most került egy Tesoro Lobera Supreme. Egy ugye kailh kapcsolós. Kicsit fáztam tőle, mert ugye Cherry az isten vagy mifene, hehehe.

Nos. Kövezzetek meg de nekem jobban bejön, mint a Cherry és baromi jó vele dolgozni!!! Evvan.

Amúgy a boltoknak érdemes a körmére nézni ha valami bajotok van egy termékkel. Még nyáron volt, hogy egy haver őrjöngött, mert az Auqa 3 hete ült a garis fülesén. Kérdezte mi a franc van, ők meg mondták, hogy nem ők, hanem az importőr a ludas és nem akarja cserélni... aztán együtt felkerestük az importőrt és ott kiderült, hogy még meg sem kapták gariban a cuccost a bolttól !!!

Volt kisebb balhé, 2 napon belül ott volt a füles és jéééééé.... azonnal cserélték. A barátom kicsit kiverte a balhét miatta. Jó tudni, hogy azt hallottam, hogy az Aqua főnökség is reagálhatott a dologra, mert változtattak a szervíz ügyintézésükön.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#112) nagyArc válasza DarkFater (#111) üzenetére


nagyArc
tag

Kövezzetek meg de nekem jobban bejön, mint a Cherry és baromi jó vele dolgozni!!!

Csatlakozom, nekem is jobban bejön!

(#113) vadorzó válasza DarkFater (#111) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Anno az újonnan vásárolt dvd íróm (lg) mondta be az unalmast, a4 team-től cserét kértem, közölték, hogy ez nem így megy, bevizsgálják, stb. Kb. 3 hétig ültek rajta, utána bementem, vásárlók könyve stb.
Innentől kezdve ugye van 30 napja a boltnak ügyintézni, reagálni, 28. napon hívtak, hogy mehetek a cseréért, vagy visszaadják a pénzemet. Természetesen utóbbit választottam. :P

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#114) _t0Mi_


_t0Mi_
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy Tesoro Durandal világítós billentyűzetet. Minden oké, nagyon szeretem használni, viszont volna egy kérdésem.
Ugye nem adtak hozzá PS/2 átalakítót, ezért nem megy rajta az anti-ghosting. Érdemes vennem hozzá USB->PS/2 átalakítót? Menni fog a világítás is? Gondolom be kéne dugni az USB-t, mert arról kapja az áramot, de akkor meg nem arról fog "bootolni"? Előre is köszi!

---

(#115) vjozsef válasza _t0Mi_ (#114) üzenetére


vjozsef
senior tag

Dobj egy PÜ-t es kiprobalom neked holnap ps2-es atalkitoval.

(#116) Protezis


Protezis
őstag

Visszaolvasva nem találtam egyértelmű választ: A Tesoro Durandal Cherry MX, vagy Kailh kapcsolós? Még az oldalukon is meg van említve mindkettő :F

[ Szerkesztve ]

(#117) nagyArc válasza Protezis (#116) üzenetére


nagyArc
tag

Az én Durandalom CherryMX kapcsolós volt.

(#118) vjozsef válasza Protezis (#116) üzenetére


vjozsef
senior tag

En nem latok az altalad belinkelt oldalon Kailh kapcsolora hivatkozast.

CherryMX minden Durandal.

(#119) Asrach válasza vjozsef (#118) üzenetére


Asrach
tag

Sziasztok!
Sok helyen azt olvason külföldi forumokon is hogy a Kalih Brown kapcsolói jobbak mint a Cherry Brown kapcsolók viszont a kék meg rosszabb a piros illetve fekete az kb ugyanolyan minőségben.
A teszteket olvasgatva: Tesoro TS-G5SFL Lobera Spectrum Brown ez egy elég jó darab sorjamentes minőségi darab, ja és ráadásul kapható magyar kiosztással.

Mi a véleményetek?

Illetve lenne még egy kérdés:ilyen kapcsokat külön lehet vásrolni: ha pl egyik elromlik, ha igen hol?

[ Szerkesztve ]

(#120) nagyArc válasza Asrach (#119) üzenetére


nagyArc
tag

(#121) Protezis válasza vjozsef (#118) üzenetére


Protezis
őstag

A napokban nem jött be az oldal, most pedig középtájon az egyik képen nagyban ott van, hogy "Powered by Cherry". Korábban ott "Powered by Kailh" volt ott.

De most megnyugodtam, köszi mindenkinek a tisztázást.

(#122) Sn00k


Sn00k
veterán

Srácok valaki tudna tanácsot adni, mert kezdem feladni a reményt. Vettem egy Tesoro Tizona G2N billt. Tök f@sza magyar bill kiosztású. Igaz nem kaptam meg a num padot, amit hozzá lehetne csatlakoztatni, nem volt a dobozban, de mindegy is , mert arra nincs szükségem. Viszont, nagy nehezen sikerült Win10 alá feltenni a drivert, el is indul de a space alatti gombokat nem tudom módosítani és alapból, ha megnyomom az egyikre a böngészőt, másikra a windows media playert indítja el és baromi indegesítő, ha játék közben véletlenül rányomok valamelyikre :/
Nincs valakinek 5lete , mit tudok tenni, hogy ez a kis gigszer megoldódjon ?
THX!

3njoy the Lif3

(#123) vjozsef válasza Sn00k (#122) üzenetére


vjozsef
senior tag

Ki es hol irta hogy a numpad vele van csomagolva? Kulon termek a numpad.

(#124) Sn00k válasza vjozsef (#123) üzenetére


Sn00k
veterán

Oke. Szuper informacio, de szamomra nem erdekes. Jobban erdekelne a kerdesem tovabbi reszere egy hasznalhato info.

3njoy the Lif3

(#125) vjozsef válasza Sn00k (#124) üzenetére


vjozsef
senior tag

Windows10-et nem hasznaljuk, szoval igy most nem tudok ebben perpillanat segiteni. De szivesen megnezem windows7 alatt.

(#126) perempe


perempe
addikt

van 2 rossz billentyűzetem.
milyen programmal vagy online alkalmazással deríthetném ki, hogy mi a bajuk?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#127) vjozsef válasza perempe (#126) üzenetére


vjozsef
senior tag

Mi az hogy "rossz"?

(#128) perempe válasza vjozsef (#127) üzenetére


perempe
addikt

bocsánat, nem Tesoro billentyűzetekről van szó. rossz topicba írtam, törölhető.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#129) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Adjon Isten!

Eltörtem a Tesoro Durandalom egyik billentyűjének a kupakját! (Jobb kurzor)
Mégis honnan a francból lehet ilyet szerválni?
Ha rákeresek a kugliban, akkor csak agyvérzést kapok, mire kibogarászom... Nekem meg inkább a kupakra lenne szükségem.
Esetleg valakinek bontásra ilyen, vagy hasonló bill-je?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#130) vjozsef válasza Gróf... (#129) üzenetére


vjozsef
senior tag

Irtam PÜ-t.

(#131) Gróf... válasza vjozsef (#130) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Életem végéig lekötelezettetek leszek! Köszönöm a segítséget!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#132) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Én azóta is elégedett használója vagyok a Tesoro Durandalomnak (MX Brown kapcsolós), a kezdeti rögös út (1. példányban 7 gomb nem működött, a 2-ban pedig két darab Ü billentyű volt, amihez a bolt küldött egy Ö billentyűt ingyen) óta nem találkoztam problémával.
Ebayről még rendeltem hozzá 500 forintért o-ringeket (mert barátnőm nem tud aludni, ha gyorsan gépelek :D), és azóta már nem is koppannak annyira a gombok.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#133) vjozsef válasza lostprophet (#132) üzenetére


vjozsef
senior tag

Mi ez az o-ring?

A Brown zajos? :D

CSAK SZERINTED!!! :)

Hallgasd meg a Blue-t. ;)

(#134) vjozsef válasza lostprophet (#132) üzenetére


vjozsef
senior tag

(#135) lostprophet válasza vjozsef (#134) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Hát na, mivel elég csendes a szoba, még a brown kapcsolók hangja is zavarta.

Oring: [link]

Bekerül egy ilyen kis gumigyűrű minden gomb alá, és nem koppan akkorát (részemről a gépelési élmény sem csökkent).

[ Szerkesztve ]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#136) vjozsef válasza lostprophet (#135) üzenetére


vjozsef
senior tag

Van nekem sok ilyen tomitogyurum a vizes cuccok kozott, na majd megprobalom azokkal. :)

(#137) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Kínából hozassak o-gyűrűket, amikor itt is van szimering bolt a nagyfaluban??!?!?!?
Tényleg! Mik a paraméterei egy ilyen gyűrűnek? Az átmérője adott. Gondolom egy mm-nél ne legyen vastagabb. Szilikon, vagy gumi?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#138) vjozsef válasza Gróf... (#137) üzenetére


vjozsef
senior tag

Szilikon, de amugy szerintem az semn mindegy mnennyire kemeny. Tehat amit en talaltam gyuruk, azok lehet hogy jol szigetelik a vizet a csoveknel de lehet hogy kemenyek, aminel ugye ez nem mindegy ha lenyomod, benyomodik-e. :)

Mert ugye amig a csobveknel rahuzod az anyat ezerrel addig itt ez nem johet szoba, mert nem lesz erod lenyomni.

De majd hamarosan kiderul...

[ Szerkesztve ]

(#139) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Sziasztok! Tervezek venni egy Durandal Ultimate G1NL billentyűzetet, de sehol se találok itthon brown kapcsolósat :O (már január eleje óta keresgélek neten) , mindenhol csak feketét, esetleg kéket tudnának adni, valaki nem tudja hol tudnék szerezni lehetőleg magyar kiosztásosat? Igen hálás lennék a segítségért :R

[ Szerkesztve ]

(#140) vjozsef válasza haverkulum (#139) üzenetére


vjozsef
senior tag

Kb sehol. Majd marcius elejen mindenhol. :)

(#141) lostprophet válasza vjozsef (#140) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Tényleg, hova tűntek? Nekem a nem csuklótámaszos van, de Brown kapcsolós abból sincs (nekem az van, talán utolsó darabot vettem meg :D).

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#142) vjozsef válasza lostprophet (#141) üzenetére


vjozsef
senior tag

Jelenleg nincs keszleten.

(#143) haverkulum válasza vjozsef (#140) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Hú, köszi az infót, csak győzzek addig várni :))

(#144) haverkulum válasza vjozsef (#140) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Hali, eljött a március, van valami infód arról, hogy végül érkezik-e a billentyűzetekből? Már jó ideje várok rá :U

(#145) golyani válasza haverkulum (#144) üzenetére


golyani
addikt

Épp ezt akartam én is kérdezni :)

(#146) vjozsef válasza haverkulum (#144) üzenetére


vjozsef
senior tag

Hajo a cuccossal hamarosan befut. :)

(#147) haverkulum válasza vjozsef (#146) üzenetére


haverkulum
aktív tag

:R

(#148) Ferell84


Ferell84
tag

Hát nem kapkodja el az a hajó :s Egy brown switch-es Excaliburra pályázok. Már nagyon várom hogy végre elérhető legyen. Esetleg arról lenne valami információ hogy már a v2. Jön vagy még a sima v1?

(#149) vjozsef válasza Ferell84 (#148) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nem tudok rola, hogy v2 lenne, de ez csak egy dolog. :D

(#150) Atci


Atci
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek az probléma, ha az egerem, meg a billentyűzetem, márkái különböznek? Logitec g602-es egerem és egy Tesoro Durandal Ultimate G1NL billentyűzetet készülök venni. Illetve melyiket tudnátok jobban ajánlani Tesoro Durandal Ultimate G1NL vagy a ROCCAT Ryos MK Glow?

[ Szerkesztve ]

GTX980/IntelCore7490/Ram16GB/AsusZ97Pro-Gamer/Win10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.