Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Telepítési probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Oresko


Oresko
csendes tag

Egy működésre nem fogható számítógéphez hívtak ma ki szerelni. A windows xp nem töltött be, hanem újraindult. Az adatvesztés elkerülése végett felhasználtam volna a Hirens boot cd Acronis Disk Directorját, és Paragon partition managerét. Egyiket sem ismerte fel a rendszer, a három meglévő partíciónál egy-egy piros x-et mutatott, se a kötetcímkét, se a filerendszert nem jelezte ki. A nálam lévő Xp ésWin7 lemezek a hardvereszkötök kiépítése után megálltak a telepítésben.
Hazavittem a vinyót, és a saját gépemen tökéletesen feltelepítettem, az Acronisc és a Paragon gond nélkül felismerték a partíciókat. A feltelepített vinyót visszavittem az eredeti géphez (természetesen nem számítottam rá, hogy működni fog.), és megpróbáltam újra leformázni, telepíteni, de sajnos a formázás után hibát írt ki, azt írja, hogy a formázás nem sikerült. A két diagnosztikai program ismét nem ismerte fel a partíciókat. A memtest 86 nem érzékelt memóriahibát. Mi lehet a gond? Egy bios-frissítés segítene? Az alaplappal lehet a probléma?

(#2) #65675776 válasza Oresko (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

A kérdést tedd fel a Nem induló gépek topicjaban.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Telepítési probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.