Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Sziasztok, tudom, hogy van már pár térképes téma, ám nekem mégis egy spéci kellene!
Olyan, hogy:

- magyar
- budapest és M.o. utcaszintű térképe
- Egész európa utcaszintű térképe
- Aktuális legyen
- útvonaltervezős legyen
- Legálisan beszerezhető legyen hazánkban

létezik ilyen?
LÉgyszi segítsetek!!!

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) Sanya válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

sőt, fizessenek, hogy keresel bennük...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) biga


biga
senior tag

Rengeteg ilyen tudású térképszoftver van. És mind beszerezhető legálisan, fogod és megveszed valamelyik boltban, vagy megrendeled interneten ;)

Szerk.: Bár kifejezetten magyar gyártmány kevesebb, de magyarul tudó sok. (MS Autoroute, Route66 stb.

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4) Sunzi válasza Sick Boy (#1) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Egesz europa utcaszintu terkepe egyszeruen nem letezik...

Raadasul a dolgok ara nagyban fugg, hogy milyen adatokra is van szukseged, kell-e tartalmazzon a terkep hazszamokat, egyiranyusag, es egyeb tulajdonsagokat az adott utcaszakaszrol?
Illetve fontos, hogy milyen szabadsagra van szukseged a szoftverben. Egy egyszeru Autoroute vagy altalanos jarmunavigacios dologra, vagy komolyabb dologra van szukseged.

Ja, es kezdhetsz sporolni, mert a nyers terkepenknek onnmagukban komoly aruk van, es az azt kezelo desktop mapping sw-k sem olcsoak. Es szerencsere a terkepekhez eleg nehez illegalisan hozzajutni...

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#5) Sick Boy válasza Sunzi (#4) üzenetére


Sick Boy
őstag

kösz.

Igen, valahogy én is sejtettem.

Spórolnom nem kell, egy cégnek kellene, akik szállítmányozók.
Egyirányúság nem fontos, házszámok sem, csak az utcák.
Hollandia, Norvégia, Svédország, Finnország, Belgium, Németország, Ausztria, Magyarország, Görögország az érintett országok és elég elvarázsolt helyeken is járkálnak sajna, pölö AutoRoute-ot próbálgattam, de egy csomó kisebb helységet nem ismert.

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.