Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) supercow válasza lol (#12) üzenetére


supercow
őstag

Köszi a linket, megnézem. beszerzés előtt mindenképp meg akarok szabadulni a halaktól és az akváriumtól, a gyerekek már megunták, a halak nagy része elpusztult, nincs időm takarítani stb.

Aztán az is lehet hogy leguánt veszek, csak ne nőne akkorára...

A topichoz egy-két élményem...
Az első leguánom - Morzsi - nem volt meg a farka és egy idő után agresszív lett, harapott, nem lehetett etetni. Gondolom rosszul tartották előtte, nem szokta meg az embert. Leadtam az állatkertben, talán még most is ott van, bár nem kerülhet ki a közönség elé mert hiányzik a farka :(
Utána lett a Tibald, aki kölyökkorától nálunk volt, megismert minket (engem és a feleségemet), amikor etettük akkor kiszaladt a karunkon, nagyon aranyos jószág. Csináltam neki nyakörvet, kivittük az udvarra sétálni :DDD Megszökött, elbújt a fűben a kis huncut. Aztán amikor az árnyékban kihűlt és lelassult, akkor el bírtam kapni :C

Őt a Duna Plaza alatti aluljáróban vettük, van ott is egy nagoyn jó, igényes bolt, oda is érdemes benézni ha még létezik. Ha jól emlékszem a metróhoz közel van a sarokban. Adtak származási igazolást a leguánhoz, tanácsot stb.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.