Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#321) 4Grider válasza kerret (#320) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez egy Cat4-es eléggé belépő szintű router, ami azt jelenti, hogy hiába lehet nálad esetleg több frekvencián is egyszerre netezni, ez az eszköz nem fog. És nagyon nem mindegy, hogy a B3-at, a B20-at, vagy a B28-at használja éppen. Olyan 4G, de inkább 5G eszközök felé kell elmenni, ami a szolgáltató által egyszerre adott összes frekvenciát össze tudja fogni. Nem olcsó, de célszerű megoldás ott, ahol nincs rendes vezetékes net.

(#322) kerret válasza 4Grider (#321) üzenetére


kerret
újonc

Köszönöm a választ!

Akkor érdemes lehet akár a szolgáltató által kínált routerek közül vásárolni? Gondolom azok már képesek lehetnek erre?

(#323) 4Grider válasza kerret (#322) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szolgáltatók által árult 4G eszközök között is van olyan, ami csak 1, max. 2 frekvenciát tud összefogni a letöltéshez. A feltöltéshez meg többségük 1-et használ. Az 5G eszközök használatával lehet jobban kihasználni a lehetőségeket. Már ha vannak, és nem csak egy frekvencián lehet nálatok fogni a 4G-t.

(#324) kerret válasza 4Grider (#323) üzenetére


kerret
újonc

Elvileg a cellmapper szerint a B3 és B28 is fogható nálunk. Azt például már próbáltam, hogy a routert állítottam csak egyikre. Úgy is működött csak épp pont annyira mint előtte is.
Köszönöm a választ akkor erre odafigyelek.

(#325) Moon19860616


Moon19860616
friss újonc

Üdv. Hasonló problémám van nekem is! Xiaomi Mi Note 10 telóm van és mostanába mobil netem szinte sehol sincs lakáson bellül! Mi lehet a gond? Köszi előre a válaszokat!

(#326) 4Grider válasza Moon19860616 (#325) üzenetére


4Grider
nagyúr

Melyik szolgáltató?

(#327) okrosmarcell válasza fps8 (#118) üzenetére


okrosmarcell
friss újonc

nekem itt Borsodba nekem le van fedve 4g n is meg 5g n is persze 3g be meg jó de azmár rossz

(#328) Marcell120 válasza jbl (#119) üzenetére


Marcell120
friss újonc

ez nekemis Így van nekem is gondok vannak és 2-3 a térerő itt is van lefedve mert vidéken lakik mamám és ugyan Így van mint neked lefedve a házba meg 1 csÍk és a Yettel
meg annak meg jó a térereje itt vidéken csak a vodafone 2-3 csik.

(#329) Marcell900


Marcell900
friss újonc

Sziasztok! aza problémám hogy Borsod-Abaúj-Zemplén be a ságvári utcába levan fedve a térerő 2-3 mas a térerő yetteles simkártyán meg fullos a térerő csak a vodafoné 2-3 mas valaki tud segiteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.